Skocz do zawartości
Sobota

Mysz Z Ogonem Do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

A na aukcji napisali że to laser. No ale jak mówicie że LED jest lepszy to też fajnie. A jak z ciężarkami, X-748 nie ma? Na aukcji jest napisane że są. Trochę to dziwne, no ale czekam na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na aukcji napisali że to laser. No ale jak mówicie że LED jest lepszy to też fajnie. A jak z ciężarkami, X-748 nie ma? Na aukcji jest napisane że są. Trochę to dziwne, no ale czekam na przesyłkę.

Modele 740/748 mają ciężarki (przynajmniej 748 mają a 740 to ten sam kształt więc pewnie cała obudowa ta sama razem z komorą na odważniki). Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znawca jak znawca.. po prostu są w dogodnym dla mnie przedziale cenowym i przed świętami trochę się o nich naczytałem ;)

 

do x748K przekonały mnie kształt i materiał obudowy oraz rozdzielczość 3200DPI

fotka tego performance laser jest chamsko zerżnięta z aukcji jakiegoś logitecha, więc myślę że sprzedawca się pomylił/wciska kit albo wyszła jakaś dziwna seria a4techa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam po pewnym czasie, bo sprzedawca coś namotał z przesyłką i w efekcie zwrócił mi całą kasę z przesyłką a myszki nie dostałem. W związku z tym że nic prócz czasu nie straciłem, wybrałem się do ulubionego sklepu komputerowego. Tam mi powiedzieli że nie sprowadzają A4Tech'ów, bo "psują się, a poza tym to dziadostwo". Zaproponowali mi laserowego Logitech'a RX1000 za 65zł, i powiem krótko że jestem zadowolony. Jeśli chodzi o specyfikację, poszperajcie u wujka Google. Odnośnie efektu akceleracji wstecznej, nie wiem czy dobrze to testowałem (w Paint), ale nie zauważyłem ani śladu tego efektu, a sprawdzałem pod każdym kątem. Poszukam jakiegoś programu żeby sprawdzić więcej parametrów.

Edytowane przez Fuxseb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"psują się, a poza tym to dziadostwo"

:blink: Skąd oni się urwali. Na chwilę obecną więcej mam do zarzucenia firmie Razer (błędy trakcji .... a poza tym czego osobiście doświadczyłem {optyka/firmware do bani w DiamondBack 3G} sporo jest narzekań na awaryjność {akurat w innym modelu})

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam mi powiedzieli że nie sprowadzają A4Tech'ów, bo "psują się, a poza tym to dziadostwo

Mam A4Techa X710 od 3 lub 4 lat i procz tego że maksymalnie wytarła sie już powłoka farby na klawiszach jak i górze myszki to absolutnie nic sie z nią nie dzieje , jest precyzyjna jak pierwszego dnia ..... Wiec takie herezje miedzy książki wcisnąć moga.

Sam szukam myszki od jakiegos czasu, gdyż obecna po prostu mi sie "znudziła", lecz nic odpowiedniego i godnego aby zastąpić weterana od a4techa znalesc nie moge.

 

Testował ktoś Icon Z500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam mi powiedzieli że nie sprowadzają A4Tech'ów, bo "psują się, a poza tym to dziadostwo".

Dlatego tylko pozostaje słuchać mądrości sprzedawców, wcisnąć największe [ciach!]o tylko żeby wyjść na swoje to często główny cele jest. Mój x748k jest ok, pod względem optyki jak i wykonania. Drobne błędy typu prześwitujące światło od przełącznika rozdzielczości pomiędzy 2 głównymi przyciskami to na dobrą sprawę nic to nie jest dla mnie. Mój kolega ma innego A4techa tylko że laserowego i ma to samo. A4 tech wymiata pod względem jakość cena, przynajmniej tak jest w segmencie +-100zł. Tylko że to nie jest do końca sprawą tego tematu, a wiec do rzeczy. Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił ci A4Tech i serie myszek X7 sam używam modelu X-710 Extra Fire jest to najtańszy model z seri i kosztuje około 50zł można w niej zmieniać roździelczość a w droższych modelach jest do wyboru więcej roździelczości i jest jakiś fajny nadruk na obudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x710 to już naprawdę staruszek i akurat tego modelu bym nie polecał.

Jak wyszło X718BF to się ludzie zachwycali że lepsza optyka i ślizgacze niż w starszych modelach. I pewnie coś w tym jest. Ale od czasów X718BF też już trochę minęło i wyszła seria Oscar. Obecnie są to najlepsze myszy do 100zł (i lepsze od niejednej droższej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, jeśli mysz świeci na zewnątrz, to jest to wkurzające. Oczywiście w A4Techach jest do przeżycia. Mam sympatię do tej marki, a że mam obecnie Logitecha, to już dlatego że był w sklepie najlepszy do "stówki". Nie skarżę się. Do niej do kompletu kupiłem też klawiaturę Logitech Internet 350. Ma kilka przycisków dodatkowych, przydaje się głośność jak gram w trybie pełnoekranowym na słuchawkach, przydaje się też play/pause i kalkulator. Kosztowała 35zł, a i tak lepsza wydawała mi się "slim" A4Techa za niecałe 20zł.

 

Wracając do samej myszki, "wykryłem" na niej przycisk z lupą. Po zaznaczeniu jakiegokolwiek tekstu i kliknięciu natychmiast otwiera się nowy tab w Firefoksie i szuka w Google. Scroll oprócz góra/dół ma też lewo/prawo, ustawiłem to jako wstecz/dalej. Przydaje się. Razem posiada 6 w pełni programowalnych przycisków (wymaga SetPoint) i elegancki wygląd, bez żadnych "wodotrysków" To laser 780nm, więc nie ma żadnych wkurzających lampek, po prostu nic nie świeci. Przypominam, mówię o modelu Logitech RX1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, jeśli mysz świeci na zewnątrz, to jest to wkurzające. Oczywiście w A4Techach jest do przeżycia.

W A4Tech 738 / 748 i podobnych można wyłączyć zewn. oświetlenie (są to modele programowalne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...