Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Dzizas, czy Ty czytasz co jest pisane?

 

Rikki odpowiedzial jasno i w sposob nie pozostawiajacy zadnych watpliwosci:

Jak napiszę o 7000 to też jestem piratem?

Nie, bo Microsoft wydał publicznie betę 7000 w przeciwieństwie do późniejszych buildów, które są nielegalnymi przeciekami.

Analizuj to zdanie, az zrozumiesz, co autor mial na mysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię tego, mam klucz i zasysam 7000 z FTP, to jestem nielelegalny?

Jak masz klucz i ssasz 7000 skądkolwiek to jesteś legalny ale jak masz ten sam klucz (bo pasuje) i ssasz/używasz np. 7077 itp. to już nie jesteś legalny. MS udostępnił tylko wersję 7000 dla mas/wszystkich każda inna jest wersją testową tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych Beta Testerów firmy MS. Tak sobie ubzdurali i tak jest, dlatego też tutejsze Mod-y traktują każdą wzmiankę o posiadaniu innego bulidu niż 7000 jako piractwo i nie ma co się im z tego powodu dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos cos wie jak ominac problem z punkbasterem, w przeciwnym razem bede musial przesiasc sie ponownie na viste.

Jak uruchomienie w trybie zgodności nie pomaga a na stronie punkbustera nie ma nowszej wersji która ma działać z W7 to nic tu sie nie wymysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam USDownloadera do ściągania i zauważyłem że około połowa ściągniętych partów jest walnięta;/

pod XP jest git. Raz używam XP raz W7,zależy na którym w danej chwili siedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Win7 x64 na lapku (Dell D430). Działa w miarę ale mam problem z Bleutooth. System oczywiście sam instaluje sterowniki itd. Kłopot pojawia się w momencie jak chcę podpiąć zewnętrzny GPS na BT. Pod XP była do BT aplikacja przez którą można było przypisać port COM do GPS i ustanowić połaczenie. Dzięki temu automapa ładnie widziała wszystko. Teraz aplikacja nie daje się zainstalować a automapa nie może znaleźć GPSa. Na stronie Della jest wersja sterowników i aplikacji do BT do Win XP ale do Visty już nie ma (zarówno 32bit jak i 64bit). Próbował już ktoś połączyć Automapę z GPSem na BT w tym systemie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a jak skorzystasz z Bluetooth Assistant (czy jak sie to tam zwie - dostepne po klikniecu na ikone w trayu) do polaczenia z GPSem to nie dziala? Powinien sam przydzielic port, a przynajmniej u mnie tak robi (aczkolwiek ja mam stery od Toshiby do Visty x64).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stery Della też były do toshiby (przynajmniej tak miało w nazwie). Dell olał sprawę i nie wydał nic Do BT zarówno pod Viste 32bit jak i 64bit. W manadżerze nie mam wykrzykników ale w trayu nie mam nic do BT. Jeśli mógłbyś podesłać mi te stry do Tośki to będę zobowiązany. Na PW podeśle namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Odkryłem" dzisiaj w 7'demce mała drobnostkę :) ciekawi mnie czy była dostępna tez w viscie ( nie mam pod ręka ) trzymając okno za pasek i przeciągając okno do góry pulpitu pojawia nam się wokół kursora okrąg i puszczając okno jest maxymilizowane, przeciągając do lewej bądź prawej krawędzi pulpitu i puszczając okno jest rozciągane na połowę ekranu ( lewą bądź prawą )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm macie jakies rozwiazanie mojego problemu?

Otoz mam 64bitowa wersje siodemki, zainstalowane CCCP ale jak ogladam filmy na pelnym ekranie to widze lekkie spowolnienie. W okienku wszystko jest ok. Natywna rozdzialka pulpitu 1920x1200 jakby bylo to komus przydatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh oczywiscie WMP nie daje rady, WMC smiga az milo ;]

Stery najnowsze dostepne na stronie NVIDII

 

Ale no wlasnie

Nie odtwarza napisow ;/

Poszukaj na poprzednich stronach nt. dodawania DirectVobSub do listy filtrow preferowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...