Skocz do zawartości
NevA

Black & White 2

Rekomendowane odpowiedzi

Madry tez nie... sorry.

Nie insteresuje mnie czy masz pirata czy org., ale na forum obowiazuje zasada "nie gadamy o piratach, crackach itp.".

1733603[/snapback]

 

Przyjme twoją rade ale jeszcze jedno mnie zastanawia po czym stwierdzasz ze mądry sie nie urodizłem? Sam prowokujesz człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjme twoją rade ale jeszcze jedno mnie zastanawia po czym stwierdzasz ze mądry sie nie urodizłem? Sam prowokujesz człowieku.

1733612[/snapback]

Bo jest napisane jak BYK:

 

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje. Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Jesli inny potrafia sie do tego stosowac a Ty nie to cos jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Mam jeszcze taki problem ze jak biore new game to pasek w którym sie wczytuje umiera i komp sie zawiesza.

Jakaś łatka? czy crack? pomocy.

 

MAM pentiuma 1.6 radeon 9700pro 512mb ramu windows milenium.

1733451[/snapback]

YY zle cos zainsstalowales albo system sobie zrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

musisz pare razy zmienic pore dnia z dnia na noc i spowrotem po cos kolo 5 takich akcjach kogut zachrypnie i sie zamknie

1733033[/snapback]

a dalej trzeba cos z kobitka zrobic i o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

I zostalo mi znalesc takie tabliczki ze znakami zapytania sotala mi jedna znalazlem przy miastach i na takiej gorce z posagiem wojownika 2 a gdzie ta ostatnia?:<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim...Gdy włączam gre to się pokazuje: FATAL ERROR :

Black & White 2 only supports graphics cards compatible with Pixel Shader version 1.1 and above . See readme.txt <-- (!_!) O co tu chodzi??!!Ludzie prosze was z całego serca!!!!!! ;(

Prosze Prosze Prosze!!Tu lub na GG : 6385555 . Ale jak najszybciej!!!PROSZE!Jestem zawsze niewidoczny!PROSZE!

Jak daje na white.exe to się pokazuje taki obrazek gdzie pisze Black & White 2 i potem się otwiera okienko i ten error :(

A jak daje na ok to mi się wyłącza gra i wychodzi błąd :(

Edytowane przez TomAlek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim...Gdy włączam gre to się pokazuje: FATAL ERROR :

Black & White 2 only supports graphics cards compatible with Pixel Shader version 1.1 and above . See readme.txt <-- (!_!) O co tu chodzi??!!Ludzie prosze was z całego serca!!!!!! ;(

Prosze Prosze Prosze!!Tu lub na GG : 6385555 . Ale jak najszybciej!!!PROSZE!Jestem zawsze niewidoczny!PROSZE!

Jak daje na white.exe to się pokazuje taki obrazek gdzie pisze Black & White 2 i potem się otwiera okienko i ten error :(

A jak daje na ok to mi się wyłącza gra i wychodzi błąd :(

1736556[/snapback]

jakiego mnasz kompa podaj komponenty bo niewiele mozna wywrozyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przciez jest napisane jak byk

"Black & White 2 only supports graphics cards compatible with Pixel Shader version 1.1 and above . See readme.txt"

 

Chyba pixe lshadera nie masz, zreszta jak jestn napisane ---> looknij do readme i zobacz czy twoja karta jest tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ksiegi sa w statystykach. Mi sie gra w sumie podba(ładna ni i w ogóle) Ale powidzcie mi ile jest plansz bo ja jestem w walce z aztekami starcie 2 Czy to juz koniec? Bo jesli tak to 3-4 dni gry to za ta cene za mało. Gra mi na max dettalach na najnowszych omega troszeke przycinała przy pokazówkach. Ale po formacie jest ok. Tak wszystko dobrze chodzi.

Edytowane przez wsysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że stary temat ale mam problem tzn długo mi uruchamia gre a w momencie gdy kończy sie uruchamiać (znika ten biały (niewiem jak to nazwać) znak na środku ekranu z napisem black&white2 wyskakuje mi błąd:

program white.exe wygenerował błąd. System zamknął program

Uruchom Program ponownie

mam Athlona 1800xp+(1609mhz) 768 ramu GeForce fx5200 128mb i Windowsa2000 proffesional (sp2) instalowane z orginału kumpel ma podobnego kompa (inną grafe) i mu chodzi, aha stery do grafy mam najnowsze

help

 

próbowałem przeinstalować i lipa

Edytowane przez Kylekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja u siebie gralem na identycznym sprzecie tyle ze 512 ramu i gra dziala dobrze. problemow jakotakich z nia niemialem. Mozliwe ze cos jest nie tak z twoja winda. wgraj od nowa stery do plyty glownej, grafy itp. a jesli to niepomoze to zrob formata : jesli TO nic nieda to wina lezy w sprzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam gierka dziala po wszytskich patch'ach i nowych driverach? Poprawila sie cos wydajnosc, czy nadal tragedia. Bo wlasnie mysle czy by sobie nie sprawic na Semptrona 2500+@2200mhz, 512MB RAM i GF6600@560/690mhz. Mam nadzieje, ze mi doradzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanko czy to jest normalne ze przy instalowaniu Black & White 2(wersja DVD) wysakują co jakis czas błedy gdy je ignoruje instaluje sie dalej zainstalowałem nowego patcha.Bedzie działała gra normalnie??!!

 

Wchodzi mi do gry mam przez chwile biały ekran i wyskakuje mi wystapił błąd z aplikacją White.exe.... co z tym zrobić bo juz mnie szlak trafia!!Z góry dziekuje za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ta gra na serio jest tak grafiko bójcza , czy ja coś z kompem mam nie tak ? gierke mam od wczoraj a przy paru opcjach na high , paru na medium bez AA i bez ANISOTROPOWEGO , mam max 23fps.. ale przewaznie jest miedzy 15-20... ten patch zmienia coś wydajnościowo ? Sterowniki mam 5.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...