Skocz do zawartości
romek

Toksyczny Konkurs Filmów!

Rekomendowane odpowiedzi

@tOMeCK

Czemu tak pozno ? obrales jakas strategie ? :D dawaj tu go, trzeba cos skrytykowac :D

Taa jasne taktyka :D

Tak na poważnie to nie chce was zanudzać na święta moim filmikiem hehe

 

Genialny film Knis :D Ahh te zdolne Sapphire'y :D

Tak BTW co to za gra?

Edytowane przez tOMeCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm wypowiem sie jako widz bo nic na konkurs nie będę tworzył. Przeglądam te filmiki i nasuwa mi się pytanie - jak to jest że tyle osób liczy na wygraną pokazując kolejny filmik ze scenkami z crysisa i doklejonym logiem sapphire. Tzn może i taki filmik wygra, z demokracją jest w końcu tak że głos znawcy liczy się tak samo jak głos kompletnego laika w temacie. No ale liczę że w miarę zbliżania się ostatecznego terminu poziom filmów będzie rósł, w końcu nikt nie stworzy czegoś wybitnego w jeden wieczór.

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak ty:)

Ale powiem że animacja poklatkowa w Adobe w czasie swiat jest strasznie ciezka:D nie twierdze ze robie cos fajnego bo film moze nikomu sie nie spodoba, ale jak jeszcze raz zobacze crysisa to zwatpie w ludzkosc.....jak z konkursem na moda allegro...co drugi mod to OKNO+KATODA...tak samo tu co 2 film to film z gry...;/

 

 

Dobra pojadlem, lece sie bawic dalej.

 

Ps. SGJ dales kompozycje otwarta, i pytanie:) domyslam sie ze to nie koniec, ale czy planujesz jakas muzyczke?

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. SGJ dales kompozycje otwarta, i pytanie:) domyslam sie ze to nie koniec, ale czy planujesz jakas muzyczke?

Nie chce mi się dłubac przy tym bo jutub jest kilka lat do tylu i osbługuje jakies smieszne rozdzielczosci na których nic nie widać. Dzwięk miał byc, ale juz mi sie nie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam sie nie przejmuje tym gdzie to ma byc wrzucone, ale watpie ze zdolacie zmienic regulamin, juz ktos wczesniej probowal :D

Nikt nic nie chce zmieniać, przynajmniej ja. Jest jak jest ale może jeszcze kiedyś będzie podobny konkurs.

Też może być tak, że ten konkurs ma promować firmę Sapphire lub też samego jutuba.

Nie wiemy jakie były zamiary organizatorów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja watpie ze cos bedzie z wygranej :D ale bawie sie dobrze :D a szczegolnie moi koledzy haha :D

Hahaha ja też się dobrze bawię szczególnie gdy oglądam twój filmik :D

Już Ci nie jeden napisał, że wygraną masz w kieszeni to co się martwisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm wpadłem na pewien pomysł i w związku z tym mam pytanie do organizatorów: na ile treści zawarte w "dziele" muszą być naszego autorstwa? Tzn chodzi mi tutaj o wykorzystywanie materiałów znalezionych w internecie typu zdjęcia różnych produktów (ale z branży nie związanych z sapphire więc nie będzie bezpośrednich porównań typu asus jest be a sapphire super). Czu mogę np. użyć znalezionego w google zdjęcia samochodu, jeśli usunę znaczek producenta (czy muszę usuwać)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...