Skocz do zawartości
romek

Toksyczny Konkurs Filmów!

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaMasz telefon komórkowy z aparatem lub kamerę wideo? Masz w sobie odrobinę spontaniczności i szaleństwa? Chcesz zgarnąć cenne nagrody? Znasz serwis youtube.com? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, to nadajesz się do naszego konkursu! Zasady konkursu są bardzo proste: bierzesz i kręcisz śmieszny, interesujący, zakręcony filmik lub slideshow o długości przynajmniej 30 sekund. Potem wgrywasz go na youtube.com, a link zamieszczasz na forum. Prawda, że proste? Zajrzyj i dowiedz się co możesz wygrać!
Pełny regulamin konkursu oraz nagrody można znaleźć pod tym linkiem.

W tym miejscu można zamieszczać swoje prace. Po 29 grudnia zostaną pobrane wszystkie linki i stworzony oddzielny temat z ankietą do głosowania



Pierwszy etap został zakończony, proszę o głosowanie pod poniższym tematem:
Konkurs Sapphire: Wybierz Najlepszy Film!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, właśnie o ten punkt co kolega wyżej napisał. Co mam przez to rozumieć - tą postać z ich pudełek ? Bo o Ruby chyba nie chodzi...

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o motyw przewodni wg sponsora.

 

 

Może to być film o kartach graficznych, można się przebrać za stwora z napisem sapphire, można zrobić animację w której wystąpi czy to Ruby czy tylko sam znak Sapphire lub Toxic.

 

Liczy się pomysłowość i chęci. Dodałem wam znaki firmowe, używajcie ich w swoich pracach na pewno lepiej to będzie wyglądać (moim skromnym zdaniem, to nie ja wybieram wygranych tylko użytkownicy tego forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dodaj dźwięk oraz zmień te czerwone napisy na coś większego i bardziej czytelnego bo to co zaprezentowałeś jeszcze nie jest dopracowane.

 

Jak widać nasi userzy nie mają zmysłu twórczego bo widzę tylko dwie prace. Panowie i panie do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wpadły mi różne pytania na PW.

 

Moje odpowiedzi:

1. czy może być flash - może być wszystko byle było zamieszczone jako link do filmu z YouTube i dodane w tym temacie

2. ma być główny bohater Sapphire, ati czy toxic. Ma to być ciekawe i warte obejrzenia. Gdzie ta wasza twórczość.

3. czy mogą być zdjęcia - tak mogą być jako slideshow, czyli pokaz zdjęć

4. czy redakcja może, hmm pogadam z sponsorem. Ja na pewno nie mogę jako współorganizator lecz wybieracie wy wszyscy, więc nawet redaktor może wziąć udział moim zdaniem ale obgadam to z sapphire bo to od nich zależy

 

Panowie, filmy proszę bo coś ich nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek spokojnie:)

tani film klasy B tez w godzine nie powstaje,

Zbieram statystów:D

rekiwzyty...

 

Ale jaki program polecacie darmowy?

Do zabawy z filmem?

Prosty efekt nic wygórowanego (jakis piorun etc)

Windows movie maker ...jest cos lepszego?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie. Jak zwykle okazalo sie ze kamerka mi wysiadla. No wiec z racji duzej ilosci wolnego czasu postanowilem uzyc filmiku sprzed kilku lat i troche go przerobic :}

 

Nie wiem czy to cos nawet bedzie brane pod uwage przy konkursie. Jak widac w porowaniu z innymi pracami postanowilem wziac jak to sie mowi inny approach :}

 

Wyszlo co wyszlo. Oceniajcie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9VnO4E1UPUs

Edytowane przez Schranzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wolnych chwilach konstruuję filmik ;)

niebawem także wrzucę.

Coraz więcej tego ;) miejmy nadzieję, że za tydzień będzie już naprawdę wysoki poziom

 

... Knis - w V punkcie regulaminu:

"W konkursie można wziąć udział wiele razy"

 

ja to rozumiem, jako że można kilka filmów nadesłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na razie wole sobie poczekać. Mam już jeden filmik, zrobię jeszcze jakiś i wrzucę za tydzień, bo teraz to ktoś może zgapić pomysł i lipa;]. Powodzenia wszystkim.

Heathen- ja ściągnąłem Videospin i jest bardzo podobny w konstrukcji jak movie maker, tyle że łatwiej się zapisuje filmy(w movie są czasem z tym kłopoty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>KLIK<<

 

Podałem wersje bez błędów. Czekam na oceny.

Ja tu nie widzę logotypów Sapphire? Tylko nazwy? A w regulaminie jak byk stoi:

Nakręcić krótki film (nie mniej niż 30 sekund) lub slideshow (pokaz zdjęć), w którym znajdzie się motyw przewodni SAPPHIRE

:> Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam bo widzę, że nie wszyscy potrafią czytać.

 

Słowa sponsora, Sapphire:

"Co konkursu jedno małe sprostowanie, tematem konkursu jest Sapphire ewentualnie Sapphire Toxic. To jest klucz ."

 

Czy można przysłać więcej niż jeden film i czy wszystkie z nich wezmą udział?

TAK i jeszcze raz TAK. Proszę czytać regulamin

 

W poniedziałek pousuwam do jednego wątku prace jakie się nie nadają i nie potrafią zrozumieć ich twórcy jaki jest temat przewodni. Te filmy już nie wezmą udziału w losowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, a czy w w regulaminie stoi jak byk, że trzeba umieścić logotypy ;)? Jest nawiązanie do szafira przez cały filmik więc powinien się nadać. Chyba ;].

Nie ma takowej wzmianki lecz jest punkt, że film ma opowiadać o sapphire, ma do niego nawiązywać i być w podobnej tematyce - słowo klucz. Jest też punkt o tym, że sponsor nie dopuści tych filmów, które takich słów, kluczy nie posiadają albo nie są związane z tematyką.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rsqdi8wf2GI

Tutaj mój filmik, komentujcie, tylko serwis youtube strasznie pogarsza jakość filmu. Da się z tym coś zrobić??

Mamy pierwszy film jaki mi się spodobał i trafił w temat. Może troszkę na końcu nie wiadomo o co chodzi z grami, fajnie tam coś dodać z toxic może albo się czepiam. To nie ja podejmuje decyzje kto wygra tylko uczestnicy forum ale ten film przypadł mi do gustu, można powiedzieć, już jesteś w 2 etapie z tym lub jak bardziej go dopracujesz lub zrobisz inne jeszcze lepsze to możesz zgarnąć nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najlepszy clip ma IMO Ecros17, choć kilka rzeczy jest do poprawki ;)

 

/Romek, no żeby w tym samym momencie napisać prawie to samo :lol2:

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takowej wzmianki lecz jest punkt, że film ma opowiadać o sapphire, ma do niego nawiązywać i być w podobnej tematyce - słowo klucz. Jest też punkt o tym, że sponsor nie dopuści tych filmów, które takich słów, kluczy nie posiadają albo nie są związane z tematyką.

Dokładnie, a w moim filmiku cały czas pojawia się słowo Sapphire i Toxic więc nie wiem o co Calebowi chodziło. Ba nawet na WC jest napis Toxic i na samej karcie też, ale niestety tuba kaszani filmik i jedynie wersja na moim PC jest wyraźna.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...