Skocz do zawartości
romek

Toksyczny Konkurs Filmów!

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz moja produkcja :D totalnie inna niz wszystkie :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=7M-FSQrl3aY

 

Milego ogladania :D

Do tej pory nie komentowalem filmow, bo byly same intra z gier i jakies foty karty graficznej...

Twoj jest pierwsza autorska produkcja, na ktorej zrobiles z siebie idiotę (sorki) ja wiem, ze w tym kraju (Gracjan, Jola Rutowicz) mozna robiac z siebie balwana cos osiagnac....tym bardziej że nie pokazałeś twarzy zdajesz sobie sam z tego sprawe

ps. dla wszystkich tych ktorzy popadli juz w samozachwyt jeszcze jest masa czasu do 29 z tego co wiem pojawia sie jeszcze conajmniej 4 autorskie filmiki wiec wyluzujcie:)

W sobote wrzuce swoj wiec nie jedzcie po mnie ze narzekam a sam nie robie :wink:

 

ps. do czego pije? Do tego ze spedzam od paru dni po 3-4h biegajac z kamerka i w Adobie (nie znam go wiec to koszmar) jeszcze przede mna masa pracy ale zapal opada gdy czytam komentarze zachwytu.....grrrrrr i texty ze to samo z kobieta i wygrana w kieszeni, namowie zone niech cycki pokaże wygram? heh....

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zapal opada gdy czytam komentarze zachwytu.....

Bo w porównaniu z innymi pracami, jest ciekawiej i z jajem. Sorry, ale wolę już pooglądać takie wygłupy, niż kolejny pokaz slajdów o tym, jakie to szafiry są pro, elo i haxi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w porównaniu z innymi pracami, jest ciekawiej i z jajem. Sorry, ale wolę już pooglądać takie wygłupy, niż kolejny pokaz slajdów o tym, jakie to szafiry są pro, elo i haxi :lol2:

Tu sie w zupelnosci zgadzam;], ale kolega imho moglby nad filmikiem popracowac (pomysl swietny) ale reszta....

Pozostaje mieć nadzieje że SAPPHIRE "zrobi czystkę", bo boje się co moge następne ujrzeć....widząc reakcję forumowiczów...ktos zaraz wpadnie na pomysl zrobienia z siebie wiekszej krejziolki i zabłysnie czyms wiecej niz kalesonami taty.

Sorki za krytyke ale to chyba na tym polega czyz nie?:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepszy film to będzie większy zachwyt ;] Mi się podobał pomysł, pewnie, każdy film można ulepszyć. Slajdy jakie to karty Saphire są pro itd itp są po prostu nudne. Czekam na kolejne produkcje, oby lepsze i ciekawsze. Niech wygra lepszy!

 

No i oczywiście, odpowiednia krytyka jest nieoceniona ;]

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj najnowsze KLMy zaznaczając wszystko za wyjątkiem rzeczy, które sam instalator odradza, później na potrzeby youtube'a wyrenderuj to zwyczajnie DivX'em, w opcjach kodeka zaznaczając najlepszą jakość (w tym przypadku nie wpływa to na rozmiar końcowy pliku, a jedynie na czas renderowania, dzięki czemu zwiększy się jakość) a na własny użytek, chcąc pogodzić sensowne rozmiary z dobrą jakością, polecam H.264. No i osobiście z niecierpliwością czekam na Twoją produkcję. Cóż, miałem zachować w tajemnicy (wow, cóż za tajemnica :P), że też robię filmik i też ruszyłem się tyłkiem poza dom w poszukiwaniu odpowiednich miejsc na zdjęcia... Jutro ostatni kadr i montuję to wszystko do kupy, być może przed wigilią dam radę to tutaj zamieścić ;) Wszak nic długiego nie przewiduję...

 

EDIT: no jeśli jednak nie chce Ci się bawić w samym Adobe z renderingiem, zainstaluj Any Video Converter - darmowy program, mało waży a ma spore możliwości. Wiadomo jednak, że warunkiem jest posiadanie dobrych kodeków i ja nadal polecam tutaj najnowsze KLM Codec Pack :)

Edytowane przez kalor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie są tylko k-lite mega.

To to samo :lol2:

 

przydatny programik to VirtualDub.

Owszem, aczkolwiek ja bym zalecał rendering z samego źródła mediów - w tym przypadku w programie do montażu, czyli Adobe... czymś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to samo :lol2:

 

 

Owszem, aczkolwiek ja bym zalecał rendering z samego źródła mediów - w tym przypadku w programie do montażu, czyli Adobe... czymś tam.

Adobe Premiere

Edytowane przez RONIN3579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania o możliwość przesunięcia terminu zgłaszania prac:

"Wg regulaminu ostatnim dniem składania prac na forum jest 29 grudnia 2008 do godz: 23:59. Wszystkie prace po tym terminie nie zostaną przyjęte do konkursu. Nie wolno zmieniać regulaminu lecz dam Wam godzinę dodatkową. Do 1 AM przyjmuje prace dnia 30 grudnia 2008, nieraz ktoś godziny nie potrafi na forum ustawić więc ta godzina nikogo nie zbawi. To tyle w tym temacie."

 

Wiele osób do mnie pisze z głupimi pytaniami a co można nagrać, jak to ma wyglądać lub gdzie zamieścić. Jeśli ktoś nie potrafił przeczytać do końca regulaminu i całej strony konkursowej to nie zasługuje na nagrodę więc Panie i Panowie bez głupich pytań bo zabieracie tylko czas z prac nad serwisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by zrobić wybór filmów w 2 kategoriach?

- serious

- funny

Filmiki są różne i ciężko jest porównać np. filmik MandraX'a z filmikiem Ecros'a.

To jest całkiem inna piłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kategoria: serious,funny...."

Imho nie ma potrzeby. Jeżeli film jest dobry to czy jest "serious" czy "funny", to się obroni. Po za tym zmianałoby to zasady, regulamin etc. Konkurs już ruszył, więc takowych zmieniać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej. Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

Ja idę na wyżerkę, narka:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ShigekuniPL

 

Jak na pokaz slajdow to naprawde dobra produkcja ! Podobala mi sie. Pozdro. Jesli mozesz podaj mi tytul piosenki :P

 

edit :

popraw w 2:06 bo masz napisane 4780.

Edytowane przez MandraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę coraz lepsze filmiki się pojawiają :D

Ile zajmują Wasze filmy (wersja którą ostatecznie wrzucacie na YT)?

Mój ma ok. 80MB nie wiem czy taki wrzucać czy jeszcze go skonwertować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...