Jump to content
Sign in to follow this  
MacOSek

Brutal Legend

Recommended Posts

Naczytałem się zapowiedzi, jaka to super gra będzie i trochę się "podjarałem". Przyszło demko i... jakoś mnie nie powaliło :P. Nie jest źle ale może to po prostu nie mój klimat? IMO najmocniejszym punktem tego tytułu będzie humor (i dobrze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, Jack Black i jego poczucie humoru plus naturalnie soundtrack to największe plusy tej gry. Demo jest o tyle źle skonsturowane, że nie daje właściwego wyobrażenia o rodzaju rozgrywki (to będzie przecież sandbox plus elementy mini rts). Kupiłbym w dniu premiery... ale w okresie ogórkowym. Teraz za dużo tytułów mam niepokończonych, a w kolejce do zakupu conajmniej 5 następnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo jako pokaz gry jest slabe bo pokazuje tylko poczatek bez sandboxa i rtsu, ale jest zajebiste jako naklaniacz ludzi do zakupu bo pozniejsze elementy gry raczej nie beda tak swietnie trzymac klimatu i humoru w takim natężeniu.

 

Najbardziej zresztą boję się tego sandboxa, zeby tam kichy nie bylo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Jak na razie powoli sobie pogrywam w to, i stwierdzam, że jest w pewnym stopniu podobne do Giants: Citizen Kabuto [; Jest główna postać która wydaje rozkazy mniejszym, budujemy budynki, jeźdźimy autem, ratujemy ludków itp. Całkiem przyjemne, nie powiem, ale na dłuższą metę... Nudne. Jak przejdę i zdobędę platynkę to pewno wymienię. Imo nie warte trzymania... Pozdro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.