Skocz do zawartości
Djrufus

Problem Z Płytą K7s5a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam płytę K7S5A z procesorem AMD Althon XP 1600+. Działała ok 2 lata i pojawił się problem. komputer resetuje się po czym wyświetla komunikat POZA ZAKRESEM CZĘSTOTLIWOŚCI, CZ. POZIOMA 27,9 KHZ CZ. PIONOWA 53,0 HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY 30 - 71 KHZ, 50 - 160 HZ. po zresetowaniu komputera pojawia się okno z trybem awaryjnym itp. i tam wybieram URUCHOM SYSTEM WINDOWS NORMALNIE. komp się resetuje i op ponownym wybraniu tego komunikatu startuje system windows xp. Niewiem co mam z tym zrobić ? może ktoś mi pomoże... Byłbym bardzo wdzięczny. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam nową kartę z orginalnymi sterownikami i niweiem co mam robić. Próbowałem wejść w tryb awaryjny, ale komputer się resetuje inne funkcje też działają w podobny sposób. Wymieniłem zasilacz, taśmy inną kartę graficzną i nic nie pomogło. Myślałem, że to wina monitora ale próbowałem na innym i też pojawia się błąd. Proszę o pomoc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś chyba wszystko poza sterownikami do karty graficznej. Najlepszym wyjściem będzie dla Ciebie format i reinstalacja systemu :P

Należało na poprzedniej karcie odinstalować sterowniki z tej karty oraz usunąć pozostałości po sterownikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...