Skocz do zawartości
stivo

[pilne] Tablet Do 200pln

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy polecił mi znalezienie i zakup jakiegoś tableta graficznego do 200PLN. Nie za bardzo się znam na tym sprzęcie, wiec chciałem się Was poradzić. Co polecacie?

 

PS. Sprawa jest dość pilna bo to ma być prezent gwiazdkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy polecił mi znalezienie i zakup jakiegoś tableta graficznego do 200PLN. Nie za bardzo się znam na tym sprzęcie, wiec chciałem się Was poradzić. Co polecacie?

 

PS. Sprawa jest dość pilna bo to ma być prezent gwiazdkowy.

Wielkiego wyboru to tu nie ma, jeszcze zależy od zastosowania rzeczonego tabletu.

Osobiście używam tabletu firmy Wacom, do 200zł jest Bamboo One A6 według skąpca od 160zł

piórko bezprzewodowe nie potrzebuje baterii jak w produktach pentagrama.

 

Ewentualnie jest właśnie jeszcze pentagram, ale osobiście polecam Wacoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego wyboru to tu nie ma, jeszcze zależy od zastosowania rzeczonego tabletu.

Osobiście używam tabletu firmy Wacom, do 200zł jest Bamboo One A6 według skąpca od 160zł

piórko bezprzewodowe nie potrzebuje baterii jak w produktach pentagrama.

 

Ewentualnie jest właśnie jeszcze pentagram, ale osobiście polecam Wacoma

Naczytałem sie o pentagramach i zalezy od sztuki na jaka sie trafi.

Jedne dzialaja perfecto inne świruja.

 

Posiadam od ~roku WACOMa VOLITO2 i dziala(ł) elegancko. Piórko mi padlo :< My fault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeglądnięciu kilku stron i przeczytaniu kilkunastu komentarzy uzgodniłem ze znajomym, ze zakupie dla niego tego Wacoma Bamboo One. Jutro skocze do Vobisu zobaczyć czy mają (cena wg strony - 179PLN)

 

Dzięki za opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...