Skocz do zawartości
Havoc

Odzyskanie Hasła.

Rekomendowane odpowiedzi

NIe bardzo wiedziałem gdzie wstawić.

Chodzi o to, że miałem klienta, uszkodzony system, format C itd...ale do jasnej ciasnej cholernej nie pamięta hasła do poczty, a facet dosyć obrotny jeśli o maile chodzi. No i delikatnie ujmując=tragedia. Poczta na onecie, znalazłem jakiś formularz zmiany hasła, czy to zadziała? Dają ot tak? Na wszelki wypadek pomyślałem o włamie na pocztę. Jest taka możliwość? Hasło prawdopodobnie jest cyfrowe, powyżej 6znaków. Jak to wszystko wygląda? Da się włamać ot tak brutal force czy coś? W zasadzie nie wiem jak to wszystko wygląda ;)

 

Druga sprawa, może jest inna nadzieja, gdybym odzyskał pliki z przed formatowania? To czy z outloloka (tak to się zwie? :D ) coś się wyciągnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jakiś formularz zmiany hasła, czy to zadziała? Dają ot tak?

To dlaczego z niego nie skorzystasz?

Przeważnie po podaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie kontrolne (ustalone przy zakładaniu skrzynki) podają hasło (przeważnie, bo nie mam poczty na onecie więc głowy nie dam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chodzi o to, a o jakiś tam formularz pisany do adminów. Opcja "zapomniałem hasła" jakoś nie wyświetla żadnego pytania :/ Dlatego jest problem.

2. Nie moja poczta, więc muszę z tym formularzem czekać na osobę która wszystkie prywatne dane poda.

3. Miałem nadzieję, że skromny "włam" będzie szybszy, o ile możliwy i nie będę musiał staruszka kłopotać, poza tym nie wiem czy uda się z tym formularzem, facet ma 80lat a konto było zakładane z 6lat temu, kij wie czy na pewno podał tam prawdziwe dane, czy ten formularz przjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiec tak jeżeli nie skopiowałeś mejli z "outluka" i w opcjach tego programu nie było zaznaczonej opcji zostawiania emaili na serwerze to się możesz z nim już pożegnać a już na pewno z emailami wysłanymi ;]

Rozumiem, że system był na tyle uszkodzony, że nie dało się go nijak odpalić i wyeksportować profili z poczty (hasła, loginy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to ma znaczenie? Poszedł format C i kropka. Po prostu zapomniałem odzyskać hasła. I o to tutaj chodzi. W [gluteus maximus] mam maile ;) Ważne żeby odzyskać dostęp do poczty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...