Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to na pewno właściwy temat ale lepszego nie znalazłem.

 

Instaluję właśnie [a raczej próbuję...] Win 7 RC 7100. Niestety instalacje nie rusza :S

Po włożeniu płyty z nagranym obrazem ISO i ustawieniu bootowania z DVD Win pisze mi że "Windows wczytuje pliki", potem pojawia się logo Windy i przerzuca mnie na niebieski ekran gdzie mogę sobie jeździć kursorem... Co skopałem? >.<

 

Ten niebieski ekran...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiquidForce

 

No moze instalka cos tak dlugo sprawdza ??

Poczekaj z 10 minut moze pojdzie dalej ;)

 

 

A jak bys tak laskawie zapodal sobie w sigu info o sprzecie

latwiej by bylo kminic co ci dolega .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie wiem czy to na pewno właściwy temat ale lepszego nie znalazłem.

 

Instaluję właśnie [a raczej próbuję...] Win 7 RC 7100. Niestety instalacje nie rusza :S

Po włożeniu płyty z nagranym obrazem ISO i ustawieniu bootowania z DVD Win pisze mi że "Windows wczytuje pliki", potem pojawia się logo Windy i przerzuca mnie na niebieski ekran gdzie mogę sobie jeździć kursorem... Co skopałem? >.<

 

Ten niebieski ekran...

Mialem to samo pare stron wstecz. Zle nagrana plyta. Za drugim razem na DVDRW poszlo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

od jakiegoś czasu testuje Windows 7 rc 7100 64bit zainstalowanego na dysku sataII 80gb.Problem się pojawia jak podłączę dysk pata 160gb system w żaden sposób nie chce się uruchomić.Jaka jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam Win 7 z botowania jest napisane loading file... i windows uruchamia się jkb. był zainstalowany, a gdy wyskakuje ekran powitalny nic się nie dzieje (explorer.exe nie uruchamia się). Dysk twardy był sformatowany. Chciałbym zainstalować go ponownie. Chyba wiem o co chodzi, konkretnie kiedyś bawiłem się zegarkiem, a chyba wszyscy wiemy, że beta jest do jakiegoś tam dnia. Ustawiłem późniejszą datę i teraz nie mogę jej zainstalować. Wie ktoś może jak to ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows nie jest zainstalowany. Gdy chcę go zainstalować wyświetla się Loading File... i po chwili chce się wł. (chociaż nie jest zainstalowany), gdy dochodzi do ekranu powitalnego nic się nie dzieje mogę se do woli machać myszką po pulpicie ctrl + alt + del też nie działa. Pokazuję się tylko Pulpit bez niczego. (tapeta) Posiadam wersję 7100 RC.

 

PS Kiedyś bawiłem się zegarkiem i przestawiłem na datę późniejszą niż koniec bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś sztuczka na przeniesienie "pokaż pulpit" w stare miejsce paska quick lanch? Nie mogę się przestawić że to mi wisi tam w prawym rogu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

od jakiegoś czasu testuje Windows 7 rc 7100 64bit zainstalowanego na dysku sataII 80gb.Problem się pojawia jak podłączę dysk pata 160gb system w żaden sposób nie chce się uruchomić.Jaka jest przyczyna?

Czy nikt nie ma z tym problemów?bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem 7 i nie moge odpalic catalist control center ani innych programow tego typu, nie mam jak podkrecic karty..mial ktos podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem 7 i nie moge odpalic catalist control center ani innych programow tego typu, nie mam jak podkrecic karty..mial ktos podobny problem??

nie jeden. bylo juz o tym w temacie. sam ci nie pomoge bo nie uzywam. riva dziala. strona albo dwie wczesniej bylo nt temat pisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Windows 7 RC 64 będę mógł zainstalować po 1VI2009? Już je ściągnąłem i mam klucz tylko wolałbym zainstalować za jakiś czas, chyba że jest ogranieczenie i po 1VI nie będę mógł zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaczej nie

dostałem niedawno mail od ms, że mam tylko 7 dni na zainstalowanie(i aktywację) bo po 1 czerwca bedzie kupa...

właśnie wszedłem na skrzynkę i patrze mam maila od MS. wysłany 22 maja i pisze że mam jeszcze 30 dni na instalację (chyba że źle rozumiem) Edytowane przez sonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam prosbe system mi zwalmial i sie zacina przez plik dllhost wiec go wywalilem w trybie awaryjnym niby wszystko wrucilo do normy poza jednym nie uruchamia sie przegladarka obrazow dlatego prosze kolegow o wstawienie tu na forum wyzej wymienionego pliku z systemu 7100x86 bende bardzo widzieczny pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaczej nie

dostałem niedawno mail od ms, że mam tylko 7 dni na zainstalowanie(i aktywację) bo po 1 czerwca bedzie kupa...

 

właśnie wszedłem na skrzynkę i patrze mam maila od MS. wysłany 22 maja i pisze że mam jeszcze 30 dni na instalację (chyba że źle rozumiem)

Szkoda, że już nie doczytaliście, że chodzi o wersję beta a nie rc... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś skuteczny sposób na wyeliminowanie charczenia SB Audigy pod 7?

 

Próbowałem uaktualnienie sterowników - nic. Zmodowane sterwoniki (od Daniela_K) - nic, a ponoć to miało załatwić sprawę. Widzę, że temat był nieco wałkowany tutaj, wcześniej, ale nie znalazłem rozwiązania... Może jeszcze spróbuje wykonać ten "mod" na X-Fi, teraz znalazłem temat o tym.. może to coś da.

 

Niestety ten mod jest do słabszych kart.. ale kanał...

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś sztuczka na przeniesienie "pokaż pulpit" w stare miejsce paska quick lanch? Nie mogę się przestawić że to mi wisi tam w prawym rogu :/

 

nie ma. kwestia przyzwyczajenia.

 

To sie przestaw ;) mówione o tym było duuużo wcześniej, nie ma takiej możliwości...

Co się nie da jak się da. http://windows7center.com/windows-7-tips/h...r-in-windows-7/ - sposób sprawdzony działa perfekcyjnie.

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...