Skocz do zawartości
matex34

Komputer Do 2000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mama już Pentagrama :) strasznie wielki, ale miejmy nadzieję, że wydajny :D

 

jeszcze powiedzcie, co sądzicie o tych pamięciach ?

 

http://allegro.pl/item530195492_ddr2_a_dat..._4_12_dual.html

 

Bo tak sobie wydumałem, że siostrze oddam swoje Goodramy, wezme od niej ze 3 dyszki i dołoże do lepszych pamięci :D Będę odpowiednie do niedużego OC tego Xeona ?

 

P.s. Wiem, że mocę ale nie chce w nabliższym czasie żałować, że nie dołozyłem jednak tych 30 czy 40 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis w końcu znalazłem czas i złożyłem swój nowy komputer :) miałem małe kłopoty z założeniem chłodzenia na procesor, ale udało się :>

 

Mam takie pytanko jeszcze (wiem, wiem, że nie odpowiedni dział, ale nie chcę już zakładać gdzie indziej nowego tematu :) ) - temp. proceosra to ok. 40'C w czasnie normalnej pracy, więc raczej ok. Płyty głównej 24'C. Natomiast temp. karty graficznej, podczas przeglądania internetu itp. to ok. 70'C, a do tego z karty wydmuchiwane jest gorące powietrze - czy to normalne, że ta karta, aż tak się grzeję ?

 

Dzięki z góry i przepraszam za nieodpowiedni dział :P

Edytowane przez matex34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej normalka. Te Radeony to grzejniki (hmm GeForce w sumie też ;p ). Byś widział co jest przy HD4870x2. W 45 sek po włączeniu kompa wali takim gorącem, że przykładając rękę do wylotów powietrza poparzysz się.

 

Dla pewności pokatuj z godzinkę kartę w 3DMarku lub wymagającej grze i sprawdź ile osiąga w stresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...