Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już próbował zmienić limit połączeń TCP/IP? Miałem z tym problemy na Viście x64, a jak jest na 7? Jest to konieczne jeśli chce się seedować dużo pozycji i jednocześnie przeglądać strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się w akcie potrzeby i desperacji, 7mki z dysku. Potrzebowałem miejsca i zrobiłem to w baaaardzo głupi sposób, czyt. ctrl+a + delete.

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się spod WinXP bootloadera? Jakiś folder boot siedzi na C (winxp) ale nie ma tu pliku bootsect.exe, ani bcedit.exe. A partycja D pusta ;]

Jakaś pewna i sprawdzona metoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już próbował zmienić limit połączeń TCP/IP? Miałem z tym problemy na Viście x64, a jak jest na 7? Jest to konieczne jeśli chce się seedować dużo pozycji i jednocześnie przeglądać strony.

Nie zauważyłem żadnego problemu z limitem połączeń a seedowaniem i przeglądaniem stron. Podobnie zresztą pod Vistą, choć tam, w przeciwieństwie do 7, zdarzały się sporadyczne wpisy o tym w podglądzie zdarzeń, nie wpływało to jednak na łączność. Problemy były jedynie w XP i tam używałem jakiegoś patchera.

 

Pozbyłem się w akcie potrzeby i desperacji, 7mki z dysku. Potrzebowałem miejsca i zrobiłem to w baaaardzo głupi sposób, czyt. ctrl+a + delete.

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się spod WinXP bootloadera? Jakiś folder boot siedzi na C (winxp) ale nie ma tu pliku bootsect.exe, ani bcedit.exe. A partycja D pusta ;]

Jakaś pewna i sprawdzona metoda?

Programik EasyBCD (http://neosmart.net/dl.php?id=1). Tam jest guziczek Manage bootloader. Zaznacz "Uninstall Vista bootloader" i daj Write MBR. Pomaga także na 7 - sprawdzone. Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to potestowane. Szczerze? Nie zauwazylem zeby ten system dzialal szybciej niz moja Vista Business x64 SP1(ktorej notabene szybkosc dzialania jest rewelacyjna i jestem w 100% zadowolony). Odnioslem nawet wrazenie ze nieco wolniej, zamykanie okien nie bylo plynne-odbywalo sie jakby w dwoch krokach, choc ciezko to wychwycic ale jednak. Poza tym widac ze jest to system w wersji Beta, Aero czasem sie sypie, nie zapamietuje niektorych ustawien uzytkownika. Menu glowne paska Start IMO wyglada brzydziej niz to Vistow'e - ten bialy wali po oczach, niestonowane searchbar kanciasty. Ten system nie jestem wielkim krokiem naprzod i na dzien dzisiejszy nie oferuje nic wiecej niz Vista(niektore funkcje zostaly nawet wyciete), jednak zlej reputacji Visty juz raczej nic nie naprawi, natomiast Seven startuje od zera z poziomu jaki Vista ma dzis, 2 lata po premierze, dlatego jest skazany na sukces.

Edytowane przez krawetko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz sume kontrolna

 

btw. jest wiecej kluczy niz 10.... ja dostalem chyba jakis unikat :D

 

9HD96-*****-*****-*****-FM9Y2

 

Nikt inny nie dostal takiego, na google tez sprawdzalem brak wynikow.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się ten system. W XP w razie awarii byliśmy skazani sami na siebie a tutaj wczoraj cos grzebałem i przegrzebałem, system nie chciał się uruchomić no to narzędzie diagnostyczne się uruchomiło przed bootowaniem, oznajmiło z czym jest problem i chciał to naprawić to mu pozwoliłem i po minucie wyświetlił raport z wynikiem pozytywnym i system już normalnie startuje i wszystko działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem i jest fajnie.

 

Pytanko, mozna wywalić ten napis na dole, ze to system testowy i nr bulidu?

można, szukaj: WaterMark Remove Windows 7 beta 7000 możesz też usunąć Send Feedback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pozostaje czekać na sterowniki "
Windows 7 otrzymał również obsługę akceleratorów grafiki, głównie przez Direct3D oraz DirectX. Dzięki temu powłoka graficzna przestanie być problemem ograniczającym ergonomię systemu operacyjnego. Będziemy mogli skorzystać z nowoczesnych rozwiązań interfejsu bez obarczania procesora ich obsługą. DirectX był do tej pory wykorzystywany głównie w grach i dość nieskutecznie próbowano go wykorzystać w Windows Viscie – teraz został z dużym sukcesem zaangażowany do wspomagania wyświetlania interfejsu systemu operacyjnego. Pierwsze wrażenie jest piorunujące – interfejs Windows 7 był zabójczo szybki nawet na netbooku wyposażonym w procesor taktowany zegarem 1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM! Zapomnijcie więc o wyłączaniu efektów interfejsu graficznego Windows (co było notorycznym działaniem użytkowników w wypadku Visty).
Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też wywarł pozytywne wrażenia, szybko się instaluje, zawiera wszystkie sterowniki do mojego sprzętu no i już nie trzeba ładować sterowników (AHCI)od SATA przy instalacji. Na razie wszystko idzie płynnie, jestem na TAK :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz. Przypominasz mi kogoś. Był podobny do Ciebie ale Ty jesteś szybszy, bardziej stabilny i masz to coś. Dlatego jestem na TAK. Zapraszam do następnego etapu testów" :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta która była gdzieś tam dostępna przed premierą ma inny md5 niż wersja dostępna teraz na MSDN. Choć pod względem nazwy i rozmiaru są identyczne. Jak widać jest też alternatywny link z MS wystarczy słowo z linku "downoad" zamienić na "dlservice".

 

Liczę na idealną obsługę SSD na tym systemie bo wiadomo juz ze wykorzysta moc kart graficznych które są o wiele mocniejsze niż najszybsze procesory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USUWANIE ZNAKU WODNEGO

 

Support: Windows Vista /Server 2008 /Windows 7, 64bit(x64) / 32bit(x86)

All Service Pack & all language of Windows.

 

1. Wybieramy interesującą nas wersję systemu x86 lub x64

 

2. Potwierdzamy "Y"

 

3. Restart i znaku wodnego nie ma.

 

Patch

Link do strony autora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy w moim wypadku mam jakies kozysci korzystajac

z wersji x64 , moze ktos posiada juz jakies porownanie/doswiadczenie z obydwu Betkami .

 

Czy aby na moim sprzecie wersja 32bit nie bedzie ciut szybciej chodzila ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...