Skocz do zawartości
MacOSek

Brutal Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałem się zapowiedzi, jaka to super gra będzie i trochę się "podjarałem". Przyszło demko i... jakoś mnie nie powaliło :P. Nie jest źle ale może to po prostu nie mój klimat? IMO najmocniejszym punktem tego tytułu będzie humor (i dobrze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Jack Black i jego poczucie humoru plus naturalnie soundtrack to największe plusy tej gry. Demo jest o tyle źle skonsturowane, że nie daje właściwego wyobrażenia o rodzaju rozgrywki (to będzie przecież sandbox plus elementy mini rts). Kupiłbym w dniu premiery... ale w okresie ogórkowym. Teraz za dużo tytułów mam niepokończonych, a w kolejce do zakupu conajmniej 5 następnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jako pokaz gry jest slabe bo pokazuje tylko poczatek bez sandboxa i rtsu, ale jest zajebiste jako naklaniacz ludzi do zakupu bo pozniejsze elementy gry raczej nie beda tak swietnie trzymac klimatu i humoru w takim natężeniu.

 

Najbardziej zresztą boję się tego sandboxa, zeby tam kichy nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Jak na razie powoli sobie pogrywam w to, i stwierdzam, że jest w pewnym stopniu podobne do Giants: Citizen Kabuto [; Jest główna postać która wydaje rozkazy mniejszym, budujemy budynki, jeźdźimy autem, ratujemy ludków itp. Całkiem przyjemne, nie powiem, ale na dłuższą metę... Nudne. Jak przejdę i zdobędę platynkę to pewno wymienię. Imo nie warte trzymania... Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...