Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam x86 od ok. miesiąca i jestem zadowolony - teraz będę legalny :lol2:

Wnerwia mnie tylko to, że zamiast DT muszę się męczyć z Virtual CloneDrive, ale można się przyzwyczaić.

Ze stabilnością problemów nie mam - ogólnie system jest na pewno lepszy od Visty.

Po instalacji praktycznie niczego nie trzeba doinstalowywać, poza niektórymi kodekami. Folder Winsxs nie puchnie jak w Viście.

Zużycie ramu jest mniejsze, HDD zachowuje się czasami dziwnie (transfer spada do kilku MB/s), ale możliwe że już czas na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki lament o klucze :lol2: niektórzy pierwszy raz w życiu bedą mieli chociaż przez chwile oryginalnego Windowsa :rolleyes:

Lepiej mieć przez chwilę niż nigdy, prawda ? :)

 

I jak idzie ściąganie x86, bo u mnie ciągle nie chce się wznawiać... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest napisane że klucz z x64 działa na x86? Bo dostaję takie info przy wpisaniu klucza:Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jest roznica miedzy build'em 7000 sciagnietym ze stron MS a torrentem?

Edytowane przez Brydz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tip : You can use the 64-bit during a 32-bit installation and a 32-bit key during a 64-bit installation (it seems that getting a 64-bit key is faster!)

http://blog.hznet.nl/2009/01/10/how-to-rec...d-windows-7-key

 

/edyta

 

mi tam działa, ale zmieniłem co by nie było :-)

Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Vista jest szybsza od XP i mnie cieszy jej prędkość to co dopiero Sevena. Cóż tak obszerne betatesty mam nadzieje wyjdą na dobre, niech jak najwięcej błędów zostanie wyłapanych.

 

 

Nie rozdawajcie tak tych kluczy bo jak ktoś zainstaluje za kilka godzin to sie może okazać że już jego klucz został użyty odpowiednią ilość razy/

Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

-Troszkę wolniej się uruchamia,

- szybciej się zamyka,

-kopiowanie na dysku trwa krócej,

- zaraz po włączeniu zajmuje 1,15GB

-Z tego co widzę to wszystkie sterowniki z x64 działają poprawnie

-WoW chodzi bez problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpachla2 w tych wszystkich postach na temat klucza mozna znalezc odpowiedz na Twoje pytanie :P W7 szybszy od Visty, co do programow to praktycznie wszystko dziala, gry dostaja lekkiego kopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze on w zaleznosci od ilosci ramu bierze wiecej lub mniej... jak mamy mniej ramu bierze mniej jak wiecej to sobie na wiecej pozwala :) chociaz to nie ma znaczenia bo mechanizm zarzadzania pamiecia dobrze ja zarzadza i w razie potrzeby zwolni jej troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, co mają już ten system. Czy jest on na tyle stabilny, że można na nim normalnie pracować??

TAK!, mam go od 7-8 grudnia (jeszcze 6956), jako glowny system 24/7 i zero zwisu jak do tej pory. Wszystko chodzi pieknie oprócz deamona...

 

Ta, bo bez keya wcale nie mógł bys testować...

Wy tak na serio, nawet nie instalujecie nie mając tego klucza?

dokladnie :lol2:

 

po półgodzinnym testowaniu muszę przyznać, że se7en jest dużo szybszy od Visty :) .

Jest sporo....

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko o kluczu :)

Po pierwsze dużo szybszy od visty ... po 2 tyg używania nie zmula ... dalej jest Ok.

Gry chodzą nawet szybciej niż na XP ...

Stery ... pasują od visty ....

dla NV seria 180 , 181 , 185 śmiga ok .... działa RT wyśmienicie ...

komunikatory , i inne bzdety też.

Jedno tylko nie działa :) wirtualne napędy .... ale można z innego kompa przez sieć zawsze i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o ograniczenie postow jak komu leci i czy ma juz klucz, bo sie smietnik w temacie robi. I tak powaznie sie zastanawiam, czy nie zamknac jutro teg tematu i nie zalozyc nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba. Wiekszosci syfu juz nie ma.

 

#1 - Ustawienai klawiatury się co chwila przestawiają.

#2 - Niektóre niesystemowe programy nie radzą sobie z polskimi znakami w systemie plików.

#3 -IE ma problemy ze stabilnością.

#4 - w szybkosci jakis rewelacji nie ma. Jak się z Visty wytnie te ~20 brakujących procesów w W7 tez szybko chodzi.

#5 - System jest tak mocno pociety, ze nie wiem co oni z tego co zostało chcą wywalić z niższych wersji.

 

Dla tych co to uwazają ze MS rozdaje w pełni sprawne darmowe systemy, polecam wczytac wszystkie MP3 z dysku do media playera :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...