Skocz do zawartości
Janekk

EVGA X58 SLI | EVGA Classified

Rekomendowane odpowiedzi

moja dfi robi 233x21 na powietrzu spi 1m policzy no ale ciezko to tak ustabilizowac, ogolnie sie da ale wiele zalezy od sztuki proca jaka trafimy, no a evga to klasa sama dla siebie

 

 

najzabawniejsze jest ze lepiej wychodzi mi zabawa na mnozniku 21 niz np 17...a nie chce mi sie siedziec nad tym i myslec bez konca, raczej poszukam jakiegos nowszego biosu bo moj z lutego, moze cos zdzialam, choc to i tak sporo, a pozniej czas na zmiany

 

ddr2 kiedy bedzie mozna u Ciebie nabyc 761??

Dysponujesz może jakimś screenem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.evga.com/products/moreinfo.asp?pn=170-BL-E762-A1

 

E762 XL-ATX, zdolna do 4x285 od evga, szczegoły w odpowiednim temacie.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

troszkę większa :lol:

 

7 x PCIe x16/x8

 

pozdrowienia dla "zboczonych overclockerów" ;)

 

już w pre-order + kłótnia na xs :lol:

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się zaczyna faza na nie standardowe rozmiary... cp-850... i teraz to. po co to komu?? już lepiej by było jakby dali normalnego E-ATX. a co do QSLI to czekam na octo SLI z czterech marsów asusa. a co! niech któryś producent pokarze że potrafi stworzyć coś naprawdę konkret! po za tym EVGA i tak zwaliła sprawę. są obudowy które mają osiem slotów na karty rozszerzeń ale i tak dzięki głupocie inżynierów, nie zamontujemy tam 4 kart z dwuslotowym chłodzeniem. brawo!!! a i jeszcze które sloty pcie są 16x, albo czy podczas załadowania 4 kartami nadal będą pracować z taką szybkością. jak nie to Dołączona grafika

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyte można zamontować do kilku obudów. http://www.evga.com/support/faq/afmmain.aspx?faqid=58719

 

płyta dla entuzjastów/ludzi potrzebujących tylu slotów. Większa od P6T7 Supercomputer. Poza tym płyta raczej nie stworzona dla "zwykłych entuzjastów".

 

OCTO nie zrobisz. ograniczenia systemowe. Choć nie wiadomo dokładnie jak to z hydrą będzie.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiscie zwykly class lepszy, wymiar eATX i bardzo dobre OC. Ta nowa odmiana plyta jest ogromna i naprawde

tylko dla najbardziej wymagajacych... :) ale....z jedna wielka wada wymiar i obsluga 4-way sli [ specjalne gtx 285 Classified sa wymagane czyli jak dla mnie klapa, ktos kto ma juz 3xgtx 285 nie moze poprostu dokupic sobie 1 gtx 285 i cieszyc sie 4-way tylko musi nabyc nowiutkie 4x gtx 285 :( ] poprostu wyciaganie kaski ile sie da ;/

 

Pozdrawiam

 

Ciekawi mnie roznica w OC pomiedzy e760 vs e762 ?? e762 wyglada diabelsko !!!

Edytowane przez DARK666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta może i diabelska ale ciekawe jak z ceną DDR2 ty wiesz pewnie coś na ten temat ? Ja już mając silverstone tj-07 nie zapakuję 4 graf ,zresztą i po co 4. Ale znajdą się zapaleńcy co władują 4-way.

 

prznar1 : "a i jeszcze które sloty pcie są 16x, albo czy podczas załadowania 4 kartami nadal będą pracować z taką szybkością. jak nie to" - tam masz dwa mostki nf200 i każdy port pracuje w pełnym x16

Edytowane przez Bartass13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniam plaforme wlasnie na eVGA, to co bedzie to biore ale model e762 wyglada pieknie.

Zobacze, potestuje jak dojedzie i ocenie czy bylo warto brac e762 vs e760 :)

 

Kasa niemal identyczna :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prznar1 : "a i jeszcze które sloty pcie są 16x, albo czy podczas załadowania 4 kartami nadal będą pracować z taką szybkością. jak nie to" - tam masz dwa mostki nf200 i każdy port pracuje w pełnym x16

asus ws rewo i ws supercomp... to że wszystkie sloty są mechanicznie na 16x nie czyni że będą tak dalej pracować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmieści się bo jest dłuższa a sloty zaczynają się od drugiego na normalnych płytach więc potrzebujesz obudowy z 9 miejscami na karty rozszerzeń...

 

tak czytam info o platformie class... lekki offtopic zrobię. gtx285 class potrzebuje 3x6pin zasilających. czyli potrzeba zasilacza z 12 wtyczkami... i pewnie o mocy 2kw...

 

EDIT:

nie no z tymi kilowatami to żart...

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

do tripla pewnie ze 3 kw by trzeba idąc tokiem Twojego rozumowania. Człowieku to jest zwykły GeForce GTX285. Jego sekcja zasilania została zmodyfikowana a trzecia wtyczka jest po to by łącznie układom na karcie dostarczyć do 640 watt. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho

przypadkiem mam obudowe ktora pomiesci ta plyte..

szczerze to nawet tak mi sie wydawalo nim przeczytalem kompatybinosc..(mam okolo 10 cm luzu pod zwykla mobo)

 

Dołączona grafika

gdzie i za ile bude kupiles?

Mam problem, co polecacie e760 czy e762 bo sie wacham... ramki Tridenty 2000 mhz cl9 beda + 920/w3540 + msi gtx 295 + corsair hx 1000 , mam bude cm 690 i e762 nie wejdzie, myslalem o kupieniu TT armor+...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze E769 to już 9 oczek w górę :lol2:

 

Trochę zabawy z E760 całość na AC.

Dołączona grafika

BCLK 230 3h occt large. To jeszcze nie jest 100% stabilne ustawienie, do poprawienia stabilność uncore/mem ,ale tego occt na large nie wyłapuje. Napięcia dla płyty minimalne i to jej do bclk 230, więc ma jeszcze duży zapas. Max do spi nadal bclk 240.

 

Dołączona grafika

BCLK 220 memki 2200 7-8-7 spi 32m.

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=672050

 

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=682441

niestaty max proca to ~4,8GHz i żadne napięcie na AC już nie pomaga.

Edytowane przez Ziby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...