Skocz do zawartości
mk1

PAMIĘCI KTÓRYCH NIE DA SIE PODKRĘCIĆ wogóle !!

Rekomendowane odpowiedzi

wracamy do tematu: kupiłem chieftec 420W dualfan :twisted: i jednak to nie była zasilka :evil: > nic nie zmieniło się, nie moge podkręcić nawet 5 mhz 8O

 

kto testował programi do odblkowania biosu WARP 11 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mk1

Nic nie zrobisz z tym , ja mam podobny problem , tylko moje pamieci to infineon 3.3 , max co z nich wycisnalem to 610 z radiatorami.Poczytaj rage3d forum , tam pisza ze te infineony sa "undervolted" czyli dostaja nizsze napiecie niz maja w specyfikacji.po podniesieniu napiecia o 0.2v,czyli tyle ile im brakuje do domyslnych ustawien kreca sie tak jak powinny czyli 3.6ns na 650 a 3.3ns na 700.Ja jak znajde chwile to zrobie v-mem moda swojego radka bo te pamiatki to u mnie "waskie gardlo" jakbym mial je na 700 to mogloby byc 20k w marku 2001 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojs <-----podaj mi swoje gg jeśli możesz bo mamy pare wspólnych tematów  :wink:

albo odezwij sie :4606222

Jak masz jakieś problemy, pisz e-maila :)

 

PS. Kupiłem ostatnio Huntkeya 300W. Spoko zasilacz, tylko wentyl głośny :( Ale od czego mam głowę! Przerobiłem go na regulowany względem temperaturki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko vmod nie glupi jest ale moze ktos ma jakis link do polskojezycznego opisu owego moda bo jakos tak nie bardzo ufam swojemu angielskiemu jezeli chodzi o takie sprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO TO WŁAŚNIE MÓWIĘ O 3' date='3!!!!To znasz już odpowiedź[/']

No i na ten temat bym troche polemizował bo jeżeli mk1 ma epoxa 8RDA to 3.3V w speed fanie pokazuje Napiecie ale pamieci !! :o :o :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...