Skocz do zawartości
romek

Toksyczny Konkurs Filmów!

Rekomendowane odpowiedzi

@tOMeCK

 

Juz wiesz dlaczego mowilem ze nie licze na wygrana ? :D bedzie jeszcze pelno tak dobyrch produkcji jak ta ktora nadeslal megadega. Najlepsza produkcja jak dotad.

 

Pozdrawiam, MandraX 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecros17 - program to After Effects.

@tOMeCK - rozdzielczość filmu: 1280x720p, a zdjęcia nieskompresowane ze strony Sapphire :)

Edytowane przez p13rdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytul filmu: "Nam kryzys nie straszny"

http://pl.youtube.com/watch?v=zbhXF37mEd0

 

Milego ogladania

 

Ponizej zawodnik Sapphire

Respekt!:D

Od siebie dodam ze jest to troche malo dynamiczne...pieknie byloby np 10:0 dla kryzysu i nagle Sapphire robi fatality:D to by byl rox;D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy filmik z wstawkami z gier ktory mi sie podoba.

Ten rowerek tak średnio pasuje (albo ja nie łapie?)

 

Jedynie ten kawałek;

EXTREME COOLING SYSTEM i pokazujesz zwykle radiatorki:D jest taki jakiś nietrafiony:)

 

@HeatheN

 

Tak jest wlasnie ze kryzys wygrywa 10:0 i pozniej Sapphire robi fatality jak to powiedziales :P

Nie ma krwii nie ma fatality:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie składaj rezygnacji. Twój filmik jest bardzo dobry, "promuje" firmę Sapphire, możesz(nie musisz) dzięki niemu wygrać. Przecież też włożyłeś w to trud(choreografia, te sprawy...xD). W swoim poście napisałeś to jednak w taki sposób, jak byś był pewny tej wygranej i robił nam wielką przysługę rezygnując(trochę mnie to zdenerwowało-bez obrazy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rowerek tak średnio pasuje (albo ja nie łapie?)

Końcówka filmiku wszystko wyjaśnia - ten rower był synonimem produktów sapphire, które są och i ach i miażdżą konkurencję (szczególnie dobitnie to pokazałem rozjeżdżając brutalnie trzykrotnie swoją starą Rivę M32 :P).

 

Jedynie ten kawałek;

EXTREME COOLING SYSTEM i pokazujesz zwykle radiatorki:D jest taki jakiś nietrafiony:)

GREAT cooling system. Herezją byłoby to nazwać jakimś extreme ;D

 

Skladam rezygnacje z konkursu bo wygram przez glupote, zasluzyly na to osoby ktore na prawde wlozyly trud w swoja prace icon_smile3.gif (...)

Ani mi się waż! :P Do tego się przyłożyłeś i ja jestem za tym, abyś w konkursie został. Edytowane przez kalor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megadega - gratuluję wkładu pracy ;) Widać, że nie tylko do moddingu się przykładasz ;D

 

 

Moje wypociny: http://pl.youtube.com/watch?v=OeUBWMUxXWA

W miarę możliwości proszę o oglądanie w wysokiej rozdzielczości ;)

 

Mimo że opiera się głównie na filmikach z gier (swoją drogą niezłe klasyki wybrałeś), to najlepszy film, który do tej pory widziałem. Z odpowiednim pocięciem filmów, dorobieniem wstawek i efektów, dobraniem muzyki też jest kupa roboty, więc nie zgadzam się z tymi co twierdzą że mało w takich filmach własnego wkładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że opiera się głównie na filmikach z gier (swoją drogą niezłe klasyki wybrałeś)

Wszystko, co miałem zainstalowane na kompie ;)

Trochę zabawy z FRAPSem i coś tam się skleciło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka starego filmiku :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=bK_Ex_hwwsw&...re=channel_page

 

tylko nie mówcie "kolejny filmik z crysisa" bo nie chodziło w tym filmiku o to, żeby pokazać jaki to ten crysis jest genialny i ze chodzi tylko na kartach sapphire. po prostu spodobał nam się motyw z max speed i strength i możliwe ze ten motyw jeszcze rozwiniemy :)

 

a tu screen z sony vegasa :) fajnie wygląda :)

 

http://img372.imageshack.us/img372/1081/ppphm1.jpg

 

i żeby nie było, ze sami nic nie nagraliśmy, to dźwięki na końcu są autorskie :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecros17

 

Sory, zle napisalem. Chodzilo mi o to ze jakbym wygral :D

 

Dzis dodam juz rozjasniony filmik. Pytanie jak nie stracic na jakosci w VirtualDub'ie a dobrze rozjasnic ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tutaj mam problem bo w Vegasie nie posiadam zadnych efektow do obrobki grafiki tylko audio o.O i pozostaje mi tylko VirtualDub lub jakas alternatywa do rozjasnienia filmu juz skompresowanego...:(

Edytowane przez MandraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...