Skocz do zawartości
poca

Gra Roku 2008 Na Purepc [konsole]

Konsolowa gra roku na PurePC:  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tytuły:

    • GTA IV
      47
    • Gears of War 2
      18
    • Prince of Persia
      3
    • LittleBigPlanet
      5
    • Dead Space
      3
    • Battlefield: Bad Company
      0
    • Grid
      3
    • Fifa 09
      4
    • Far Cry 2
      1
    • Pure
      0
    • Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots
      5
    • Mirror's Edge
      1
    • Tomb Raider: Underworld
      2
    • Star Wars: The Force Unleashed
      2
    • Brothers In Arms: Hell's Highway
      0
    • Midnight Club: Los Angeles
      0
    • Burnout Paradise
      1
    • Fallout 3
      4
    • Fable 2
      1
    • Soul Calibur IV
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Pecetowcy mają swój plebiscyt na najlepszą grę mijającego roku to i my się musimy czegoś dorobić w tej dziedzinie ;]

 

Zapraszam do oddawania głosów na swoje typy.

 

Sonda jest ograniczona do 20 pozycji, a jak sami wiecie gier wyszło znaczenie znacznie więcej. Niestety zabrakło już miejsca na np. Mortal Kombat vs DC Universe. Jeśli jednak duża cześć postów będzie podkreślać chęć oddania głosu na wybraną pozycje, postaram się edytować sondę tak by pozycje bez głosu zastąpiła w/w gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to, nie ma nowego nfsa??? :lol: popularność ankiety spadnie :D

 

ciężko mi było wybrać, bo moje topy to gta, gow, fable2. Z czego w ten ostatni łupie nałogowo w wolnych chwilach, ale kliknąłem na gyrosy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie myslisz , ze dzieki tej ankiecie jestes fajny ? ;]

O, h33t ożył ;]

 

Final fantasy crisis core - jeżeli chodzi o konsolki, to ten tytuł najbardziej mi się podobał.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to, nie ma nowego nfsa??? :lol: popularność ankiety spadnie :D

 

ciężko mi było wybrać, bo moje topy to gta, gow, fable2. Z czego w ten ostatni łupie nałogowo w wolnych chwilach, ale kliknąłem na gyrosy ;]

Specjalnie nie dałem, długo się zbierałem po tym jak zobaczyłem jak ta gra została spreparowana ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknałem na GTA IV za złożoność świata, humor i smaczki.

 

Co nie zmienia faktu że SW: FU jest jedną z gier która najbardziej mi przypadła do gustu w ciągu ostatnich kilku lat, a Gearsy 2 są poprostu mega miodne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh w takim razie sie powtórzę :)

 

Trudny wybór między GTA IV a Gearsami. Wybrałem to drugie, bo spodziewałem się ot kontynuacji, a dostałem doskonałego sequela, który kopie po jajach zarówno jeśli chodzi o gameplay jak i grafikę. Wybitna gra.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie GTA4. Szkoda ze wersja PC to badziewny (w sensie technicznym) port z konsol.

MaZZeo

 

Wybacz ze przez przypadek edytowałem Ci posta. :).

 

Wesołych Świąt.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co tak się jaracie tym GTA 4. Bez przesady, ale ja przy grze nie raz się nudziłem. Już lepiej się bawilem przy nowym Prince Of Persia. Gra nieziemsko wciąga. A, że lubie ten gatunek i dobrego klimatu również nie brakuje to zagłosowałem właśnie na ten tytuł.

 

Ale po kolei.

 

1. Prince of Persia

2. Gears of War 2

3. Dead Space

4. GTA 4

5. Soul Calibur IV

6. Tomb Raider: Underworld

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie konsolowiec, jak z koziej du.py trąba, ale Gearsy porwały mnie jak żadna inna gra od bardzo dawna, stąd głos na Fenixa.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW2 z prostego wzgledu: w GTA4 jeszcze nie gralem, a tyle funu ile dali Gearsi to juz dawno nie mialem. Inna sprawa, ze mocna pozycja u mnie to rowniez Dead Space - konkretny tytul. Dorzucilbym jeszcze do tego SW:FU i Burnouta. Te 4 tytuly to bezsprzecznie najlepszy stuff jaki odpalilem w roku 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW2 z prostego wzgledu: w GTA4 jeszcze nie gralem, a tyle funu ile dali Gearsi to juz dawno nie mialem. Inna sprawa, ze mocna pozycja u mnie to rowniez Dead Space - konkretny tytul. Dorzucilbym jeszcze do tego SW:FU i Burnouta. Te 4 tytuly to bezsprzecznie najlepszy stuff jaki odpalilem w roku 2008.

Podobnie myślałem o Dead Space i SW:FU, ale niestety brak multi sprawił, że te tytuły wypalają się po pierwszym ukończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - bo w jakiej innej grze mogę jadąc samochodem, wysłuchać w radiu pozdrowień od Krystyny from Poland, wylecieć przez przednią szybę do wody, przesiąść się do motorówki i ostrzelać przechodniów na lądzie, a na deser wysadzić motorówkę i utonąć w bezkresnych wodach miasta wolności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4. Uno - po glosach widać, że większość z Was nie grała :P , due - konsolę kupiłem dla tej serii i nie żałuję (choć mogłem kupić w tedy mocnego lapka). Tre - kto grał, ten wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z demek w jakie w tym roku grałem i pełnych wersji jakie posiadam mój głos pada na Fallout 3 - od wielu lat żadna gra nie wciągnęła mnie na tak długo - ponad 70 godzin nie w kij dmuchał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, 10min się zastanawiałem i głosu nie oddałem.

Nie potrafię wybrać najlepszej, ponieważ jak myślę o jakiejś to patrząc na drugą czuje, że ją krzywdzę :).

Gdyby ankieta podzielona była na poszczególne kategorie np. FPS, RPG, wyścigi, to wybór byłby o wiele prostszy.

Burnout Paradise na pewno najlepszą grą wyścigową za darmowe dodatki do niej, które sprawiają, że gra nigdy się nie starzeje i trzeba jeszcze jakoś wynagrodzić twórców za ich ciężką pracę nawet 6 miesięcy po premierze.

Czuje się także pokrzywdzony widząc na liście Fifę 09, a nie widząc PES09 :)

Z fps to na pewno Gearsy wygrywają, bo naprawdę ryją beret swoim powerem.

Zakładając, że Fallout 3 to RPG wydaje mi się , że najlepszy w tym roku, jednak średni z niego FPS. Trochę szkoda Mirror's Edge, bo za bardzo nie wiem co to za rodzaj gry (chyba platformówka), a za swoją innowacje powinna zostać grą roku.

Jednak co z resztą świetnych gier takich jak PURE czy Dead Space. Ciężki wybór, wstrzymuje się od głosu ;p

 

 

Tak btw. Ankieta świetnie przedstawia nam jak ma się ilość przeznaczonej gotówki na reklamę gry do ich oceny przez społeczność internetową. Pierwsza trójka w ankiecie jest także pierwszą trójką z największym budżetem na reklamę. Fifa09 jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem głos dla gta IV bo dla tej gry kupiłem konsole w sierpniu (i sie z tego powodu ciesze widząc co sie dzieje z PC)

na równi z GTA napewno moge zliczyć BF:BC o którego istnieniu nie wiedziałem przed zakupem konsoli, dźwięki i możliwość demolki to po prostu miazga (aż mnie dziwi czemu tak cicho o tej grze)

GOW2 kolejna gra która jest zdecydowanie na + u mnie

do tego dodam jeszcze fife 09 wciągnęła mnie tak samo dobrze jak wersja 98 ponad 10 lat temu

 

najwieksze niewypały: Far Cry 2, COD5

nie wiem co twórcy mieli na myśli ale w to po prostu nie da sie grać po 10 minutach czuje sie odrzucony od tych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tak btw. Ankieta świetnie przedstawia nam jak ma się ilość przeznaczonej gotówki na reklamę gry do ich oceny przez społeczność internetową. Pierwsza trójka w ankiecie jest także pierwszą trójką z największym budżetem na reklamę. Fifa09 jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Pokrywa się to w obie strony. Reklama jest pi razy drzwi wprost proporcjonalna do kasy wydanej na produkcję, by zabezpieczyć zwrot jej kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA wygrywa? Grając w to czuje się jakbym oglądał n-tą stronę papieru samokopiującego się z igłówki. Prawda jest taka, że gra się równie przyjemnie jak w poprzedniczki, no i poprawiona oprawa robi też swoje. Ale gra roku? Nie, nie...

Prędzej GoW2 (choć od jedynki dużo nie odbiega) albo Dead Space - to było coś, jeszcze ta kreskówka uzupełniająca fabułę :), PoP - bardzo przyjemny ale nie rewelacyjny.

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA wygrywa? Grając w to czuje się jakbym oglądał n-tą stronę papieru samokopiującego się z igłówki. Prawda jest taka, że gra się równie przyjemnie jak w poprzedniczki, no i poprawiona oprawa robi też swoje. Ale gra roku? Nie, nie...

Prędzej GoW2 (choć od jedynki dużo nie odbiega) albo Dead Space - to było coś, jeszcze ta kreskówka uzupełniająca fabułę :) , PoP - bardzo przyjemny ale nie rewelacyjny.

Całkiem możliwe, jednakże to była jedna z niewielu gier o której myślałem wracając z pracy/z uczelni/od kobiety że jak usiądę z kawą to będę mógł przejść parę misji i jeszcze parę i jeszcze i jeszcze. Nie wiele jest takich gier które potrafią ciągnąć gracza tak za nos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...