Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Czego moge sie spodziewac po wypaleniu ISO? Klucz jakis tam dostalem ( pewnie nie unique [; ) i zamierzam strzelic x64 na osobnym starym HDD. Tym samym na ktorym gosci zabawka w postaci Ubuntu. przy okazji bede musial wywalic grub'a - to zrobie fixmbr, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie obniżone transfery na mp3/pendrive'ach względem Visty? Różnica jest ogromna!

 

ja mam szybsze transfery a testowałem na OCZ Rally 2 4GB oraz Sandisk Cruiser 4 GB

 

ustaw sobie w menedzerze urzadzeń te pendrive`y w tryb zaawansowana wydajnosć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić aby system nie wymuszał instalowania swoich sterowników?

Nie wiem czy o to chodzi ale zobacz:

 

PPM na ikonę Computer -> properties -> advenced system settings -> hardware -> device installation settings i dalej sobie poradzisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi ale zobacz:

 

PPM na ikonę Computer -> properties -> advenced system settings -> hardware -> device installation settings i dalej sobie poradzisz ...

Niestety to nie pomaga bo dotyczy jedynie sterowników z Windows Update. Kiedy zainstaluje sterowniki od drukarki Samsung ML-1640 to ona działa aż do następnego uruchomienia komputera kiedy pojawia się instalowanie sprzętu i wszystko wraca do punktu wyjścia - wtedy muszę odinstalować sterowniki i zainstalować je na nowo.

 

A może jest jakaś możliwość usunięcia z systemu sterowników windowsowych dla tego modelu lub np wszystkich drukarek Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się komuś odpalić dźwięk w W7 64bit na VirtualBoxie? na forum VB piszą, że niby sam miał wyszukiwać sterowaniki ale u mnie nic nie znajduje...

zaaktualizuj W7 przez windows update i powinny pojawic sie stery, przynajmniej przy wersji x86 pod virtualBoxem pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te transfery to jakiś żart. To co trwało na W.Vista kilka minut na Windows 7 trwa ponad 20.

OCZ Rally 2 4GB - 3.3GB danych wielkości 360MB/plik. Poszedł feedback do Mic'a w tej sprawie.

 

Zaawansowana wydajność nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te transfery to jakiś żart. To co trwało na W.Vista kilka minut na Windows 7 trwa ponad 20.

OCZ Rally 2 4GB - 3.3GB danych wielkości 360MB/plik. Poszedł feedback do Mic'a w tej sprawie.

 

Zaawansowana wydajność nie pomogła.

 

i dzisiaj i wczoraj nagrywałem na tego OCZta filmy dla matki jeden film 700mega nagrywa sie niecałe 2 minuty pod siódemką około 16mb/s nie wiem dlaczego tak masz u mnie jest identycznie bądź ciut szybciej niz pod vistą...

acha jezeli to robi róznicę i 7 i vista 64bitowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie transfer plikow - szybciej niz na MacOS ... Ktos wie co poradzic na ten blad w WU ?

Jeżeli to jest błąd dotyczący daty to ja ustawiłem dodatkowy czas w ustawieniach zegarka i już było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak na tej windzie narazie ze sterami do grafiki ?:P (4870x2), i grami ??

Nie wiem jak na 4870x2, ale zainstalowane stery 8.12 grafa 4850 Crysis i Company of Heroes chodzą tak samo jak na Viscie czy XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaaktualizuj W7 przez windows update i powinny pojawic sie stery, przynajmniej przy wersji x86 pod virtualBoxem pomogło

huh, no to wszystko wskazuje na brak sterowników x86_64. system zaktualizowany a dźwięku dalej ni ma.

 

próbowałem zmienić w VB typ karty dźwiękowej na SB16 ale wtedy to jej nawet w menadżerze urządzeń nie wykrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wywaliłem 7. Dwa bluescreeny, problem z podłączeniem się do wifi do routera linksys, z d-linkiem śmigało. Gwoździem do trumny było to, że visual studio nie śmigało.

 

A taki offtop trochę, można zmienić wygląd visty na widnows 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wywaliłem 7. Dwa bluescreeny, problem z podłączeniem się do wifi do routera linksys, z d-linkiem śmigało. Gwoździem do trumny było to, że visual studio nie śmigało.

 

A taki offtop trochę, można zmienić wygląd visty na widnows 7?

W temacie o wizualnych modyfikacjach okienek ktoś podrzucił linka do kompozycji Seven'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem narazie tylko takie błędy.

 

-podczas logowania do Windy zawsze słychać melodyjkę, pomimo iż wyłączyłem ją w opcjach

 

-pokazuje mi komunikat że Windows Defender jest wyłączony, pomimo iż tak nie jest

 

Zero zwisów, zero problemów. Wszystko śmiga super szybko, łącznie z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem jedynie ze sterownikami do SB Live 5.1. A konkretnie z brakiem takowych pod Viste. Udało się zainstalować od XP, tylko dźwięk trochę szumi. Poza tym wszystko jak na razie chodzi cacy i to na 1GB RAM-u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za style. Ale co z tego, jak nie potrafię ich zaaplikować, podmieniałem odpowiednie pliki i nic z tego nie wyszło :/

 

A co do 7, to moim zdaniem będzie to hit! Sprawa sterowników jest już praktycznie załatwiona, skoro do bety ATI wydaje stery, to z innymi producentami również nie będzie problemów. Podoba mi się to, że np jak miałem tlena odpalonego, to nie pojawiała się ikona nowa, tylko mrygała ta z odpowiednika quick launch w viscie. Ze zmianą wielkości okien po przesunięciu w róg/górę/dół też jest ok, ale to chyba z mac os zgapili, szkoda, ze nie funkcjonuje na podobnej zasadzie - tzn, że wszystkie aktywne okna się rozjeżdżają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słanie wykrytych błędów opcją "Send Feedback" zostanie przez nich odebrane?

 

Ja wysłałem zgłoszenie nowe, mianowicie kiedy włączam muzykę w WMP i chcę powiększyć okno opcją po prawej dolnej stronie "View full size" pojawia się full screen i po 2 sekundach wraca do normalnych rozmiarów okna a gdy zatrzymam muzykę to tak się nie dzieje i jest zmaksymalizowane

 

(echh szkoda że Creative nie dopracował sterowników pod Vistę dla zwykłego Sound Blastera :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...