Skocz do zawartości
sheeneek

Monitor Dla Gracza Dylemat Imput Laga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat jak w temacie. Chce zamowic monitor dzisiaj albo jutro, jak do tej pory moim typem byl:

LG 2252

 

No i zglupialem po przeczytaniu o imput lagach. Jak to z nimi w rzeczywistosci jest, monitor wylacznie do grania?

 

Znalazlem Iiyama ProLite E2201W B1, ponoc nie ma lagu. Tyle ze ma problemy z katami widzenia.

 

Cos godnego polecenia rowniez bez input laga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat jak w temacie. Chce zamowic monitor dzisiaj albo jutro, jak do tej pory moim typem byl:

LG 2252

 

No i zglupialem po przeczytaniu o imput lagach. Jak to z nimi w rzeczywistosci jest, monitor wylacznie do grania?

 

Znalazlem Iiyama ProLite E2201W B1, ponoc nie ma lagu. Tyle ze ma problemy z katami widzenia.

 

Cos godnego polecenia rowniez bez input laga?

tzn? Co przeczytałeś? Pokaz mi choc jeden przyklad gdzie ktos napisal ze W2252TQ nie nadaje się do gier z jakiegos powodu, ze np. inputlag przeszkadza.

Co z tego ze monitor ma laga skoro jest on tak niski ze nieodczuwalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.behardware.com/articles/689-2/2...e-3rd-wave.html

 

Kąty pewnie ma podobne do innych TN. Do gier to dobry monitor.

Zasada w LCD jest taka: wybierasz TN do grania z gorszymi kontami i kolorami ale lepszym czasem reakcji i mniejszym il lub wybierasz nie TN z lepszymi kontami i kolorami ale gorszym czasem reakcji i większym il. Nie ma uniwersalnego LCD i nie będzie (na razie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że lubię wymiatać po sieci (input lag). Nie lubię też wydawać dzięków bez potrzeby (500). Siedzę na 19' crt. Jestem ponadto zielony w kwestii monitorów i z rezerwą podchodzę do formatu innego niż 4/3. Istnieje dla mnie monitor lcd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że lubię wymiatać po sieci (input lag). Nie lubię też wydawać dzięków bez potrzeby (500). Siedzę na 19' crt. Jestem ponadto zielony w kwestii monitorów i z rezerwą podchodzę do formatu innego niż 4/3. Istnieje dla mnie monitor lcd ?

Obecnie w cenie 500 zł nie produkuje się monitorów o proporcjach 4:3. Są tylko 5:4 , 16:10 , 16:9 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość spiegelmann

Zdecydowalem sie na ta iiamke, monitor nie najnowszy ale to wlasnie brak laga mnie przekonal.

Powinna dotrzec za 2 dni, podziele sie wtedy wrazeniami.

i jak monitor sie sprawuje? sam mam podobne wymagania i sie zastanawiam na tym monitorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh niestety mialem bardzo dziwne przejscia z tym monitorkiem, a raczej z proba jego zakupienia. 2x anulowalem zamowienia z roznych sklepow bo po zamowieniu odpowiadali ze nie maja i trzeba czekac (mimo podawania na stronie ze sa na stanie). W koncu jak juz zamowilem, to dostalem e2001- B2, a jak wynika z testow na digitalversus, ma on duzego laga (znacznie gorszego od LG w2252tq, L227). Niestety nie malem crt zeby to sprawdzic, odeslalem w zeszlym tygodniu i czekam na zwrot kasy. Jutro jade na wakacje wiec sie wstrzymuje z zakupem.

 

Co do tego B2 to calkiem fajny monitor, gdyby nie lag jakiego podobno ma pewnie bym go zostawil. Obraz i kolorki po ustawieniu bez zarzutu jak na moje wymagania (gry, gry, gry).

 

Jesli nie znajde wersji B1 prawdopodobnie bede wybieral miedzy LG w2284f a L227. Co do tego drugiego to czy ktos z was naprawde mierzyl laga ? Prad.de podaje 0 lagu, digitalversus srednio 27ms?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...