Skocz do zawartości
_kuba

Co By Tu Zmodernizowac Zeby Pograc W Gta4

Rekomendowane odpowiedzi

moj konfig wyglada tak:

P4 521 @ 3.8GHz (Prescot czyli puste GHz) :/

Asus P5B

2GB GoodRam single chanel (jedna kosc)

seagate 250gb 16mb cache...

fortron fsp350-60mdn

obecnie mam gf 6600 a z tym napewno nie pogram w gta4.

 

i teraz tak, do wydania mam ok 300-350zl i nie wiem czy zakupić jakiegoś C2D, lub E21xx i krecic, w takim przypadku zostaje mi około 150zł na grafike licząc ze sprzedam tego p4 521 i gf6600 to mam jakies 220zl na grafike

 

czy moze kupic jakas grafike za te 300-350zł

 

czekam na propozycje, linki z allegro mile widziane, jaka grafika bylaby najlepsza w tych przedzialach cenowych

a) do 220zl

b) do 350zł

+/- 10,20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pograć w GTA IV potrzeba dobrego procesora. Dla przykładu na moim configu, nie ważne czy dam rozdziałkę 800x600 czy 1280x1024, liczba klatek jest niemal identyczna, podobnie wygląda sprawa z detalami, ustawienie detali na min dodaje maksimum 2 klatki/s w porównaniu do medium.

 

Moim zdaniem przy Twoim procesorze, ciężko będzie grać (czyt. ciężko będzie o więcej niż 20fps).

 

Zbieraj kasę na procesor. coś z minimum 2 rdzeniami, to ważniejsze niż grafika. Choć na 6600 też nie pograsz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej XBOX-a kupić na allegro, w po świętach przerobić (bo wychodzi iXtreme 1.5 z obsługą LiteOn) i sprzedać z dużym przebiciem jako nówka + gwarancja + przeróbka (żeby była gwara dorzucasz orginalne oprogramowanie na płytce i key do dysku). A Xbox to fajna maszynka, ja wydałem 520 zł i gram w każdą gierkę na max detalach przy dużym FPS, a mój kolega, który ma wcalnie nie taki zły sprzęt (E4300, 4850, 4GB Ram itd.) który swojego czasu kosztował duże pieniądze ma w GTA 4 20 FPS (w maxymalnych detalach) i też sobie kupuje Xboxa, więc.... Xbox to najlepszy wybór w twoim przypadku

Edytowane przez RCrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...