Skocz do zawartości
ath

Gra Roku 2008 Na Purepc [pc]

Gra roku na PurePC  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tytuły:

    • gta 4
      88
    • call of duty: world at war
      11
    • world of warcraft: wrath of the lich king
      9
    • world of goo
      15
    • tomb raider underworld
      8
    • fallout 3
      36
    • stalker clear sky
      10
    • left 4 dead
      9
    • crysis warhead
      14
    • spore
      1
    • pro evolution soccer 2009
      2
    • prince of persia
      9
    • fifa 09
      2
    • need for speed undercover
      2
    • far cry 2
      5
    • mass effect
      15
    • dead space
      19
    • grid
      20
    • red alert 3
      3
    • inna (wpisz tutuł w poście)
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Moja "Wielka Trójka" 2008:

 

1. Dead Space - świetny survival, który zachwyca jak SH3 kiedyś...;

2. King's Bounty - od tego cholerstwa :D nie sposób się oderwać, szkoda że przy drugim podejściu już tak nie pasjonuje (może niepotrzebnie zacząłem od maga?), no i brak multiplayera nie pozwala wznieść się miodnością ponad nocne boje w HOMM3;

3. Mass Effect - wciąga niezmiernie, szkoda że to nie Star Wars... :D

 

w 2008 roku brakowało mi tylko dobrego ftp'a w singlu (a jestem chyba zbyt skrzywiony przez HL2) - COD5 jakoś po 4 już nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to w tym roku za duzo gier ktore by mnie wciagnely na chwile dluzej nie wyszlo... czekalem na gta4 ale po tak zwalonym engine az sie odechcialo w to grac. COD 5 moim zdaniem gierka super... jak i GRID... jako ze w grida gralem dluzej niz w cod to zaglosuje na to drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku trochę posucha :D, przez wakacje trochę GRIDa było..teraz ostatnio FarCry 2 ale już zdążył się przejeść....święta poświęciłem Dead Space i wg mnie EA to powinno się takimi grami zająć a nie jakimiś badziewiami typu NFS czy 20-sta z kolei FIFA.... ;)

Lubię też wrócić do Wiedźmina bo to chyba jedna z niewielu udanych gier ostatniego okresu, no...z tym, że to nie ten rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drakensang: The Dark Eye

King's Bounty

Dead Space

 

w tej właśnie kolejności (w ankiecie zaznaczyłem inna,)

 

by Ptys

w tym roku najwięcej pograłem w 5 letniego battlefielda,

A ja w bf2142. I czekam na kolejna część, bo ile można tłuc w ten staroć:)

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie wygląda to dobrze! miałbyc Stalker ale niedoróbka straszna. F3 w sumie tez nieskończone jak do niego podchodziłem. o GTA4 czytam że ciagle są z nim problemy, w reszte nie grałem. tzn grałem w grid ale żeby odrazu gra roku to chyba nie bardzo. Włąściwie to grą roku jak u poprzedników jest u mnie Battlefield 2 :) .

 

Jedynie dead space zbiera dość dobre opinie i chodź nie grałem to stawiam na niego.

Call of duty byłłby na drugim miejscu chodź tak troche na kredyt bo też nie grałęm. :)

I może włąśnie dlatego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grid

2. GTA4

3. Dead Space

 

Kolejność nie jest przypadkowa ;> Zagłosowałem na GTA4 (nie bijcie ;p) jako, że wytrwałem i przeszedłem całą w mniej niż 5 dni :>

 

Grid najlepsza Arcadowa gra w jaką grałem! Model zniszczeń wręcz bajeczny :)

 

Dead Space to jest to, niestety grałem tylko w Demo ale tak mi się podobało, że nie mogłem odejść od monitora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym roku NIE BYŁO ŻADNEJ NADZWYCZAJNEJ GRY :wink: Nic nie wybiło się ponad przeciętność, nic nie wyszło poza utarty kanon.

 

Tak czy owak najlepiej przypadło mi do gustu World of Goo, ale mimo wszystko to raczej miła duperelka niż gra roku.

 

Z gier sensu stricto, chyba Stalker Clear Sky. Gra ma klimat i potencjał. Ma też bardzo dużo błędów i sztucznych ograniczeń. Momentami trudno się było oderwać, a momentami można się było wqrwić :wink: .

 

Gta IV jest świetne ale to jednak prawie to samo co poprzednie części. Różnica sprowadza się głównie do kosmetyki, przede wszystkim zaś grafiki. To trochę za mało. Poza tym GTA SA było chyba bardziej rozbudowane.

 

Mass Effect jest o.k. Zaciekawia ale nie ma nim prawie nic przełomowego. Trzecie miejsce jednak ma zaklepane.

 

Fallout 3 wypada mniej źle niż myślałam, ale to nic więcej jak tylko solidna rzemieślnicza robota. Za mało polotu, za dużo odtwórczości. Choć ogólnie dość fajnie.

Edytowane przez Elektra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure chyba wyszło w tym roku co nie? Jak dla mnie najlepsza.

 

GTA4 - za duże wymagania

CoD5 - słaba, nudna..... ile można o II WŚ?

kryzysy i farkraje to totalne nudy, nie warte świeczki

Grid - był nawet fajny, ale po jakimś czasie odechciało mi się gry

Undercover - bez komentarza....

 

Ogólnie to Pure jako jedyna gra w tym roku mnie zainteresowała, żadna inne mnie nie wciągnęła. Pewnie dlatego, że to było coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

GTA4 - świetna optymalizacja

COD5 - niezmiernie długi

Crysis - tylko nowe misje i broń.

Undercover - żal.pl

Grid - o.O to było dobre

Spore - PWN3D

Stalker czyste niebo i Fallout 3 chyba najciekawsze gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 gra jest świetna ten ogromny obszar robi wrażenie.Sztuczna inteligencja na wysokim poziomie grafika świetna.Za dużo by tu wymieniać GRA ROKU !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...