Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mowilem ... dlugo szukam a rozwiazanie jest proste.

Zamknalem wszystkie gadzety i uruchomilem ponownie. Wszystko gra, ale mam nadzieje, ze ta sytuacja nie bedzie sie powtarzac :P Moze cos niechcacy poprzestawialem przy "poznawaniu" ...

No nic ... dzieki za feedback :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze od 1. marca 2010 system sie bedzie wylaczal co dwie godziny. ;)

no bez jaj, nawet do 1 marca 2010 to zawsze cos a nie system tylko na 2 miesiace. (przypuszczam ze nawet do 1 marca 2010 jeszcze z 15 razy bede rozbil formata i stawial system od nowa, sadze ze wiekszosc tez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś podać bezpośredniego linka do 32bitowego ISO? chciałem sobie zainstalować na VB ale pod Firefoxem na Linuksie loguję się, wybieram wersję i tyle... pewnie przez te wszystkie activex'y mi nie przechodzi dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze masz cos skopane z JAVA? Watpie by byla to wina wtyczki, bo sam nie musialem owej instalowac, by moc sciagnac iso. Cos pewnie blokuje, albo chodzi o jave...

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

może mi ktoś podać bezpośredniego linka do 32bitowego ISO? chciałem sobie zainstalować na VB ale pod Firefoxem na Linuksie loguję się, wybieram wersję i tyle... pewnie przez te wszystkie activex'y mi nie przechodzi dalej ;)

Hehe , masz to samo co ja siedzac na XP - za nic nie moglem wejsc i logowac sie na www Microsoftu pod FF , za to odpalajac IE bez problemow :lol2: Jedyna sluszna przegladarka ;) , a na W7 dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie leci x64 - 1mb/s przez Firefoxa bez żadnych akceleratorów etc

dziękuje dużo wnosisz do tematu :wink: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze komus sie przyda ta informacja :)

 

Mam pytanie czy mozna zainstalowac normalnego OUTLOOKA na tym w7 ?? Jestem bardzo zzyty z tym klientem i mialem zapasc gdy nie zobaczylem go na "Starcie" :D

Na M$owskich stronach nie moge nic konkretnego doczytac. A w tego LiveMAIL'a nie chce sie bawic ... chyba ze to jest "next-gen" Outlooka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System jest świetny,jeśli nie gramy wystarczy1-rdzeniowy procesor.Ja mam Celeron E430 (1,8@2,8) GF 6200 i 3GB ram i windows 7(x64) działa szybciej niż XP,praca jest znacznie płynniejsza niż na staruszku XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd

 

Został osiągnięty dzienny limit tworzonych identyfikatorów Windows Live ID. Poczekaj do jutra i spróbuj zapisać się ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

 

Nie wiem czy tylko ja mam taki problem :I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wejdz przez IE i probuj sie zarejestrowac , to samo mialem na FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnien problem z monitorem crt.

Nie ma go na liście windowsowych sterowników, a plików ini nie chce łykać, bo krzyczy, że to nie do 64b systemu.

Po odhaczeniu "hide modes that this monitor cannot displeyed" nic się nie zmienia, nadal max mogę dać 85hz... jest na to jakiś sposób, albo przerobić coś w ini, żeby w7 łyknął moje stery ? W viscie pracuję na 100hz a tutaj nie mogę jakoś tego ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o "Pocztę Windows" w Windows 7 bo słyszałem że jej nie ma po zainstalowaniu. Czy można potem ściągnąć i zainstalować Windows Mail ("Pocztę Windows") i skąd?

Słyszałem że zamiast "Poczty Windows" można sciągnąć "Thunderbird" ale ja się już do niej przyzwyczaiłem (mam ją teraz w Viscie).

Ściągnąłem już W7 RC tylko się wstrzymuję z instalacją ze względu na wątpliwości co do poczty która będzie mi niezbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można zainstalować windows live mail, czy jak to się tam zwie, sam przed chwilą to zrobiłem.

Ściągasz ze strony ms, wpiszesz w google to Cię już pokieruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po instalacji na 7 RC , firewalla Outpost Firewall Pro 2009, system ma zgon, co chwile wali blue screena i praktycznie niewiele da sie zrobic , instalacja od nowa ...., ciekawe dlaczego :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrucilem z roboty i wypalilem plytke w win 7 beta bez zadnego nero czy innych tego typu programow :).

Plytka zbootowala sie bezproblemowo i po 15 minutach system juz stal :razz:.

Po odpaleniu komputera z macierzy, system szybko sie uruchomil i o dziwo nie zechcial zednego sterownika :blink:.

Jedyny jaki wgralem to sterownik nvidi do gtx 285.

Cos fantastycznego.

Mowa o wersji 64 bit rc ultimate 7100.

Transfer 1.1-1 mb/sek....wiecej u mnie nie pojdzie z racji predkosci lacza.

Co do udostepnienia klucza, to nie mialem zadnych problemow pewnie dla tego, ze juz bylem zarejestrowany przy becie.

Wystarczylo wpisac login i mail.

Poczta Windows Live jest wpozadku i wlasciwie nie widze innej alternatywy no chyba, ze jest :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki..

 

jak wyłączyć to denerwujące okienko konwersji pliku przy wrzucaniu plików mp3 na odtwarzacz ? (Sansa Clip). System pyta czy tylko kopiować czy kopiować z jednoczesną konwersją - można wprawdzie odhaczyć to (żeby postępował tak samo z wszystkimi plikami), ale os nie zapamiętuje ustawienia i za każdym razem jest to samo..Mały acz denerwujący problem <_<

A i mowa tu jeszcze o starym buildzie 7000, RC czeka aż się nim zajmę ;)..swoją drogą bardzo szybko i sprawnie przebiegło jego zdobycie, w przeciwieństwie do 7k ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę powalczyłem dzisiaj z w7 x64, może komuś się przyda.

 

Google Chrome nie chciało śmigać, dopisanie do skrótu "--in-process-plugins" rozwiązało sprawę.

 

RM Cpu Clock Utility też nie chciało się odpalić, tutaj pomogła podmiana pliku -> http://rapidshare.com/files/229519284/RTCore64.zip.html w głownym katalogu.

 

 

 

Niestety nie poradziłem sobie z odświeżaniem na crt, jeśli ktoś wie, jak wymusić inne wartości to będę dźwięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , masz to samo co ja siedzac na XP - za nic nie moglem wejsc i logowac sie na www Microsoftu pod FF , za to odpalajac IE bez problemow :lol2: Jedyna sluszna przegladarka ;) , a na W7 dziala.

U mnie w pracy na FF wszystko chodzilo.

 

A tak z innej beczki: jak komus jeden klucz za malo, to kaxdorazowe odswiezenie strony z kluczem powoduje wygenerowanie nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, bo o ile wiem, to pobieranie obrazów z MS odbywa się przez malutki programik, a nie bezpośrednio przez przeglądarkę...

Na jednym kompie sciaga mi przez programik i FF, na drugim kompie opera sama sciaga normalnie plik.

 

@costi - ciekawe czy nie jest jak ostatnio z numerami , ze to kilka powtarzajacych sie jest dla calego swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

@costi - ciekawe czy nie jest jak ostatnio z numerami , ze to kilka powtarzajacych sie jest dla calego swiata.

Imho jest i mozna to sprawdzic :P Tez odswiezalem www i mam swoje :D to dzialo juz wczesniej przy pierwszych buildach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...