Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo Creative, zainstalował ktoś Sound Blastera? Stery od Visty mi BlueScreena wywalają podczas instalacji, a na standardowym sterowniku dźwięk gorszy jak z integry no i zero opcji... <_<

Działać kazdy dziala ale nie ma zadnych EQ ani opcji.

Same stery. [gluteus maximus] troche ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kLite'a używaj ffdshow'a by clsid. Odtwarza mi wszystko i nigdy nie mam problemów, a używam od paru lat. Jeżeli potrzebujesz to najwyżej doinstalujesz sobie kodeki realmedia i quicktime'a.

Hmm, a sprawdziłeś czego win7 używa do dekodowania ?? Ew. jakiego programu używasz do oglądania ??

Oprócz MediaPlayerClasic we wszystkich programach do odtwarzania jakie sprawdzałem (nie było jednak tego dużo) wciskają się dekodery od ms i dekoder ffdshow video nie jest aktywny. Znowy w MPC nie jest aktywowany ffdshow audio ... wrrr ..

 

Jakiego używacie Readera pdf? U mnie żaden nie działa, zaraz po uruchominiu instalki błąd i wysyła raport do MS. Próbowałem 9.0 i ten 6.0 od Adobe.

Foxit Reader 3.0 Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać kazdy dziala ale nie ma zadnych EQ ani opcji.

Same stery. [gluteus maximus] troche ;/

Jak każdy. Tylko ten mi działa który W7 sobie znalazł w Updejcie. Pakiety od Creativa dla Visty najnowsze sprawdzałem dwa i pupa.

Jakiego używacie Readera pdf? U mnie żaden nie działa, zaraz po uruchominiu instalki błąd i wysyła raport do MS. Próbowałem 9.0 i ten 6.0 od Adobe.

Spróbuj Foxit Reader. Lekki i najlepszy do PDF a nie ten zaśmiecający klocek od Adobe. Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatycznie chodzi, system nie okrojony zużywa jedynie 380MB pamięci po starcie bez żadnych pierdół, wynik jakiego nie byłem w stanie osiągnąć na kastrowanej Viście ;) Interface przyjemny, zero problemów ze sterownikami ani żadnym softem. Jedynie świeżo po zainstalowaniu systemu nie widział jednego z dysków, ale wystarczyło mu przydzielić literkę o czym zapomniał system w diskmgmt.msc. Ogólnie odczucia wydajnościowe takie jak na świeżutkiej Viście, gry też lepiej chodzą ale to dlatego że poprzedni system był zasyfiony już. Czekam teraz na stabilne sterowniki pod ATI z obsługą WDM 1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego używacie Readera pdf? U mnie żaden nie działa, zaraz po uruchominiu instalki błąd i wysyła raport do MS. Próbowałem 9.0 i ten 6.0 od Adobe.

duzo lepszy jest foxit reader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3199036[/snapback]

Jak każdy. Tylko ten mi działa który W7 sobie znalazł w Updejcie. Pakiety od Creativa dla Visty najnowsze sprawdzałem dwa i pupa.

 

Spróbuj Foxit Reader. Lekki i najlepszy do PDF a nie ten zaśmiecający klocek od Adobe.

 

duzo lepszy jest foxit reader

Wiecie co ? A ja polecam foxit reader.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Audigy k***a wszyscy zapomnieli oprócz Danielka, bo te nase iks-fi najwazniejse i najlepse :angry: Oby to działało to Danielkowi postawimy pomnik :lol2:

Edit:

Unable to detect your system :mur: Ustawienie zgodności z Vistą nic nie daje. Przecież miało to być na Win7!!! :angry: :angry:

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie system cos posypal, tzn WU padlo (zawiecha explorer.exe) oraz nie moglem instalowac programow...

 

 

na szczęście zrobiłem upgrade (15min) i wszystko chodzi ok narazie

 

Wydaje mi sie ze to wina radmin server 3.2...

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak bylo pisane Zoom player wywala schemat pulpitu do basic zamiast aero , w dodatku nie dziala skalowanie obrazu do wiekszej powierzchni mozna tylko ogladac natywna wielkosc lub mniejsza filmu.

 

Media player classic dziala , ale nie wyswietla napisow w filmach .mkv

 

Test na kodekach CCCP i W7 x64.

 

Acha true crypt dziala bez problemu, antyvirus wrzucilem AVG.

Jak bedzie chwilka wolnego to sprobuje wrzucic DMC4 i King's Bounty i potestowac jak na nim chodza gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z linku wyzej stery sa pod W7

Ale TYLKO do Audigy.

audigy SE= windows update :sad:

Tiaa, właśnie zauważyłem <_< Ale dla X-Fi Xtreme Audio jest basic driver chociaż, a jak wiadomo to jest to samo co Augigy SE więc jakaś drobna przeróbka ID w tym sterze by napewno coś dała...

 

Edit: Ludzie to działa na Audigy SE! Ten sterownik X-Fi Xtreme Audio Basic Driver, tylko trzeba wskazać plik P17bas.inf i sie instaluje nawet na Live 24bit bo jest w tym pliku też wyszczególniony. Jednak nie ma czym sie podniecać. W sumie to to samo co ten z Win Update... Żadnych opcji.

 

Edit2: Działa komuś jakiś program do wirtualnych napędów? Daemon ani Alcohol mi nie chce...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy znowu chcecie, pare stron wczesniej dalem link do sterownikow na ktorych dziala moja Audigy 2ZS z dzwiekiem 5.1 + dziala jakis kontrol panel.

Tiaaa, jak bym miał Audigy 2 ZS a nie Audigy SE to bym miał jeszcze lepsze stery niż Ty <_< Ale zobacze ile Te Twoje są warte, może sie zainstalują... Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może któryś pomoże. Odpalam filmy w WMC ale niestety nie wyswietla mi napisów. Zainstalowałem CCC i ffdshow i dalej lipa. Pod XPekiem wszystko chula. Jak to ugryść?

Media player classic dziala , ale nie wyswietla napisow w filmach .mkv

 

Test na kodekach CCCP i W7 x64.

Pod MPC w Win7 trzeba zrobic taki myk, ze wchodzis w Options->External Filters, klikasz Add Filter, wybierasz DirectVobSub (autoloading version) i zaznaczasz Prefer - wszystkie napisy beda hulac.

 

Moze w innych playerach jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod MPC w Win7 trzeba zrobic taki myk, ze wchodzis w Options->External Filters, klikasz Add Filter, wybierasz DirectVobSub (autoloading version) i zaznaczasz Prefer - wszystkie napisy beda hulac.

Dzięki stary...teraz fika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem siódemkę x64 i generalnie całkiem miło toto wygląda/funkcjonuje. Jedyny minus, jaki na razie znalazłem to potraktowanie po macoszemu osób z monitorami CRT - sterownik do 8800GT z Windows Update pozwalają na ustawienie odświeżania maksymalnie na 85Hz. Trzeba ręcznie modyfikować .inf z pakietu sterowników (no chyba, że ktoś zna inne rozwiązanie?).

Na moim sprzęcie W7 bierze sobie około 1 GB (z 6GB zainstalowanych) i co mnie bardzo cieszy, system nie staje się ociężały, gdy w tle wykonują się jakieś intensywne operacje dyskowe (wypakowywanie dużych plików dla przykładu). Na XP zawsze mnie to denerwowało, że cały system ledwo zipie podczas rozpakowywania/kopiowania dużych ilości danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clone driver smiga i powiem ze bardzo fajny.

Ale brakuje troche Daemona ;)

 

DejwiT11 Sprawdz i zdaj relacje, czekam :rolleyes:

Tak, Clone Virtual działa, ale z tymi sterami to samo. Niby sie zainstalowały (na poprzednie instalowałem) ale przy próbie włączenia Control Panela, ten zgłasza że nie jest zainstalowany :blink: czego wynikiem jest wciąż taka sama jakość dźwięku... <_< Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczylem dzis lapka do amplitunera przez HDMI i pierwsze wrazenie bylo niespecjalne: o ile polaczenie od razu wykryl, to byly problemy z dzwiekiem - nie rozpoznawal typu strumienia, przelaczal sie z opoznieniem...

 

Zrobilem restart, otwieram liste urzadzen audio, a tam... moj amplituner. Wykryta ilosc kanalow, obslugiwane formaty dzwieku. Oczywiscie wszystkie problemy znikly jak reka odjal, wiec w tym miejscu "siodemka" tez sie sprawdzila :) Dodam, ze wszystko na standardowych sterach Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vantage natomiast tutaj nie działa, nie chce się zainstalować Ageia które jest wymagana do niego, ponieważ crasciach!e instalator zaraz po jego starcie.

A mi z kolei Vantage działał a za to 2006 nie działał... Więc chyba jakieś przypadki losowe. Ageia - spróbuj nową wersje a nie tą która jest dołączona do Vantage. Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COSTI- napisy był i wczesniej w wmc ale trzeba bło przeciągać napisy na okno plejera,teraz jest auto, faaajnie :grin: :grin:

ale dzis dostałem kórwxxy w robocie chcxiałem wydrukowac z worlda i wyskoczyło mi 300 kartek jakis krzaków i kropek.

UWAGA przed aktualizacją sterowników do drukarki, chyba pobrale sam ze str bila. drukarka xerox 3125, nie potrafiłem odinstalowac sterów wiec dodałem następną drukarke i wskazałem jej stery ręcznie. nie było sterów w menadzerze urządzeń, nie było opcji we własciwosciach drukarki. nie wiem jak wywalić stare stery bo za karzdym razem jak podpinałerm nawet po usunieciu drukarki wykrywała winda automatycznie .nie było mozliwości wskazać starych sterów..

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...