Skocz do zawartości
fit

Gdzie nabyć DLT3C ?

Rekomendowane odpowiedzi

no co ty gadasz ??? w sobote kupilem 308 box za 320, a 309 oem bylo z 10 za 250zeta, szukaj pozadnie, ja bylem okolo 14 i znalazlem. Idz tam w prawa strone, tam gdzie jest tak jakby duzo stoisk, tam maja na pewno !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty gadasz ??? w sobote kupilem 308 box za 320, a 309 oem bylo z 10 za 250zeta, szukaj pozadnie, ja bylem okolo 14 i znalazlem. Idz tam w prawa strone, tam gdzie jest tak jakby duzo stoisk, tam maja na pewno !

Bardzo dokladny opis :) Tez takich szukam i ciezko znalezc.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupile w sklepie terra.com, ale maja tez w pc kompie na kabatach, jak bede nastepnym razem to zapisze nazwy sklepu, a jutro kupuje 1700 w actionie i zobacze jaka seria, to powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam cos od siebie...... jezeli ktos z Torunia nie nabyl jeszcze DLT3C a zamierza to podaje gdzie mozna je qpic :P

 

pulsarsystem, to jest na skarpie w takim pawilonie, jest duzo tam tych prockufff!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliz nie piszcie ze w waszych miastach te procki leza na polkach bo zaraz sie pochlastam... w lodzi (tej wsi w centrum) nie moge znalesc ani jednej sztuki :!: :!: :!:

na dodatek 250zl? najtaniej w sklepie 260 a niektorzy wolaja po 290zeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliz nie piszcie ze w waszych miastach te procki leza na polkach bo zaraz sie pochlastam... w lodzi (tej wsi w centrum) nie moge znalesc ani jednej sztuki :!:  :!:  :!: 

na dodatek 250zl? najtaniej w sklepie 260 a niektorzy wolaja po 290zeta...

No niestety Łódź to informatyczna pustynia - spróbujcie kupić copper-shima albo co ambitniejsze produkty (sprzedawcy robią 8O )

Aha Copper-shima dopatrzyłem się w 2 sklepach (z czego jeden to specjalistyczny z chłodzeniem -Zalmany i takie tam - mają chyba 3 albo i więcej wzorów C-S)

Pozdro

Ech załapałem się na tego XP za 229 zł (inaczej bym Durka nie zmianił) a teraz mam niedosyt OC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh eh jak tak czytam to dochodze do wniosku ze moj proc to jakis ostatni syf :) dut sucks ! :twisted: tyle ze raczej nie mam mozliwosci wymiany procka co 2 tygodnie i zakupowania po 5 sztuk dla testow.....

ale uwazacie ze da sie pchnac tego box-a tak zeby kupic bez doplacania dlt ?

Decyzje i tak podejme jak dostane l7s7a2 we wtorek, wtedy zobacze co tez moze moj proc max :)

1 uruchomienie (jeszcze u koompla na kt266a i postowal jako 2400+ na standardowym v-core, dlaej nie probowalem bo nie wiedzialem jak tam z dzilenikamie fsb/pci a koesl bal sie o dane :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wawie brak (pod gusem i w Action), w Poznaniu brak w lublinie brak... heeeelp.

CZY NIKT NIE ZAUWAŻYŁ ŻE TO JEST TOPIC NIE NA TEMAT :!: :!: :twisted:

KUPIENIE CZEGOŚ NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z PODKRĘCANIEM :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wawie brak (pod gusem i w Action), w Poznaniu brak w lublinie brak... heeeelp.

CZY NIKT NIE ZAUWAŻYŁ ŻE TO JEST TOPIC NIE NA TEMAT :!: :!: :twisted:

KUPIENIE CZEGOŚ NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z PODKRĘCANIEM :!: :!:

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi :?: :roll: Zobacz jaki temat jest tego watku - wydaje mi sie, ze nie ma nic dziwnego w tym co napisal fit... chodzi przeciez o dostepnosc prockow serii DLT3C...

Chyba, ze zle rozumiem stwierdzenie "topic nie na temat" - to jakby temat nie na ten topic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zmienilem DUT3C na DLT3C...

ten U chodzi 2GHz na 1.68 a zeby pojsc wyzej to musze juz dosc znacznie podnosic napiecie, wiec raczej juz jestem blisko konca jego mozliwosci...

A L juz lezy w domciu, ale przetestuje go dopiero jutro/pojutrze jak sie dorwe do swojego kompa. Fajnie by bylo jakby zrobil te 2GHz na 1.5V :)

BTW kupic mozesz takiego na allegro, ja tak kupilem za 263, sklep sprzedawal na allegro, jest gwarancja wiec no problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zmienilem DUT3C na DLT3C...

ten U chodzi 2GHz na 1.68 a zeby pojsc wyzej to musze juz dosc znacznie podnosic napiecie, wiec raczej juz jestem blisko konca jego mozliwosci...

A L juz lezy w domciu, ale przetestuje go dopiero jutro/pojutrze jak sie dorwe do swojego kompa. Fajnie by bylo jakby zrobil te 2GHz na 1.5V :)

BTW kupic mozesz takiego na allegro, ja tak kupilem za 263, sklep sprzedawal na allegro, jest gwarancja wiec no problem.

2Ghz przy 1,5V - dla DLT3C to żaden problem !!!

Ktoś kiedyć podał, że średnio chodzą około 2200Mhz przy 1,5V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis mialem niesamowitego pecha...

Kupilem calkiem pieknego nowiotkiego ostatniego w sklepie 1700+ JIUHB DLT3C 0309 UPMW z batchem 0020 :)

Teoretycznie och ach rewelka, po przyjsciu do domq jednak okazalo sie ze kupilem procek SPALONY?! zupelnie sie nie podnosi... trzeba bylo wrocic sie po kase.

Coz.. a era DLT3C juz sie skonczyla bo nowych dostaw juz nie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...