Skocz do zawartości
SuChyY

Poziom wiedzy 17-latkow w USA

Rekomendowane odpowiedzi

O shit!!! Co za text! Ta gościówa wymiata po prostu, kawałki oz mianie imienia, o żonach, położeniu rosji i TV wymiataja :lol: :lol: ale końcówka bije wszystko :lol: :D :D a Mówią, że to w latach 80 była propaganda, to USA chyba jeszce jest w 80 latach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w zeszlym roku powiedzialem jednej amerykance, ze w polsce mieszkamy w jaskiniach i to ŁYKNEŁA!!!

wiec nie mowcie, ze ta 17 latka to jakis szczegolny przypadek:)

 

poza tym inna chciala mi wmowic, ze w polsce mowimy po grecku i bardzo jej nie pasowalo, jak jej mowilem, ze w polsce mowimy po polsku.

 

itd. itp.

 

prawda jest taka, ze amerykanie traktuja USA jako centrum swiata i nie zawiele ich interesuje co jest poza...

z historii i geografi to sa totalne jołopy, ale na robieniu kaski sie znaja

 

mimo ze zarcie maja okropne z checia zostal bym tam na stale, nawet gdybym mnial sie cofnac intelektualnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 280 milionow amerykanow 200 to totalne debile ktorzy nie wiedza co to za kraj polska w szkolach maja taki poziom ze jak zdaja mature to sa na poziomie 1 klasy gimnazjum w polsce fakt ze na studiach maja troche lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm nie wiem nie wiem, watpie ze mozna byc tak tepym zreszta polska nie jest lepsza zapewniam, to ze wiemy gdzie sa Czechy (chociaz nie wiem, u mnie w klasie  wiekszosc slucha "glosu mlodziezy"[hh] a wiadomo co to robi z mozgu...), albo facet z 4 z ggery Plock'a [?;]] na pomorzu o_0... wiec nie mowmy na Amerykanow jaki sa tepi, lepiej poatrzmy na sibie samych... albo na ostatniej H wychowawczej, gralismy w kalambury, jedna ciota wymyslila sobie haslo "Oswiecim" :/. No dno totalne, nie mowie aby to miejsce uczynic swietym itd ale szacunewk sie nalezy w koncu tam gineli ludzie...

Hej TDK. Polska jest lepsza: http://members.shaw.ca/delajara/NationalIQs.html

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys byly badania...  i okazalo sie ze

19% Studentow nie potrafi pokazac Ameryki na globusie!!  dane autentyczne!

 

hehe, lol.

Proponuje takim gosciom co tydzien ujmowac ze 100 postow z puli i sie oducza takich "komentarzy".

a ja proponuje zabys zalozyl wlasne forum, bo wtedy bedziesz mogl ustalac reguly odpowiedzi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia swiata wedlug Amerykanow zawsze wygladala troche dziwnie, zreszta caly swiat wedlug Amerykanow wyglada inaczej :) USA i komuchy nic innego nie istnieje. USA good komuchy BAAAAADDDDDD.

Usmialem sie oj usmialem, zal mi tych Amerykancow oj zal. Jakim cudem oni wyrosli na taka potege ?? Acha chyba wiem duzo emigrantow w trakcie wojny i po wojnie sie tam znalazlo (z wlasnej lub niekoniecznie z wlasnej woli) Inaczej byliby drugim Meksykiem albo cos takiego.

Pozdro

Dexter

gupi ma zawsze szczescie oT dlaczego.... :lol: :) :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys byly badania...  i okazalo sie ze

19% Studentow nie potrafi pokazac Ameryki na globusie!!  dane autentyczne!

 

hehe, lol.

Proponuje takim gosciom co tydzien ujmowac ze 100 postow z puli i sie oducza takich "komentarzy".

a ja proponuje zabys zalozyl wlasne forum, bo wtedy bedziesz mogl ustalac reguly odpowiedzi itp.

Nie czytalem regulaminu, ale jestem w 80%, ze jest tam cos na temat takich komentarzy jak twoj - nie wnoszacych nic i tylko zasmiecajacych forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys byly badania...  i okazalo sie ze

19% Studentow nie potrafi pokazac Ameryki na globusie!!  dane autentyczne!

 

hehe, lol.

Proponuje takim gosciom co tydzien ujmowac ze 100 postow z puli i sie oducza takich "komentarzy".

a ja proponuje zabys zalozyl wlasne forum, bo wtedy bedziesz mogl ustalac reguly odpowiedzi itp.

Nie czytalem regulaminu, ale jestem w 80%, ze jest tam cos na temat takich komentarzy jak twoj - nie wnoszacych nic i tylko zasmiecajacych forum.

radze poczytac dokladnie:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...