Skocz do zawartości
NevA

Jest kto z Białegostoku ?? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niom se tak nie ma co robić i se pomyślałam że się spytam ... :) Ile ludzi z tego forum pochodzi z Białego... ? ehehe ciekawa se jestem czy znajde tu jakichś ziomków ;) No toż białystok to takie całkiem fajne miasto (no dobra szczerze mówiąc to jak wszyscy wiecie takie fajne nie jest ale mogło być gorzej ;) )

 

PoZdRóWkI dLa wSZyStKicH LuDZiÓw FrOm BiAłYsToK !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom se tak nie ma co robić i se pomyślałam że się spytam ... :) Ile ludzi z tego forum pochodzi z Białego... ? ehehe ciekawa se jestem czy znajde tu jakichś ziomków ;) No toż białystok to takie całkiem fajne miasto (no dobra szczerze mówiąc to jak wszyscy wiecie takie fajne nie jest ale mogło być gorzej ;)  )

 

PoZdRóWkI dLa wSZyStKicH LuDZiÓw FrOm BiAłYsToK !!!

Ja... Choc niezupelnie.

Witam i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Białego :) Witamy serdecznie NevA :)

 

A co do zlotu- mogło by w końcu do tego dojść- teraz sąświęta, a na polibudę wracam dopiero za miesiąć więc ....:)

Hmmm ... czy my się przypadkiem nie znamy?

Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto sie interesuje ta wiacha ja wole seoje za dup*** ale co mnie wy obchodzi .....Niebede tego komentowal tematu bo nie jestem  takim lolem... :twisted:

Ja jestem po czesci z Łap i po czesci z Bialegostoku ;) co do spotkania to powiedzcie o ktorej godzinie to postaram sie dostosowac.

 

Value: Skoro mowisz ze nie bedziesz komentowal tego tematu to po co go komentujesz :) ale z ciebie LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Białego :) Witamy serdecznie NevA :)

 

A co do zlotu- mogło by w końcu do tego dojść- teraz sąświęta, a na polibudę wracam dopiero za miesiąć więc ....:)

Hmmm ... czy my się przypadkiem nie znamy?

Nie sądzę.

Tak tylko dla pewności zapytam - czy przypadkiem nie studiujesz obecnie na 5 roku informy na polibudzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jestes studentem dziennych informatyki to wiem ze oni maja jakies szkolenia CISCO za free, a tak samodzielnie.. to chyba moze byc drogo? kumpel robil jakies to 2k placil

niestety chyba zle slyszales - za Cisco (na PB) musialem zaplacic ponad 2k :( , nawet znizki nie dostalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...