Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

R4dziK

 

Dokladnie Taki sam problem mialem kiedys z instalacja Visty

ostro podkrecony RAM ( DDR2 1130MHz ) o dziwo smigalo SuperPi 32M

ale instalka Visty stawala w tym samym miejscu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicznie potrzebuje instalnac to od nowa by sprawdzic sobie truecrypta ale w ogole nie moge zainstalowac :| MS chyba zwalil w tym buildzie botowanie , albo wykrywanie dyskow bo to objaw taki jakby nie wykryl mi dysiora przez co nie mam mozliwosci akceptacji licencji i instalacji :|

Ja wczoraj po raz pierwszy instalowałem W7 i wgrałem wersję 64 bit - RC. Miałem podobnie z tym że u mnie był czarny ekran. Resetowałem chyba z dziesięć razy, czekałem po pół godziny, w końcu włączyłem TV i okazało się że instalka kontynuuje się ale nie na monitorze LCD tylko na TV po HDMI. Tak sobie zdecydowała że TV jest lepszy od monitora.

Może spróbuj przełożyć wtyczkę monitora do drugiego gniazda na karcie graficznej lub odłącz inne monitory/tv jeśli masz.

Edytowane przez Cavea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zacina na desktopie po pierwszym restarcie na finalizowaniu instalacji. Wisiał sobie godzine, aż ruszył i skończył. (instalacja z pendrive'a) Na notebooku hp kumpla instalacja przeszła jak burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij ściągać 7, bodajże przeniesie cię na stronę do wygenerowania klucza. Oczywiście musisz być zarejstrowany na stronie Microsoftu.

Ale mój problem polega właśnie na tym, że niewiem gdzie jest opcja żeby sie zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja wczoraj po raz pierwszy instalowałem W7 i wgrałem wersję 64 bit - RC. Miałem podobnie z tym że u mnie był czarny ekran. Resetowałem chyba z dziesięć razy, czekałem po pół godziny, w końcu włączyłem TV i okazało się że instalka kontynuuje się ale nie na monitorze LCD tylko na TV po HDMI. Tak sobie zdecydowała że TV jest lepszy od monitora.

Może spróbuj przełożyć wtyczkę monitora do drugiego gniazda na karcie graficznej lub odłącz inne monitory/tv jeśli masz.

Generalnie kluczowym okazal sie albo czas , albo zabawa z rozkrecaniem kompa... Bo juz mam zrobione. Porazka lekko mowiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poda jakiś inny program prócz WMP do odtwarzania filmów DVD? Po odinstalowaniu WMP na rzecz SubEdita filmy DVD odpalają się ale bez dźwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję odpowiedzi czy do takiego kompa :

Procek : AMD Phenom II x3 710

Płyta Główna : ASRock A780GXH

RAM : GoodRam 2x2GB 800MHz CL5

Karta Graficzna : Sapphire Radeon HD4770 512MB DDR5

Zasilacz: Chieftec 500W

Dysk twardy : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG 5400rpm

Napęd :Samsung SH-223Q SATA

 

Lepiej brać wersję 32 bit czy 64 bit ? Proszę o odpowiedz i uzasadnienie Z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz ruszyć 4 litery i sam znaleźć sobie odpowiedz?

 

Zresztą jak tylko grasz i i słuchasz muzyki czyli wykonujesz czynnosci które nawet nie wymagaja myslenia to i tak nie zauwazysz róznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poda jakiś inny program prócz WMP do odtwarzania filmów DVD? Po odinstalowaniu WMP na rzecz SubEdita filmy DVD odpalają się ale bez dźwięku...

Jak do DVD to może VLC? Ja akurat mało co z DVD na komputerze oglądam i VLC doskonale sprawdza się do takiego okazyjnego odtwarzania. Do *.avi w zastępstwie SubEdita zaaplikowałem sobie BestPlayera 2.130beta i jak na razie bardzo sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem chwilę BestPlayera, jednak wolę SubEdita - ta płynność w ustawianiu przestawianiu wszystkiego ruchem myszki... dlatego odinstalowałem WMP - zainstalowalem SubEdita i Winampa... ale pozostał problem z płytami DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jakoś uzasadnić dlaczego akurat x64 ?

Ram nie będzie się marnował, jest sporo aplikacji 64bitowych, począwszy od firefoxa, poprzez programy użytkowe tj. 7zip, skończywszy na grach.

Generalnie to już nie to co kiedyś, że były problemy ze sterami i programami, wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok więc ściągne wersje 64bit ale mam jeszcze jedno pytanie. Gdy wchodze na strone microsoftu i klikam Windows 7 RC to mam download ale pisze ze to wersja 32 bit czy jesli to sciągne to bede miec 32 bit czy to sie wybiera przy instalacji po pobraniu ?

Już sobie poradziłem, okazało się że jednak trzeba sciągnąc 64 bit

Edytowane przez Kacper1609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala na win 7 x64 nod32 i outpost? jako ze nie ma wersji oficjalnej to czy mozna wpakowac tam wersje z xp/vista x64 i bedzie dobrze spelnialo swoja role?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie problem z aktualizacją. Do tej pory wszystkie update instalowały się bez problemu, aż do wczoraj kiedy to zobaczyłem informacje o polonizacji. Niby się ściągnęły łatki, restart i.... Dołączona grafika . Googlowałem i niby problem dość często pojawiał się w Viscie, stosowałem zalecane metody i nic nie pomaga. Dalej nie mam polonizacji ani jednej ważnej łatki. Jakieś propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...