Skocz do zawartości
Janekk

EVGA X58 SLI | EVGA Classified

Rekomendowane odpowiedzi

Proca już nie mam, z ważniejszych napięć to vtt było ustawione na szybko na 1,4v.

 

Dla zainteresowanych większą ilością ramu, nie tylko 980/970 sobie z 3x4GB dobrze radzą. Szybki test 930+e760+12GB 2000 CL9.

Dołączona grafika

 

Kiedyś miałem bardzo dobrą 920, lepiej kręciła pamięci 3x2GB, ale z 3x4GB kościami miała duże problemy, chciała współpracować tylko na niższym oc 3-3,3GHz, a ta 930 bez problemów sobie z takimi pamięciami radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Jakie temperatury powinien mieć NB. U mnie jest 80C. Radiator jest tak gorący że nie da się go dotknąć.

2.Windows wykrywa mi tylko 2GB, mam 2 moduły po 2GB i bios poprawnie wykrywa 4Gb. Mam Win7 Ultimate 32Bity, ale zawsze widział przynajmniej 3,25GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.80C w stresie to normalka i te plyty niestety tak maja.Zamontuj wentyl 40 mm - jest na to miejsce i od razu tempy spadna.

2.Czy ocowales proca?Ja tez tak mialem na EVGA SLI LE - jak ocnalem procka i za male napiecia mialem zapodane.Mozes ztez zrobic Clear CMOS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.80C w stresie to normalka i te plyty niestety tak maja.Zamontuj wentyl 40 mm - jest na to miejsce i od razu tempy spadna.

2.Czy ocowales proca?Ja tez tak mialem na EVGA SLI LE - jak ocnalem procka i za male napiecia mialem zapodane.Mozes ztez zrobic Clear CMOS ;)

 

Dzieki za odpowiedź. Myslałem że 80C to o wiele za dużo :) Póki co płyta chodzi na standardowych ustawieniach. Niedługo ma wyjść nowy BIOS to przy akualizcji powalczę z ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 C to sporo, ale nie koniec swiata.Producent zapewnei, ze jesli temperatura 80C nie bedzie prz\ekraczana to nic sie plycie nie stanie.Ja jednak na Twoim miejscu zalozylbym ten wentylek, kosztuje grosze az bije temperatute o dobre 15 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem w BIOSie opcje odnośnie adresowania urzadzeń PCIex z AUTO na 1GB i mam teraz 3GB, wystarczy :)

 

Jeszcze jedna opcja, nie mogę ustabilizować RAMu, nawet gdy wszystko jest ustawione na AUTO, Linx wysypuje po jakimś czasie. po ok 3min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy BIOS :)

 

BIOS 81 Updates:

 

Fix cold reset when VT is enabled

Adds screen clear before invoking option rom

Includes Intel RAID Rom to 10.5.0.744

Includes CPU Microcode to version 13

Includes Intel AHCI Rom to 1.07.10

Includes JMicron ROM to 1.07.25

Includes Realtek PXE Rom to 2.39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...