Skocz do zawartości
RCrack

Wypłata Małej Kwoty Z Konta Mbank

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, właśnie obok mnie jest bankomat BZ WBK i jakoś nie dało się wypłacić 20 zł (min.50 zł) zobaczę jeszcze raz jutro, ale wątpię by się powiodła ta operacja. Nie chodzi mi o bankomat bez prowizji... dzisiaj patrzyłem na EuroNet-owy i też min. 50 zł

Edytowane przez RCrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wszystko zależy czy ma odpowiednią ilość dyszek ;) ile to ja razy wybierałem po 30 20 ba nawet po dyszce... jeżeli bankomat nie ma dyszek na stanie to zazwyczaj jest napisane że kwota nie jest wielokrotnością 50zł bla bla bla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, właśnie po całym dniu prób udało mi się wejść na czar 1-on-1 i typiara powiedziała mi, że da się w Cash4You - 20 dyszki i w BZW BK od 10 zł - czyli jutro muszę poszukać bankomatów. Dzięki za wszystko - temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Toruniu im bliżej centrum miasta tym minimalna kwota, którą moge wypłacić rośnie i to niezależnie od bankomatu (oczywiście mbank). I tak na osiedlu mogę wypłacić 10zł (WBK), ale już w centrum 50zł (WBK i EURONET)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku to wszystkie bankomaty w okolicach uczelni (PWr, UWr) i Rynku wypłacają 10 zł pewnie jakby się dało to nawet po 1 zł by wypluwały w końcu stałymi klientami są studenci, a jak wiadomo to oni najczęściej czyszczą bankomaty z małych kwot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...