Skocz do zawartości
NevA

Black & White 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jestem zachwycay ta gra !!! Mysalem ze jezeli ejst typowy RTS to nudy ale widze ze tak nie jest. Gierka jest wymagajaca pod wzgledem sprzetowym jaki samego gamepalya [; Pochłaniacz czasu moge to nazwac, wciaga jak narkotyk :D SUPER !!!

 

A no i wogole co mialem sie zapytac... co trzeba robic zeby chowaniec ROSL [; i byl DUZY DUZY I DUZY a co za tym idze SILNY ?!?! [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwo kupa@ One rosną do wielkości murów. Tak było u mnie... ma w info napisane ze mój chowaniec ma 100% wzrostu i 3400% wieku i o uszy przewyzszał mur. To co na screenach w zapowiedzi widzieliśmy to porostu kamera zjechał bardzo nisko i wydawało się ze to takei ogromne :(

Outlander@ Nom.. teraz sie **** z japńczykami w sobsób dobry. Lec raz mi jak mrówy do miasta wrtargneły (zawsze mam otwartą barme ale one to zuwazyły juz gdy splendor mój osiągnoł 32000) i mój chowaniec rozgromił i wtedy przyszedł tej samej wielości tygrys i GAME OVER (1 raz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:

Kiedy wlaczam gre to mi restartuje kompa no i mam teraz niezly problem bo za chiny nie moge jej odpalic, ciagle jest reset.

PoMoZcIe!!!

1717380[/snapback]

zainstaluj najnowsze sterowiki i bedzie ok i przede wszytkim podaj swoj konfig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, mianowicie kiedy zainstalowalem Black and White 2 i proboje ja uruchomic to wtedy restartuje mi kompa..I tak jest za kazdym razem, jak chce wlaczyc gre. Nie wiem co zrobic, sciagnalem najnowsze stery ale nic nie dalo. Jakby co mam fx 5700 .

Prosze pomozcie!!!

Z gory THNX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, mianowicie kiedy zainstalowalem Black and White 2 i proboje ja uruchomic to wtedy restartuje mi kompa..I tak jest za kazdym razem, jak chce wlaczyc gre. Nie wiem co zrobic, sciagnalem najnowsze stery ale nic nie dalo. Jakby co mam fx 5700 .

Prosze pomozcie!!!

Z gory THNX

1717587[/snapback]

odpowiedz padła 2 posty wyżej, ale

 

1. sciagnij z www.nvidia.com najnowsze sterowniki do karty graficznej (na dzis to det 81.85 whql)

 

2. odinstaluj dotychczasowe sterowniki od grafy (moze to byc w +/usun programy, lub po porstu w zakladce karty graficznej(z menedzera urządz.) dajesz usuń)

 

3. reset machiny

 

4. zainstaluj srerowniki v81.85

 

5. enjoy!

 

powinno pomóc, przynajmniej na wysluzonym gf4ti4200 pomoglo ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwo kupa@ One rosną do wielkości murów. Tak było u mnie... ma w info napisane ze mój chowaniec ma 100% wzrostu i 3400% wieku i o uszy przewyzszał mur. To co na screenach w zapowiedzi widzieliśmy to porostu kamera zjechał bardzo nisko i wydawało się ze to takei ogromne :(

1716847[/snapback]

Kurcze to glupkowate to chce miec duzego chwanca [; a nie taki knypek.

 

Ale tak wogle to po co na tych screenach byly by takie duze ? Musi sie dac ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho gra zdeczka średniawa , mozna by bylo zrobic o wiele lepsza

Oto co mnie irytuje w BLACK AND WHITE 2:

1) brak sterowania chowancem podczas walki (tak jak bylo w 1 bylo dobrze :(:( )

2) chowance jak juz ktos wspominał malutkie :(

3) brak trybu multiplayer

4) na niektorych kartach obslugujacych dx 9 po prostu futra nie odpalisz ( radeon 9950 )

5) Mniej chowańcow niż w 1 cześci

6) Nie mozna zmienic chowanca ( przynajmniej ja sie nie spotkalem z możliwościa )

7) O wiele mniej zadań DODATKOWYCH niz w 1

8) Misje banalne 3 wieczory i po calej grze

9) Jakies denne Trybute , dzieki ktorym można " kupić " czar dla chowańca zamiast tak jak w 1 czesci uczyć go pokazujac 20 razy

10) Mniej czarow w stosunku do 1 czesci ( nie ma miracle wood , food itd )

11) Super silne czary nie maja racji bytu w grze gdyż lepiej sie celuje zwyklym fireballem , ktorym mozna rzucać poza strefą wpływu ) 1 fb dobrze rzucany moze rozwalić cala armie imho total imbalance ;p

12) Walczysz z jakimiś cieniasami zamiast innymi bogami tak jak bylo to w bnw1 ( ahhhhh super silny Nemezis :P )

13) Czary ofensywne nie działają na twoich ludzi ( dla niektorych moze byc to zaleta )

14) Bycie dobrym jest tak upierdliwe ze 99% ludzi wybeira scieżke zła:P

15) Zainstalowanie łatki powoduje utrate saveów

 

 

Wogóle Lionhead obiecywal hicior super kosmos wypas a wypuscil takie niedopracowane byle co bez trybu potyczki ( pacz 1.1 zalatwia sprawe ale imho to o wiele za malo w stosunku do tego jaki moglby byc bnw2 gdyby chodzby zostawiono kilka funkcji z 1)

 

Suma sumarum uważam ze gra bylaby lepsza gdyby po prostu do black and white1 dodano obsluge armii .

 

Ogołem BNW2 oceniam 5/10 a BNW1 7,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o to, ze podczas gry na w/w karcie nie widac futra zwierzaka tylko gola texture jakby. Oczwysicie brzydkie to nie jest, ale lepiej wygladl by chowaniec z futerkiem (owlosieniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o to, ze podczas gry na w/w karcie nie widac futra zwierzaka tylko gola texture jakby. Oczwysicie brzydkie to nie jest, ale lepiej wygladl by chowaniec z futerkiem (owlosieniem).

1724900[/snapback]

 

Osobiście posiadam Pentium IV 1.6 ghz 256mb ramu ddr(myśle że będe miał 512) i karte graficzną radeon 9700 pro z szyną 256 bit.

 

I ciekawi mnie to na jakich detalach mi b&W pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba malo ramu.

ja na A1800/512 ramu i nieszczesny FX5200 gram na low ( i tak inne opcje mam nieaktywne =/) niemam futra, trawy itp. tylko gole textury ale lada dzien bedzie 6600GT i wtedy sie okarze co gra potrafi :D (albo moj komp)

a gre oceniam srednio. gra sie dosc przyjemnie ale jest pare DEBILNYCH zasad

a juz wogule idotyzmem jest MALUTKA strefa naszej "wladzy" mozna ja niby powiekszac ale budujac duze budynki na krawedziach =/ troche pegieli z tym.

 

chowaniec tez niedopracowany (wolalem go jednak uczyc czarow a nie "kupowac" je - lipne rozwiazanie)

 

ale jak to sie mowi - kto gral w jedynke - widzi duzo wad

kto niegral - powinna mu sie gra spodobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooooo jezeli od screenow mozna zobaczyc jak gra chodzi to fajnie by bylo. :)

ale jakos sobie tego niewyobrazam :P moze chodzi ci o ustawienia w jakich graja ludzie ?

jesli tak to po prostu - zmien sobie detale na low,medium i high i sobie zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooooo jezeli od screenow mozna zobaczyc jak gra chodzi to fajnie by bylo. :)

ale jakos sobie tego niewyobrazam :P moze chodzi ci o ustawienia w jakich graja ludzie ?

jesli tak to po prostu - zmien sobie detale na low,medium i high i sobie zobacz

1725365[/snapback]

No dobra to piszmy jaki mam sprzęt i jakie opcje mamy włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wad

- Ciezkie sterowanie armiami i te cale flagi straszna kicha

- głupota armii ( słabe SI )

-głupota chowańca ( słabe SI ) , ktory np zamiast rzucic kulą ognia w armie woli sie rzucić na łuczników i zginać

- Tworzenie disciplesow strasznie uciazliwe

- Brak totemu ktory okresla liczbe ludzi produkujacych mane , trzeba kazdego z osobna wciskać i robic go disciplesem

- Szkoda ze boska ręka nie moze podniesc tylu ludzi ile np w Dungeon Keeper 2

ze do reki zmiesicla sie cała armia.

 

 

 

Eh DKII to byla piekna gierka , szkoda ze nie powstaje III cześć

 

 

Jeszce przypomna mi sie jakies wady tej gierki to napisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wielkie dzieki , zadzialalo tylko oczywiscie 10fps na radeonie 9550 @ 452/504ddr :D no ale przynajmniej ładnie futerko wyglada :D \

aha oficialne forum

http://allboards.lionhead.com/forumdisplay.php?f=91

 

Nie wiecie moze czy bedzie wprowadzony tryb multiplayer w przyszlosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Pytacie sie i glowicie dlaczego gra nie dzialan starszych kartach. NIe chcialo mi sie tego czytac do konca> POWIEM KRUTKO TE KARTY GRAFIKI KTURE LEZEA Z OBSLUGA SHRADER 2 CZYLI PS2 I TES PS3,0 NIE PODZIALAJA!! TRZEBA NAKLADKE SCIAGAC NA KARTE I PO SPRAWIE!

A I JA MAM TERAZ SMIESZNE PYTANKO

WIEK KTOS MOZE JAK UCISZYC KOGUTA NA POCZATKU B&W 2 ??

Edytowane przez h2opolomatti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki problem ze jak biore new game to pasek w którym sie wczytuje umiera i komp sie zawiesza.

Jakaś łatka? czy crack? pomocy.

 

MAM pentiuma 1.6 radeon 9700pro 512mb ramu windows milenium.

1733451[/snapback]

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje. Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Masz pirata, nikt Ci tutaj nie udzieli pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...