Skocz do zawartości
Polaros

Wymiary jadra i jego umiejscowienie wzgledem dziur na plycie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie czy ma ktos dokladne wymiary jadra T'berda i jego polozenie wzgledem dziur na plycie.

Chce skonczyc projekt bloku ( jeden to cos ala WW drugi to Maze3) a nie specjalnie chce rozbierac poraz 100 moje WC ( juz mnie cholera z nim bierze). Wiec jezeli ma ktos pod reka takie dane bedze wdzieczny.

Swoja droga to smieszne ale nie moglem znalesc tego na stronie AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srodek rdzenia CPU jest w miejsci przeciacia sie przekatnych (poprowadzonych na skos od srodka dziur) a odstepy pomiedzy dziurami to 67x37mm (ale zmierz bo mierzylem stary blok a tam chyba cos jest nie tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem rdzen procka nie wychodzi na przecieciu przekatnych poprowadzonych z dziur przy sockecie- przynajmniej tak wynika z praktyki z moim epoxem 8rda+ .... zreszta latwo to sobie sprawdzic samemu... rdzien jest przesuniety lekko w jedna strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Polaros! Bylo gdzies na Forum ale nie mam linka. Ktos zapuscil caly obrazek z dokladnie rozrysowanymi otowrkami.

Mam ten rysunek, w calym tym topicu chodzilo o wymiar jadra i jego umiejscowienie wzgledem dziur a tego nie ma na rysunku na tamtym rysunku

 

mozesz zmierzyc shima on musi miec taka sama grubosc co jadro (wystajaca czesc)  

 

 

:lol: Widze ze nie wyczailes "subtelnego" dowcipu przedmowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...