Skocz do zawartości
romek

Toksyczny Konkurs Filmów!

Rekomendowane odpowiedzi

No to bardzo was proszę powiedzcie co uważacie do poprawki bo to ważne. No gry dałem dlatego że inaczej płynności kart sapphire się nie da pokazać:D A jak z tą jakością? Znośna? Bo już kilka zapisów tego projektu robiłem, wrzucalem kilka razy i ten chyba ma najlepsza jakość z tych wszystkich;]

 

Właśnie się skapnąłem, że pod filmem jest link do oglądania filmu w wysokiej rozdzielczości, tak ze problem słabej jakości z głowy:D

Edytowane przez Ecros17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze was poprosić o jedno.

 

Do każdej nazwy w YouTube dodawajcie słowa klucze: SAPPHIRE i PUREPC.pl o wiele łatwiej będzie ich szukać w youtube. Czyli nazwy mogą być powiedzmy (ale nie muszą): Konkurs Sapphire Toxic na PUREPC.pl; lub: Film Sapphire dla PUREPC.pl.

 

Na pewno mi to pomoże w wyciągnięciu wszystkich filmów do konkursu. Oczywiście mowa o nowych filmach, nie musicie teraz wszyscy dodawać nowych nazw bo tak mówię, możecie zostawić stare, to od was zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ushi Real-Sapphire to firma którą większość osób kojarzy z firma produkującą karty graficzne. Niewiele osób wie, że robią też płyty główne, ale chyba nie ciekawiłby Cie film o płytach głównych xD. Trudno wymyślić coś innego, równie ciekawego jak karty graficzne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pytanie do organizatora. Nie powinno byc tak, ze do glosowania moga przystapic tylko osoby ktore np. maja konto aktywne od jednego miesiaca ?

Edytowane przez MandraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pytanie do organizatora. Nie powinno byc tak, ze do glosowania moga przystapic tylko osoby ktore np. maja konto aktywne od jednego miesiaca ?

No powinno, bo znowu wygra jakaś osoba, która się zarejestrowała 2-3dni po ogłoszeniu konkursu (w dodatku czyjś alt) dziwnym zbiegiem okoliczności jak ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wygrac taka osoba, niech biora udzial nowi uzytkownicy ale niech glosuja osoby z kontem aktywnym min. jeden miesiac - to bedzie sprawiedliwe, ale to tylko moje skromne zdanie :P co na to organizatorzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecros17

Zrozum, napisalem ze kazdy nawet nowy uczestnik moze pokazac co potrafi...a niech oceniaja go te osoby ktore sa na forum od miesiaca lub dluzej, dlatego,ze np. kazdy uczestnik co ma duzo kolegow, moze ich zwerbowac na forum, tylko z powodu oddania glosu na Jasia Kowalskiego. Nie zrozum mnie zle i nie pomysl ze mowie o Tobie ale rozne osoby sie zdarzaja :) wiec jak najbardziej mozesz brac udzial w konkursie ! Dalej czekam na opinie organizatorow :P

Edytowane przez MandraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ten filmik firma chce później wykorzystać na kształt reklamy? obawiam się więc że nie możecie używać twarzy prezydenta USA, bo nie macie zgody na publikowanie jego wizerunku, a tym bardziej markowanie jego twarzą jakiejś akcji czy konkursu. wydaje mi się, że ten film jest najlepszym z pokazanych tu, reszta to ni w pięć ni w dziesięć totalne dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty, Barack a jeszcze kasę za to zgarnie;p

W sumie to nie wiem co o tym myśleć. Wątpię, że firma jak ta, będzie wykorzystywać marny filmik zwykłych amatorów na reklamę. Jak by chcieli to zatrudnili by jakichś speców i zapłacili im po 1mln$ A twarz jest bardzo rozpowszechniona, widziałem już ją w niejednym filmiku.Wątpię, żeby Obama mi proces wytoczył(przecież go nie obrażam), ale z racji braku zgody na umieszczenie jego zdjęcia w filmie mogę zmienić np. na twarz Hitlera:D

 

Mandrax, rzeczywiście źle przeczytałem Twój post, sorki:] Ale moja poprzednia treść była też odpowiedzią na post @ath, który był przeciwny, aby osoby nowe brały udział również w robieniu filmu(przynajmniej tak to zrozumiałem i tak wynika z postu @ath), stąd to zamieszanie xD

Edytowane przez Ecros17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój filmik a właściwie slideshow, zapraszam do oglądania: http://pl.youtube.com/watch?v=CKJf1Qz91LY.

Ta jakość z YouTube mnie przeraża i dlatego daje ten filmik do ściągnięcia dla zainteresowanych :-D (filmik jest spakowany): http://odsiebie.com/pokaz/1173874---cf30.html

 

Pzdr

Edytowane przez MoCho06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja Praca "MoCho06" bardzo mi się podobała. jakim programem to robiłeś??

Dzięki :D

nie mogę powiedzieć bo zrobisz coś lepszego i nie wygram. hehe

Żartuję, w pakiecie Nero jest Nero Vision, przy instalacji trzeba zaznaczyć żeby się zainstalowało.

 

Praca ma w sobie przesłanie ale... prawie zasnąłem.

Hehe jak ja oglądałem za nie wiem którym już razem też usnąłem, ale mimo wszystko mi się podoba. Edytowane przez MoCho06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co zrobić, aby filmy na youtube miały lepszą jakość:D Na końcu linku do naszego filmu musimy dokleić "fmt=18". Oczywiście to działa tylko wtedy, gdy film ma dobrą jakość zanim go przesłaliśmy do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co zrobić, aby filmy na youtube miały lepszą jakość:D Na końcu linku do naszego filmu musimy dokleić "fmt=18". Oczywiście to działa tylko wtedy, gdy film ma dobrą jakość zanim go przesłaliśmy do serwisu.

Lub nacisnąć pod oknem filmiku "oglądaj w wysokiej rozdzielczości"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieje ostatnia poprawka mojego filmu...pff

http://uk.youtube.com/watch?v=jGocUHtmpVo&fmt=18 (to jest nowy link-kosmetyczne poprawki ale zawsze lepiej wygląda):D

 

Tylko prośba-oglądajcie w wysokiej rozdzielczości bo film wygląda o wiele lepiej.;p

Edytowane przez Ecros17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie odbędzie się na forum o serwisie i minima będą aby zablokować możliwość głosowania przez boty czy super znajomych, którzy dziwnym trafem oddali 300 głosów i ani posta na forum. O to się nie martwcie, temat drugi powstanie po 29 grudnia, wg opisu regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy film musi zostać nakręcony za pomocą kamery, telefonu lub aparatu czy mógłbym jednak zrobić animację np. w After Effects albo jeszcze lepiej: za pomocą jakiejś gry coś nakręcić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...