Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakiś godny następca tlena??

Nowe gg bez reklam uszło by, ale kurde, ktos do mnie pisze, a ja mam białe okno, ja odpisuje, również nic nie widać, dopiero po chwili, a procka wpierdziela jak głupie.

 

Podrzucicie jakiś fajny komunikator.

testowałem aqq, konnekta ale nie podrasowały mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Konnekt staje sie wypasem jak mu wtyczki pozasysasz ;) GG Image to wypas i zaden komunikator tego nie ma , albo ja nie widzialem. Zamiast walic znajomym print screeny i dawac na img czy fotosa - zaznaczasz obszar myszka , leci od razu do kolesia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś godny następca tlena??

Nowe gg bez reklam uszło by, ale kurde, ktos do mnie pisze, a ja mam białe okno, ja odpisuje, również nic nie widać, dopiero po chwili, a procka wpierdziela jak głupie.

 

Podrzucicie jakiś fajny komunikator.

testowałem aqq, konnekta ale nie podrasowały mi

Zainstaluj wersję 6.00.3.73, a nie najnowsze 77 ;)

3280490[/snapback]

Konnekt staje sie wypasem jak mu wtyczki pozasysasz ;) GG Image to wypas i zaden komunikator tego nie ma , albo ja nie widzialem. Zamiast walic znajomym print screeny i dawac na img czy fotosa - zaznaczasz obszar myszka , leci od razu do kolesia.

Tlen ma dokładnie to samo i do tego aktualnie w standardzie ;]

 

"Wycinki ekranu" się nazywa ten plugin :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tlen ma dokładnie to samo i do tego aktualnie w standardzie ;]

Mialem niedawno najnowszego tlena i tego nie widzialem , zas...Konnekt mial to chyba juz w 2003 , bo od bodajze 2004 nie ma nowej wersji , ale daty moge mylic , w kazdym razie w Tlenie to jest nowosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCCP (Combined Community Codec Pack) 2009-05-08 Beta

http://www.techbeta.org/audio-media-video/...ity-codec-pack/

Ooooo, już Cię lubię ;) Dziękuję, wszystko pięknie działa.

 

 

Co do Tlena, to sprawdziłem wersje 6.00.3.77 i się wysypywała - wersja 6.00.3.73 - którą podał Lanc działa bez zarzutu.

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zmusić windows live mail, żeby siedział sobie tylko i wyłącznie w trayu, bez dodatkowego paska na taskbarze ?

Na forach wyczytałem, że można kliknąć ppm na ikonkę w tray i tam powinna być opcja "Hide window when Inbox is minimized", ale u mnie jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc: a próbowałeś tego dodatku do SubEdita, żeby pracował poprawnie z Vistą??

http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/sub...stawmppatch.exe

Ja próbowałem, bez efektu. Na Viście działało, na Windows7 nie chce.

Można zmusić Subedita do działania na Win7 ale wiąże się to z deinstalacją Windows Media Playera.

Na razie przesiadłem się na BestPlayera 2.130beta i czekam co z Subedita wyrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, już Cię lubię ;) Dziękuję, wszystko pięknie działa.

 

 

Co do Tlena, to sprawdziłem wersje 6.00.3.77 i się wysypywała - wersja 6.00.3.73 - którą podał Lanc działa bez zarzutu.

U mnie dzial wersja 2008-09-21. trzeba jedynie jeden filtr dopisac w sutawieniach MPC (bylo o tym wczesniej w tym watku), bo bez tego zaembedowane softsuby nie dzialaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz customize notfication icons i ukryj sobie ikonke która cie interesuje

Ale ja nie chcę ukryć ikonki z tray tylko pasek z taskbara, bo pokazują się obie opcje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus z was olac soft do tunera tv i odpalic kanaly poprzez WMC? mam komunikat o malej szybkosci transmisji, jakby tv byla buforowana przez net :/

 

znalazlo mi 20 pare kanalow, slysze glosy, ale gdzie sie obraz wlacza? ocb?

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie obczajałem, ale na szybko się bawiłem i w końcu zainstalowałem org oprogramowanie winfasta, bo i tak by mi pilot nie działał w tym media center.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie progs winfasta dziala conajmniej dziwnie. nie da sie glosu wyciszyc, ani przyciszyc. kanaly w porownaniu do xpka odbieraja marnie. w ogole nie idzie tego ustawic. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzial wersja 2008-09-21. trzeba jedynie jeden filtr dopisac w sutawieniach MPC (bylo o tym wczesniej w tym watku), bo bez tego zaembedowane softsuby nie dzialaly.

Nie doczytałem dokładnie widocznie, przepraszam ;)

Ale ważne, ze ta wersja Beta CCCP działa okej bez żadnych usprawnień.

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po resecie BIOSu zmieniła się data systemowa.W7 przywitał mnie komunikatem i czarną tapetą:

This copy if Windows is not genuine

 

Oż kurde!

Jak może być "lewy", skoro nie zdążyłem nawet go aktywować?

 

 

 

Można jakoś tą instalację uratować, czy pozostaje mi reinstal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako komunikatora używam GG 7.7.0 (b3746) - działa normalnie i bez problemów. Nie mam zainstalowanej wtyczki flash do IE, więc nie muli i nie zjada czasu procesora. Jedynie po wyłączeniu pojawia się denerwujący komunikat, że program potrzebuje wtyczki.

 

Jeśli zaś chodzi o OpenOffice to działa bez problemu wersja 3.0.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z GG 7.7 (3305) i oczywiście problemy są emotki są na czarnym tle jestem zawsze dostępny obojętnie od ustawionego statusu pomaga ustawienie kompatybilności z Vistą na problem ze statusem ale nie zawsze a na porblem z czarnym tłem pod emotkami jeszcze cure'a nie znalazłem.

 

Także spróbuje tą co masz ty Ullisses

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko Win7 RC - gdzie jest icona do kamery wbudowanej w laptop?

W win xp mialem ja w "mój komputer" zaraz pod dyskami a tu nic nie ma ;/

szukałem w starcie ale nic nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam GG 8.1 b8344 i dodatku GG8+ który usuwa reklamy i też nie mam żadnych problemów z gg obciążającym procesor. Też mam problem z aktywacją, bo zainstalowałem sobie home basic, ale klucze od ultimate nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie jest w scanner i camera ale nie chodzi mi o właściwości urządzenia tylko ikonkę do podglądu kamery (jak w xp, że mogłem nią zdjęcia robić)

w seven tego nigdzie nie widzę ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...