Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , mam problem z Live Mailem - nie moge odpalic :

 

(laska celowo w nagrode by Was tlo nie zmeczylo :lol2: )

szkoda że laska jest mangowa ale za pomysł 6.

a co do twojego problemy spróbój reinstalnąc narzędzia live, może to trochę tępy pomyśł ale nic mi nie przychodzi do głowy.

 

 

pozdro z PoznaniA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

1. Nie klep posta pod postem.

2. Wygląda na brak miejsca/pamięci? Zainstaluj jeszcze raz. Jak by co, to Thunderbird powinien sobie poradzić.

3. Drugi problem to zapewne sterowniki.

1.Nie klepie , pisalem posta "dzien"wczesniej , upowalem temat.

2. Nie. To znany blad na guuglu , zero konkretnych porad w jego sprawie.

3. To sie sprawdzi na xp , jako ze :

4*

szkoda że laska jest mangowa ale za pomysł 6.

a co do twojego problemy spróbój reinstalnąc narzędzia live, może to trochę tępy pomyśł ale nic mi nie przychodzi do głowy.

 

 

pozdro z PoznaniA

Generalnie dziala , ale to chyba jakas inna wersja bo Windows Live Mail

 

 

 

 

 

4* Panowie , przy zwyczajnym reboocie padl mi bootsector/bootmenager i nie moge wejsc na Sevena , konsola nie widzi dyskow bo to pod Raidem - ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Fallout chodzi poprawnie na XP.

 

 

Seven ma humory. Mam 2 oesy bez multiboota , oesy instalowane osobno przy odpietej reszcie dyskow - chodzilo to zawsze poprawnie do wczoraj. Wczoraj dostalem "bootmgr is missing" Odpinam 2 dyski (WD - XP) i Seven odpala sie (2x500 R0) , podpinam 2 dyski i Seven atakuje komunikatem o brakujacym bootmgr. Nie rozumiem. Tak jakby botowanie i kolejnosc padla bo przy wszystkich dysjach odpala sie od razu XP mimo wyboru boota z 2x500 czyli Sevena w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos odpalic gierke Heroes 3 na 7?? mi sie zwiesza gra i trzeba zakanczac proces :sad: probowalem w trybie zgodnosci z Win XP ale nic z tego :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes III to mozna spokojnie w XP mode odpalic, ta gra ma wymagania zerowe jak na dzisiejsze czasy ;)

No wlasnie nie chodzi o wymagania, teraz sproboje na Win 98 mode odpalic mam nadzieje ze zadziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie chodzi o wymagania, teraz sproboje na Win 98 mode odpalic mam nadzieje ze zadziala :)

Nie myl tylko XP Mode (maszyna wirtualna) od trybu kompatybilności z XP SP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myl tylko XP Mode (maszyna wirtualna) od trybu kompatybilności z XP SP2.

Aha, wlaczylem tryb kompatybilnosci z Win 98, gralem z godzinke i nie bylo wysypu jak z trybem XP :blink: mam nadzieje ze pochodzi to :lol:

 

Diablo 2 teraz sprawdze bo w to tez sporo gram :wink:

Edytowane przez pavel54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie D2 LOD dziala bez problemu. Nawet bez włączenia trybu zgodności :)

A u mnie Starcraft losowo zamraża kompa, ale nie testowałem jeszcze grania w trybie zgodności czy też zgoła w XP Mode. Chyba trzeba będzie przetestować, nudzi już mnie to restartowanie maszyny żeby odpalić XPeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem zainstalowałem dzisiaj win 7 64bit rc7100 instalowałem go parę razy, z jednego obrazu wypalonego na kilku płytach, za każdym razem instalował się normalnie i przy probie zalogowania się do profilu wywalało błąd ze profil jest niepoprawny i niemożna go odpalić . Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze potwierdzic ze to jest na 100% wersja box windowsa 7 Home Premium

http://www.amazon.co.uk/Microsoft-Windows-...4822&sr=8-2

Porownujac do wersji US dziwnie tanio ????

http://www.amazon.com/Microsoft-Windows-7-...6410&sr=8-2

 

 

 

Drugie pytanie czy zakup wersji US w stanach w celu uzywania w UK bedzie w pelni legal ??

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem ze skype na dodatkowym koncie.

Na podstawowym chodzi bezbłędnie. Zrobiłem dodatkowe konto, skype zainstalował się ze skrótu, ale za chiny ludowe nie może się zalogować.

 

A tak na marginesie, to wróciłem do W7 na netbooku Samsung NC10. Znalazłem rozwiązanie problemu z programem do obsługi wbudowanego modemu HSDPA i już zostaję na tym systemie. Chociaż na dzień dobry łyka 500mb, to bardzo żwawo chodzi. Narazie jeszcze nie widziałem, żeby RAM (1GB) się zapchał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości przyjacielu jakie masz dyski i le ich w radi0 połączonych?

tylko 2 dyski w raid 0 a nazwa ich to vertex

 

 

500zł za 7 :sad:

 

teraz jest jakaś promocja, jak kupie laptopa asusa to wyslą mi za 22 euro win 7, bedzie mozna takie coś sprzedać ? ktos coś wie ? co to bedzie wysyłane box czy jaki diabeł

Edytowane przez silverato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RBEJ

 

 

W Polsce widac zyja bogatsi ludzie ;) przed chwila zamowilem w PreOrderze 2x Home Premium E

z przesylka wyszlo 94£ czyli o polowe taniej .

To sie nazywa super oferta

 

Byc moze spolszczenie koszci az tyle :/ musza chlopaki z Microsoft Polska duuuzo zarabiac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500zł za 7 :sad:

No bardzo smutne ze Windows 7 jest o ponad 400zł tanszy od tej samej wersji Visty...

 

Róznica jest tylko taka ze na zachodzie dali cene w pre-orderze, vobis dał cene normalną w jakiej 7 ma byc do konca roku.

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja troszki odbije od cen i poproszę o radę.

 

Mianowicie jakiś czas temu przeinstalowałem win7 ponieważ padł mi dysk i czekałem aż oddadzą go z gwarancji.

Wszystko niby ok ładnie chodzi nie ma zwisów itp.

Ale ... i właśnie ale... Próbowałem podkręcić kartę graficzną i tu kłopot - o ile wcześniej miałem normalnie w catalystach taką możliwość tak teraz nie ma. Próbowałem Atitool rivy powerstripa nawet i na żadnym nie mogę.

 

Przydałby się w sumie atitool bo mógłbym troszki napięcia podbić.

Jakieś sugestie panowie bo już na prawdę walczę z tym ze 3 dni i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, 3 minuty? U mnie się odpala ~30-40 (zależy od humoru :D) sekund, szybciej od XP, i co dziwniejsze (albo i nie, tyle tam softu nawalonego przez producenta) szybciej od Visty (tzn. sam system nie, tylko po zalogowaniu zanim dojdzie do stanu użyteczności publicznej) na laptopie z C2D i 3 GB RAM (u siebie mam 512 MB i P4) ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fak, chcialem lyknac home premium BOX w amazonie ale niestety juz braklo :/

 

Z przesylka 264zl, w polsce jak narazie za 499zl :]

chyba dobrze, bo z tego co widze to sa UPGRADE-ty... a nie wersje instalacyjne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dobrze, bo z tego co widze to sa UPGRADE-ty... a nie wersje instalacyjne...

FAQ mowi co innego:

3. Is this a full product or an upgrade from a previous version of Windows?

 

At present in the EU, all versions of Windows 7 (Home Premium, Professional and Ultimate) are the full product. This means that to install Windows 7, you do not need any previous version of Windows installed on your computer.

 

Since only the full product is available, please note that when you install the E edition of Windows 7, you'll need to do a custom (clean) installation. That means you'll need to back up all of your files and settings, install the operating system, then re-install your files, settings and programs. Be sure to check out Amazon’s great selection of external storage devices in our electronics store that will assist you in this process.

Sam bym zakupil pre-ordera wersji Home Premium. No ale troche za pozno przeczytalem info w tym temacie... Mam nadzieje, ze jeszcze sie pojawia po tej nizszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym zakupil pre-ordera wersji Home Premium. No ale troche za pozno przeczytalem info w tym temacie... Mam nadzieje, ze jeszcze sie pojawia po tej nizszej cenie.

na stronie microsoftu -> To be eligible for the offer, you need to be running a genuine copy of the Windows XP or Windows Vista operating systems.

 

edit: podobno wersja europejska jest wersja full... oto odpowiedz vobisu:

 

Witam!

 

Jest to wersja BOX na płycie, nie wymagająca poprzedniego systemu. Z

informacji, jakie posiadamy od polskich przedstawicieli Microsoftu osobno

sprzedawane będą wersje 32 i 64-bitowe, jedynie wersja Ultimate będzie

posiadać obie wersje na raz. W przypadku potwierdzenia informacji o

sprzedaży wersji 32 i 64-bitowych Windows 7 Home Premium E jednocześnie,

informacja taka niezwłocznie znajdzie się na naszej stronie.

 

czyli nie dosc ze cena z kosmosu: 2x drozej niz przedsprzedaz na zachodzie europy to i wersja okrojona albo 32-bit albo 64-bit - nic tylko brawa dla Microsoft Polska...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam problem ze sterownikami nvidia pod 7. Zniknęła mi opcja fullhd przez d-suba, maksymalna rozdzielczość to 1600x1200. Sterownik mają połowę o mniej opcji niż pod xpekiem. Próbowałem różnych wersji, przy tych nowszych, z whql w ogóle nie działają dodatkowe ekrany! Obraz miga, co pół sekundy znika i pojawia się ponownie po kolejnej sekundzie. W tej chwili zainstalowałem sterowniki do visty x64 jakie dostałem z laptopem(sprzed 2 lat). Zarówno na nowych jak i na starych nie ma fullhd i opcji jest sporo mnie(nie można np. ręcznie ustawiać rozdzielczości). Ktoś miał podobny problem? Posiadam compala fl90 i kartę 8600M GT. Czy jest jakiś sposób, żeby to ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...