Skocz do zawartości
anon92

Xp 32 I Vista 64 Jednocześnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem - czy da się mieć na komputerze jednocześnie winde XP 32 bity i viste 64 bity? Co w tedy ze sterownikami na xp inne i na viscie inne? I czy nie będzie problemu dostać 64 bitowych sterów np do płyty msi i karty ati? Mam jeszcze 2 pytania a nie będe tworzył 3 tematów w 3 działach zapytam w tym jednym. Więc czy zamawiając kompa w jakimś sklepie internetowym (esc komputronik itp) czy dostane z komputerem sterowniki producentów od wszystkich podzespołów ? I czym się różnią pamięci ram CL4 od CL5 - które lepsze i które lepiej kupić do płyty głównej MSI P45 NEO-F /intel P45/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam w komputerze XP i 64 bitową Vistę i nie ma z tym żadnego problemu. Co do sterowników, to każdy system musi być na osobnej partycji i startuje z własnymi sterownikami. Wszystkie sterowniki do płyty i grafy dostaniesz z urządzeniami, albo znajdziesz na stronie producenta. CL4 oznacza krótsze timingi, więc przynajmniej teoretycznie lepiej. Co do tej płyty, to zajrzyj do tematu o niej. Jej użytkownicy na pewno wiedzą, czy któreś pamięci się z nią gryzą i które są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...