Skocz do zawartości
CHECK-IT

Huntkey Hk-350 I Nowy Sprzęt, Pociągnie Czy Nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dawno nic w kompie nie zmienialem i stwierdzilem ze z athlona xp 3200 i radeona 9800 czas przesiasc sie na cos mocniejszego. Wybor padl na A64 5200+, 4gb ddr2, dysk 0,5 tb i r4850 gainward. Teraz pojawia sie moje pytanie- czy huntkey hk350 czarny pociagnie taki sprzet czy musze wymieniac? Pozdro

 

Dołączona grafika

Edytowane przez CHECK-IT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam, że jak kupowałem sowjego HuntKeya 350 AP od Zenfista to mi pisał, że to właściwie jest 400W z inną naklejką, tam mu wyszło w testach, więc może warto spróbować najpierw z tym co masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był hk-350AP to problemu by nie było najmniejszego. Niestety, twój hk-350XP ma średnio-mocną linię +12V i bardzo mocną +5V, co skutecznie może przeszkadzać ;) Więc generalnie bez o/c może przez jakiś czas pociągnąć, ale na dłuższą metę należy się rozglądnąć za czymś bardziej nowoczesnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mocy jest, aż nadto w zapasie - HK to dobry zasilacz z silną 12(12A na V2 i 15A na V1 - dla athlona x2 to powinno wystarczyć) i zapasem mocy ;)

 

@edit:

pomyłka z mojej strony, ale i tam 22A powinno wystarczyć ;)

Edytowane przez dewastator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HK 350 AP ciagnie u mnie

e2160@3ghz

3gb ram

asusa p5b

8800gt512 po OC

BEZ ZAJAKNIECIA:)

kumpel wpadl raz z 9800gtx (sprawdzic) i smigalo

IMho pociagnie bez kaszlu (tak naprawde to 400w:P)

 

edyta: dobra doczytalem ze to XP....co zmienia postac rzeczy :D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy sprzet po zlozeniu i podlaczeniu moze sie spalic na tym zasilaczu czy poprostu bedzie niestabilny itp? Jesli nie bylby wystrarczajacy to jaki najtanszy zasilacz dalby rade, jakiejs sensownej firmy? nie spodziewalem sie wymiany zasilacza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma zabezpieczenia to nic się nie stanie, jeśli nie ma to " pociągnie " ze sobą jakiś element komputera.

 

Moim zdaniem warto dozbierać i kupić zasilacz przeznaczony do takich konfiguracji, będziesz mógł spać spokojnie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huntkey może dać rade z nowym zestawem ale może i nie dać ...

na 99% jednak jeżeli nie da rady to po prostu komp się zawiesi i wykrzaczy a nic ci nie spacli czy popsuje ...

 

co do antec'a 500W to z palcem w .....

ale jest kupe fajnch zasilaczy teraz do kupienia jak coolermaster, chieftec, bequiet, corsair, antec, tagan ...

zastanów się na czym najbardziej ci zależy aka cena, cisza, odpinane kable czy może wygląd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...