Skocz do zawartości
siwy05

Co Moze Byc Uszkodzone?

Rekomendowane odpowiedzi

W moim lapku wysiadla grafika a HP umywa lapki, choc wiedza, ze jest to znany problem z wadliwymi ukladami nvidia, i poszukuje drugiego na czesci jako ze sama plyta glowna to koszt 850zl(!!!), znalazlem na alledrogo identyczny model, jednak nie jestem pewien co do uszkodzenia i prosilbym o pomoc, ponizej wstawiam fotke.

post-101560-1231189404_thumb.jpg

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj najnowsze stery do grafiki i siedz na opcji hp recomended u mnie pomoglo a mam dv9812us

a tez w poczatku mialem tak jak sie nagrzal troche w filmach i grach

jak mozesz kup tez podkladke chlodzaca zeby sie mniej grzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym ze u mnie juz definitywnie grafika kaput, nawet nie widze loga hp na samym poczatku u mnie wyglada to tak jak w zalaczniku (po rozpoczeciu ladowania windowsa tak samo tylko ze jest cos w rodzaju szesciu w jednym) , windows co prawda sie uruchamia ale co z tego jak nic nie zobacze, zewnetrzny monitor tez nie jest wykrywany, hp recomended mialem caly czas, a laptop sluzyl jako desktop wiec nie bardzo mial jak sie grzac, zdjecie z zalacznika poprzedniego posta to fotka laptopa, ktorego znalazlem na allegro i nie wiem czy jest w nim padnieta matryca czy grafika, jesli matryca to kupie go i zmienie plyte glowna dlatego jest to dla mnie dosc wazne

post-101560-1231189234_thumb.jpg

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodnyj

Zdjęcie które dałeś pierwsze (to z Allegro) ewidentnie wygląda na usmażoną grafę,a nie LCD.

Widać że Twój lap jest jeszcze na gwarancji,węc ciśnij ich-zawsze pozostaje UOKiK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety gwarancja juz minela 3miesiace temu, z tymi ukladami nvidii to jakas epidemia jest google wyrzuca tyle wynikow ze masakra, dlatego niechce wydawac sporej kasy na cos co niewiadomo ile podziala, najchetniej wymienilbym plyte na taka z grafika intela, no coz bez wydatkow sie nie obedzie... nigdy wiecej hp

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...