Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, którzy mają jeden fizyczny dysk (lub nie mają drugiego wolnego) i już np. postawioną Vistę, a chcieliby zainstalować w jednym pliku .vhd Windows'a 7 lub Server 2008 R2 nie robiąc przy tym bałaganu na dysku polecam ten artykuł:

 

http://wss.pl/Articles/10516.aspx

 

PS. To nie jest instalacja W7 lub Srv 2008 R2 jako maszyny wirtualnej tylko jako normalnie postawiony system z tym wyjatkiem, że uruchamiany z poziomu Windows Boot Managera z pliku .vhd.

 

Jeśli Windows 7 nie będzie Wam już potrzebny to po prostu kasujecie plik .vhd w którym został zainstalowany i przy uzyciu narzędzia bcdedit.exe lub msconfig.exe kasujecie odpowiednie wpisy dotyczące Windows'a 7 takby nie pojawiał się on do wyboru podczas startu systemu.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 60MB/s wyciąga a ma 5,5 ;D

Moje samsungi w raidzie-0 maja sredni transfer 214mb a program pokazuje najwolniejszy komponent w moim kompie bo tylko 6.1 hehe

Czyli nie ma co patrzec na ten program:))

Edytowane przez czarnymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Chciałem sobie zainstalować Windows 7. Ściągłem build 7000 i nagrałem na płyte. Odpalam ją wszystko sie bootuje i zatrzymuje sie na błekitnym ekranie, zaraz po nim jest starting instalation ale do tego nie dochodzi. Na maszynie wirtualnej wszystko wporzadku. Dlaczego nie moge zainstalowac na dysku?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wysypuje sie 3Dmark 2006 na tescie HDR1 (ze smokiem) bez krecenia grafiki. Wgrywalem najnowsze stery, directx i nadal to samo. Win7 32 bit.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powazny problem z siodemka. Otoz bardzo czesto mi sie wywala. Moj konfig to:

PhenomII 940BE

DFI DK 790GX-M2RS

2x2GB OCZ Reaper 1066

Grafa ATI HD 3450 (ASUS 512MB) + HD3300 (integra) crossfire

3 HDD barracuda 160GB system, 250 i 80

OCZ 500W zasilacz

 

Na poczatku wszystko chodzilo pieknie, jakies kilka dni od instalacji. Bylem bardzo zadowolony. Na poczatku grafa jaka siedziala w systemie to ATI HD 3650 ale wymienilem grafe zeby puscic crossfire. w miedzyczasie znalazlem stery pod W7 od ATI wiec je zainstalowalem. Komp zaczal mi sie wywalac. Blue screen i restart. Zawsze sie to dzieje jak grzebie w exploratorze windows, np, jak otwieram jakis film albo zapisuje projekt video w Uleadzie. Wszystko chodzi stabilnie, 4 rdzenie licza BOINC non stop, nic sie nie grzeje. Po prostu chce sobie zapuscic foobara, odpalam i jak wczytuje jakies pliki to sie wywala bluescreen. Nie podczas wczytywania plikow tylko zaraz po otwarciu okna exploratora. Nie wiem co to jest. Najpierw myslalem ze to catalysty wiec wylaczylem crossfire, potem wywalilem bety i zainstalowalem sterowniki pod viste. Nic sie nie zmienilo. Wydaje mi sie jednak ze problem tkwi gdzie indziej ale nie wiem gdzie...

Spotkal sie ktos z podobna niestabilnoscia systemu?

 

windows 7 64 bit built 7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem nową bete. sam sie zupdatował do niej. ffdshow mówicie że ma śmigać? czy innych coceców używacie?

 

miałem nową bete. sam sie zupdatował do niej. ffdshow mówicie że ma śmigać? czy innych coceców używacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści: Bestplayer zaczął działać.

Złe wieści: Itunes przestał, a system zaczyna zwalniać. Jednak czuć że to vista i z 500mb ramu i dyskiem który ma średni transfer 30Mbps nie ma co podchodzić.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 Build 7048 x64 Download Leaked

 

Rozmiar 3.31GB, MD5 AD6F261F 6AC20FA0 F50F7DE7 54491863 A2DD16C2.

 

Na razie nie ma wersji 32-bitowej.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos dlaczego Crysis Warhead i FC2 mi nie chodza na 7? FC przy wlaczeniu sie zacina i stoi, a Crysis przy ladowaniu misji to samo. Mirrors edge chodzi bez problemu. Wczesniej myslalem ze to od sterow grafy, ale zianstalowalem te nowe i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...