Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Konnekt dziala bez problemow z wylaczonym uacem , z wlaczonym tez - ale wali bledami zwiazanymi z zapisywaniem do archiwum wiadomosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda działa bez żadnych problemów pod Windows7, aczkolwiek trzeba troszkę nad nią posiedzieć (czytaj: dorzucić odpowiednie wtyczki) żeby mieć rzeczy typu animowane emotki w oknie rozmowy czy wyskakujące powiadomienia np. o nowej poczcie na o2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem konekta, ale jest jakaś lipa, bo opisów nie zawija pod kontaktami, więc albo szerokie okienko, albo nie pełne opisy :/

Spik śmiga wyśmienicie.

 

Do netu,worda napewno starczy,ale lepiej zostać przy xp przy tej konfiguracji.Do 7 masz niestety za słaby procesor,bo 512mb ramu jeszcze ujdzie.

Raczej odwrotnie - jakby dołożyć ramu to będzie ok. Już się tu ktoś wcześniej chwalił że na celeronie 600 i 756MB ramu dziala nieźle. Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor tez ma za słaby. U mnie przy odtwarzaniu jakiegos filmu, obciazenie procesora wynosi 100% Coscie sie uczepili tego ramu... Slimak chocby byl duzy i tak bedzie wolny ;) Niestety na xp filmidła działaja płynniej przy słabych prockach.

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spik śmiga wyśmienicie.

 

 

Raczej odwrotnie - jakby dołożyć ramu to będzie ok. Już się tu ktoś wcześniej chwalił że na celeronie 600 i 756MB ramu dziala nieźle.

Przy 512 mb ramu system działa ok(wystarczy wyłączyć parę zbędnych usług),ale przy procku 1,2 bedzie daleko od ok,do windows 7 minimum to 512mb i procesor 2,0Ghz.Na mojej 2 konfiguracji Celeron 2,53,512mb ram ,GF 5200FX, system dostał sporego kopa po podkręceniu procesora na 3.1Ghz.Kiedy procesor byl na 2,53 strony w firefox nie przewijały się zbyt płynnie,przy 3,1 jest juz prawie idealnie przy włączonym areo bez przezroczystości. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywuj tą partycję i przypisz jej literę, u mnie było podobnie tylko że z normalną partycją ntfs.

 

No to kliknij na niej prawym przyciskiem myszki, wybierz "Add drive letter", dodaj pierwszą wolną literkę i automagicznie dysk pojawi Ci się w "My Computer"...

Ok dzięki pomogło. :)

 

---

 

Przy 512 mb ramu system działa ok(wystarczy wyłączyć parę zbędnych usług),ale przy procku 1,2 bedzie daleko od ok,do windows 7 minimum to 512mb i procesor 2,0Ghz.Na mojej 2 konfiguracji Celeron 2,53,512mb ram ,GF 5200FX, system dostał sporego kopa po podkręceniu procesora na 3.1Ghz.Kiedy procesor byl na 2,53 strony w firefox nie przewijały się zbyt płynnie,przy 3,1 jest juz prawie idealnie przy włączonym areo bez przezroczystości.

Kto by pomyslał, że do ff trzeba procka podkręcać do 3,1ghz, żeby płynnie chodził. ;P

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post i odrazu problem :oops:

 

Od paru dni działam na Windows 7, wszystko jest ok, system chodzi bardzo fajnie na Athlonie 64 taktowanym na 2ghz, 512 ramu i geforce 6200, wszystko byloby ok, gdyby nie ping w CS! Jak sobie normalnie biegam to jest ok, ale jak juz znajduje sie w miejscu gdzie jest wiecej osob, ping automatycznie podskakuje do poziomu 150-160 ms gdy normalnie jest około 50. Taki cheat mozna powiedziec. Jednak ja tego cheata nie chce. Odrazu mówię ze fps nie spada, jest ok, czyli 75fps caly czas. Spotkał sie ktos z tym?

 

We wczesniejszej wersji tego systemu tez tak było.

 

A głupio by było wywalać ładny i przyjemny system z takiego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypie się wam foobar ?

Od razu mówię, zę mam wersje 0.9.5.2 i nie chciałbym jej zmieniać...

 

U mnie naprzemiennie dwa błędy, coś z bad allocation albo błąd Microsoft Runtime...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypie się wam foobar ?

Od razu mówię, zę mam wersje 0.9.5.2 i nie chciałbym jej zmieniać...

 

U mnie naprzemiennie dwa błędy, coś z bad allocation albo błąd Microsoft Runtime...

 

 

U mnie bez problemu. W/w foobar + fooAva. System x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyslał, że do ff trzeba procka podkręcać do 3,1ghz, żeby płynnie chodził. ;P

,włączone areo + reklamy flash zarzyna procesor,to jest stary celeron 2,53 na S478,firefox chodził płynnie ale szybkie przewijanie stron było nie płynne.Tu każdy mhz się liczy.Ten proc nawet 5 lat temu był złomem.Choć pewnie cześć winy ponosi karta,gdyż bez areo przewijanie jest płynniejsze. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foobar 0.9.6.5 śmiga ok, v0.9.6.6 beta 1 również.

 

Co do komunikatora:

Ja na W7 używam GG 6.1.158 + GG Banner Killer - a więc 'old-skul'...

Proca nie zabija, nie sypie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy foo śmiga pięknie

U mnie tak samo, smiga idealnie.

U mnie bez problemu. W/w foobar + fooAva. System x64.

0.9.5.6 smiga bez problemow i u mnie.

Dzięki bardzo :)

Poszukałem głębiej. Wina audioscrobblera (jako wtyczki). Wyrzuciłem go i zainstalowałem programik od last.fm (to tylko 2mb ramu zjada ? :o) i jest ok ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego starego kompa: dobrze, że przed wywaleniem do szafy zainstalowałem Ubuntu, które śmiega przepięknie.

 

Jak instalowałem 7 na vm to była taka opcja jak update, czy działa to tylko do visty, czy z według microsofta oryginalnym XP Pro też by działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z XP działa na zasadzie że instaluje system na XP i nie kopiuje z niego żadnych ustawień, czyli nie ma to sensu. Z Visty coś tam kopiuje, w sensie moje dokumenty itd zapewne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo :)

Poszukałem głębiej. Wina audioscrobblera (jako wtyczki). Wyrzuciłem go i zainstalowałem programik od last.fm (to tylko 2mb ramu zjada ? :o ) i jest ok ;]

 

 

Raczej to nie wina audioscrobblera, gdyż osobiście używam tej wtyczki i nie mam z nią, jak i z całym foobarem problemu pod W7x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi jakim cudem po wyłączeniu tej wtyczki [wersja 1.3.2] (innych zmian nie robiłem) problem zniknął i foo gra już od ponad 2h nonstop ? A tak się wysypywał co 2,3 kawałki... :/ Też W7x64.

 

No chyba, że masz jakąś nowszą wersję, która działa dobrze ? Bo 1.4.1 nie śmiga z tą wersją foobarka.

 

Znalazłem wersje 1.3.16, która działa z foo 0.9.5.2 - testuje : ))

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież CS:S działa bardzo dobrze, zero problemów ? o.O No chyba, że mówisz o 1.6.

 

Tlen w wersji 6.00.3.73 ani razu się jeszcze nie wysypał.

 

Foobar działa już ok od 10 minut, czyli problem rozwiązany.

 

Aktualnie jedyne czego mi brakuje na w7 i co powstrzymuje mnie przed przejściem na ten system to brak działającego SubEdit'a... :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież CS:S działa bardzo dobrze, zero problemów ? o.O No chyba, że mówisz o 1.6.

o 1.6 mi chodzi, jak sobie normalnie biegne to mam normalny ping, wieksze zamieszanie -150-170, nieraz ponad 200

 

Przy czym na xp chodzi wspaniale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę nie wiem co się stanie pobrałem tym razem wersje 32 bitową, chyba nagrała się dobrze ale podczas ładowania systemu porostu nie odpala się ekran monitora, swieci na pomaranoczow, dlaczego taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pewnie dlatego , ze sie zle nagrala - u mnie instalator stawal na niebieskiej tapecie i tyle widzialem - DVDRW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze u mnie potrafi sie wysypac komunikator Tlen. Na poczatku uzytkowania dzialal ok, wiec moze ma to zwiazek z nowa aktualizacja.

Niestety tworcy zbyt przejeli sie Linuksem i Mac OSX i wersje dla Windowsa olali... nie tylko ty masz problemy bo ma je duzo osob i sporo juz przenioslo sie do konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę nie wiem co się stanie pobrałem tym razem wersje 32 bitową, chyba nagrała się dobrze ale podczas ładowania systemu porostu nie odpala się ekran monitora, swieci na pomaranoczow, dlaczego taki problem ?

 

Pewnie dlatego , ze sie zle nagrala - u mnie instalator stawal na niebieskiej tapecie i tyle widzialem - DVDRW.

Dlatego najlepiej instalować z obrazu płyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...