Skocz do zawartości
radiergummi

Wszystko O Seagate Barracuda 7200.12

Rekomendowane odpowiedzi

Seagate 7200.12 tested

Testowane modele to wersje przedprodukcyjne 1TB i 1.5TB. Suabiutki Access Time, no ale interesuje mnie wydajność sklepowej pięćsetki, wiec za wcześnie na oceny.

 

http://translate.google.com/translate?hl=p...history_state0=

 

Te czasy dostępu 15ms, to jakaś padaka straszna. Ja na barce 500GB 7200.11 z dwoma talerzami po 250GB mam 12,3ms.

Jak by te nowe tyle miały i były by cichsze, to by był hit. Poczekać trzeba na test jakiejś 500-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak ja :D Trzeba teraz czekać az ludzie zaczną kupować i sami testować bo zbytnio rewelacyjnie się nie zapowiada i jak będzie się zachowywał w pracy i jego niezawodności itp <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczone

 

Dziwne, że niektóre sklepy sprzedają różne wersje modelu 500GB (410AS vs 418AS). Nadal nie wiadomo jaka jest różnica. Ja raczej nie będę zamawiał póki Seagate na oficjalnej stronie się do 7200.12 nie przyzna B-)

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro już 2 osoby sprzedają. Zaczyna się robić coraz ciekawiej.

http://www.allegro.pl/search.php?string=72...=Mozilla-search

 

Cena jest bardzo przystępna, więc pewnie się skuszę. Wszystko oczywiście będzie zależeć od testów i awaryjności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W tym 1 linku z Allegro to jakis pic z gwara : 3 lata + 2 lata..

 

2 lata to pewnie ich "gwarancja" z tytulu niezgodnosci , 3 lata to producenta wiec mamy 2 lata na niezgodnosc , a po tych 2 latach jeszcze rok producenta. Jakie 5 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem widziałem te 500tki w komputroniku jak typ kupował obok mnie i jest płaski ten dysk...a 320tkę mam w domu serii 11 wiec wiem jak wyglądają ;)

A to bardzo mnie cieszy, chyba zapełnię miejsce w mojej budzie ta 500 w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pobawię się w królika i zamówię ten dysk bo poszukuje następcy mojej barracudy 250GB wersją 10 :(

Z przyjemnością przeczytam obszerny opis wrażeń ;) oby był tak dobry jak własnie te 250ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością przeczytam obszerny opis wrażeń ;) oby był tak dobry jak własnie te 250ki.

Zaryzykowałem i kupiłem ten dysk tzn 500Gb 7200.12 nr serii 418

Testowaem i HD Tune File Benchmark i dochodzi do ok 160 Mb/S

Mogę go trochę bardziej potestować jeśli ktos mi napisze co i jak.

do tej pory nie testowałem HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem ten dysk tzn 500Gb 7200.12 nr serii 418

Testowaem i HD Tune File Benchmark i dochodzi do ok 160 Mb/S

Mogę go trochę bardziej potestować jeśli ktos mi napisze co i jak.

do tej pory nie testowałem HD

Ściągnij program HD Tach (Link). Po włączeniu wybierz odpowiedni dysk i przeprowadź oba testy (Quick Bench i Long Bench) i wrzuć screeny z wynikami na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem dzisiaj ten dysk, ale nie mam screenow pod reka. Jak bede jutro w pracy to wrzuce.

Bardzo dobre wyniki... Możesz napisać jak oceniasz hałas wytwarzany przez dysk i czy mocno się grzeje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...