Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sie co dziwic jak w grach zmiana sciezki docelowej przy instalacji to czesto advenced settings :)

 

Zreszta w ostatnim ubuntu 8.04 tez opcja tworzenia partycji byla ukryta widac teraz taka moda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie moze przeszkadzac brak czegos co w instalatorze jest i mozna to wykonć....

upsss ... dałbym sobie coś uciąć twierdząc ze nie ma ... widocznie ominąłem ... nie usprawiedliwia mnie to - ale skoro jest to pod jakimś przyciskiem - mogli faktycznie zostawić "po staremu" ...

 

Widzę że musze bardziej czuwać podczas instalowania ;) Chociaz GParted jakoś najwygodniejszy mi się wydaje do zabawy w formaty i partycje ...

 

a co do gier - zawsze instaluje tam gdzie ja chcę :) i fakt - w W7 patrze nie ma opcji to nie ma - w koncu to beta :) a że mi ukryli ją jedni - nieładnie ;) w ramach skarcenia siebie wyrzuce W7 i raz jeszcze zainstaluje aby skorzystać z tego dobrodziejstwa :)

 

A co tyczy się IE - też macie tak z pocztą ???

Edytowane przez Krzysiu1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc z dźwiękiem pod Win7. Mam kartę Sound blaster Live! 5.1 SB0100 i głośniki Genius (sygna). Ściągałem już kilkanaście paczek pod XP, Vistę i jakieś łaty pod siódemkę, ale na żadnym nie grają dobrze, bo albo działają 2 satelity albo 1 i trzeszczy w dodatku. Jakby ktoś miał stery to rzućcie linę. Co i jak ew. po kolei instalować, bo to pewnie nie taka prosta sprawa, bo trzeba narzędziem dodatkowym ustawić cmss, aby grało 5 satelit+sub. Będę wdzięczny, bo już 2 tygodnie się z tym męczę, a jutro biba i przydałoby się naprawić ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazlem cos takiego Download Local Language Interface Packs for Windows 7 Beta

jest na tej stronce

http://www.mydigitallife.info/2009/01/16/d...-and-server-r2/ moze ktos mi powiedziec czy to jest paczka do zmiany jezyka jezeli tak to jak to zrobic krok po kroku z gory dziekuje .POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Na jakiej minimalnej konfiguracji chodzi Wam siódemka? U mnie celek m 430 i 512MB i hula aż miło :-)

 

 

BTW: w świetle prawa betę można testować na otrzymanym serialu do wydania rynkowego win 7? Czy to mogą testować tylko osoby fizyczne czy także firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej minimalnej konfiguracji chodzi Wam siódemka? U mnie celek m 430 i 512MB i hula aż miło :-)

Chodziło OK na

 

Celeron 1,7GHz 128KB cache (socket 478)

640MB RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu, myśle że tu tez bedzie dobre miejsce. A chciałem sie zapytać o to czy ktoś próbował instalować Windows 7 z winXP na jednaym dysku. Obydwa x64. Mam Win7 zainstalowany i chciałem dograć XP na drugiej partycji. Jednak stało sie to co myślałem, xp dał swój bootloader i to jeszcze w innym miejscu niz win7. Bo jak chce naprawić bootloadera poprzez włączenie kompa z płytki win7 i "naprawić" ten bootloader to robi na swoją strone i włącza sie win7, a jak zrobie to samo z płytą xp to sie włącza tylko xp. Zaden system nie chce popuścić a chce takie menu do wyboru który system ma sie włączyć... Jeszcze ten win7 utworzył sobie jakąś partycje systemową 200mb która nie jest widoczna w Mój Komputer i myśle że XP z nią nie może sobie poradzić... Jakieś sugestie? :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj formacik i najpierw zainstalowac XP, a dopiero potem Win7.

 

Ew. zajrzyj do topicu o Viscie i poradach odnosnie tamtejszego bootloadera - w siodemce jest, zdaje sie, taki sam, wiec porady dla Visty powinny pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, instalowałem ten EasyBCD na XP jak i Seven jednak nie dał mi pożądanego efektu albo nie umiem nim sie posługiwać... :unsure:

Myślałem o tym aby najpierw XP postawić jednak sami wiecie że to czasochłonne a mając juz Win7 nie zaszkodziło spróbować dograć XP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł może ktoś sposób na dźwięk w wersji x64 na czipie realteka AC97? Próbowałem instalacji sterowników najpierw z Visty 64 potem z 32 i jeszcze z XP ale żadnych nie wykrywa jak szukam przez menadżer urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej minimalnej konfiguracji chodzi Wam siódemka? U mnie celek m 430 i 512MB i hula aż miło :-)

 

 

BTW: w świetle prawa betę można testować na otrzymanym serialu do wydania rynkowego win 7? Czy to mogą testować tylko osoby fizyczne czy także firmy?

 

Chodziło OK na

 

Celeron 1,7GHz 128KB cache (socket 478)

640MB RAM

 

Hmm. To co sądzicie o próbie używania tego jako pierwszego systemu na moim lapku? Zaznaczam, że przy otwartej operze z paroma kartami, itunes'ie, gg, msn, i eset internet security nawet mój mocno pocięty i zoptymalizowany xp potrafi troszke przymulić (mało ramu) I jak z nietypowymi sterownikami? Np do przycisku FN w moim laptopie są stery tylko pod xp, sądzicie, że dadzą rady się zainstalować w 7? Poza tym czy Vlite ogarnia 7-kę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale właśnie na tym komputerze robie same podstawowe rzeczy. GG, MSN, Opera, Itunes, utorrent czasem film w subedicie czasem jakiś dokument w office 2007 i na tym się kończy jego rola, więc nie powinno być problemów, rajt? Jedyne 2 rzeczy które mnie właśnie interesują to szybkość i kompatybilność z tymi nieszczęsnymi klawiszami funkcyjnymi i w sumie kartą wlan firmy lan-express

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad mozna pobrac wersje 64bit ?? Ze strony microsoftu juz nie mozna :/

 

Ze sklepu jak wyjdzie lub gdy MS udostepni jeszcze jakąs wersje po drodze. Pobieranie W7 i rejestracja po klucz dostępna była tylko do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale właśnie na tym komputerze robie same podstawowe rzeczy. GG, MSN, Opera, Itunes, utorrent czasem film w subedicie czasem jakiś dokument w office 2007 i na tym się kończy jego rola, więc nie powinno być problemów, rajt? Jedyne 2 rzeczy które mnie właśnie interesują to szybkość i kompatybilność z tymi nieszczęsnymi klawiszami funkcyjnymi i w sumie kartą wlan firmy lan-express

 

Mialem conajmniej dwie zwiechy przy robieniu trywialnych rzeczy, ktore powinny byc full stable. No ale powiedzmy , ze to moze byc wina beta driverow do mocno egzotycznego mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale właśnie na tym komputerze robie same podstawowe rzeczy. GG, MSN, Opera, Itunes, utorrent czasem film w subedicie czasem jakiś dokument w office 2007 i na tym się kończy jego rola, więc nie powinno być problemów, rajt? Jedyne 2 rzeczy które mnie właśnie interesują to szybkość i kompatybilność z tymi nieszczęsnymi klawiszami funkcyjnymi i w sumie kartą wlan firmy lan-express

Zainstaluj go sobie jako drugi system. 512MB to jednak nieco mało, wydaje mi się że przy Seven 512MB i 640MB jednak robią różnicę, taka granica hehe. Ale próbować możesz, jednak najpierw polecałbym go dać jako No. 2. A XPka zostawić w spokoju tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utorrent + W7 to wspaniala mieszanka nowosci dla Microsoftu

przeciez ten system w obecnej wersji nadaje do MS 3x wiecej niz XPek

Jakies potwierdzenie, czy tylko tak sobie klepiesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...