Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Tam gdzie zawsze, we wlasciwościach paska zadań. Zmieniasz na "nigdy nie scalaj" albo "scalaj gdy jest pełny".

Pokaż pulpit jest cały czas na pasku tylko z drugiej strony. Już o tym mówiliśmy ;) O poczcie w W7 tej już mówiliśmy...

 

 

Generalnie na dole kazdej strony jest magiczna wyszukiwarka pod tyt: Wpisz słowa kluczowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei nie mogę zainstalować sterów do klawiatury

A na kij Ci one? Klawiatura działa bez nich. A jeśli chcesz mieć przyciski multimedialne, to poczekaj na finalną wersję W7 i wsparcie producenta klawiatury lub kombinuj z bliźniaczymi modelami klawiatur tej firmy.

 

ma ktos win7 64bit i gre cabal?

po 10minutach gry jest brak odpowiedzi.

Moze ktos sie z tym uporal dlatego pytam. ;)

Oczywiście wcześniej wypróbowałeś wszelkie tryby zgodności, ściągnąłeś najnowsze łatki do gry i przeczesałeś Google wzdłuż i wszerz?

 

Jeśli gra jest starsza, to XP Mode. Jeśli bardzo stara, to DosBox bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najefektywniej podzielić HDD 250GB pod Windows 7 ?

Stałem się posiadaczem Windows 7 RC1 Ultimate z strony MS. Jak najlepiej podzielić HDD 250GB ? Pod XP stosowałem tak:

- C: [20GB] - system + sterowniki + antywirus + firewall + przeglądarka Firefox

- D: [100GB] - gry + programy

- E: [130GB] - magazyn danych: filmy, muzyka, dokumenty, zdjęcia

z tego co zauwazyłem to 7 podobnie jak Viśta "proponuje" dane typu zdjęcia, dokumenty, filmy, muzkę trzymać na C - co jest dla mnie nie zrozumiałe, bo w przypadku uszkodzenia systemu (typu nie do naprawy) tracę wszystkie dane. Chyba, że można przenieść filder użytkownika na inna partycję.

Tak więc jak najlepiej podzielić HDD pod 7 ?

 

 

----

Macie może spis gier w jakich wywala się PB pod 7 ? Na pewno CoD4, ale co jeszcze ?

Edytowane przez kaensainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na laptopie mam 30GB/200GB. Teraz wiem, że popełniłem mały błąd i powinienem dać 40/190 (ściągam pliki na C:/).

Zainstalowane oprogramowanie na C:/ zaś wszystkie pliki których nie chcę stracić (instalki software, dokumenty, grafika, muzyka) mam na D:/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES - mam logitech'a z dodatkowymi przyciskami, z których tylko jeden działa na W7; sterowników jako tako do tego nie ma jest program itouch, który uaktywnia przyciski multimedialne dla wielu klawiatur firmy sęk w tym, że mimo iż działa on pod vistą to pod 7'mką już nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najefektywniej podzielić HDD 250GB pod Windows 7 ?

Stałem się posiadaczem Windows 7 RC1 Ultimate z strony MS. Jak najlepiej podzielić HDD 250GB ? Pod XP stosowałem tak:

- C: [20GB] - system + sterowniki + antywirus + firewall + przeglądarka Firefox

- D: [100GB] - gry + programy

- E: [130GB] - magazyn danych: filmy, muzyka, dokumenty, zdjęcia

z tego co zauwazyłem to 7 podobnie jak Viśta "proponuje" dane typu zdjęcia, dokumenty, filmy, muzkę trzymać na C - co jest dla mnie nie zrozumiałe, bo w przypadku uszkodzenia systemu (typu nie do naprawy) tracę wszystkie dane. Chyba, że można przenieść filder użytkownika na inna partycję.

Tak więc jak najlepiej podzielić HDD pod 7 ?

...

Tak samo jak wcześniej. 30-50GB na system i programy, potem partycja na gry tyle ile potrzebujesz i magazyn.

 

Folder Moje dokumenty od czasow XP trzymam na osobnej partycji/dysku i tak samo było na Vista i teraz na W7.

 

EDIT

U mnie oprogramowanie Logitecha do klawiatury działa tak samo dobrze jak na poprzednich systemach.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W microsoftstore mozna kupic angielska wersje teniej, niz w Vobisie. Jednak zanim zamowie, chcialbym dowiedziec sie o roznice pomiedzy wersjami E i N. Oriekntujecie sie, czym one sie roznia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie słyszałem żeby jakakolwiek gra wywalała.

Twórcy PB najpierw mówili że nie wspierają systemów beta ale nagle bez słowa wiele gier zaczęło działać :D Nie ma jak presja.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wersji N nikt nie slyszal? Dziwne, ze na stronie, podczas zamawiania nie ma podanych roznic :(

Bez Liter : Ma IE, Ma WMP

E : Brak IE

N : Brak IE, Brak WMP

 

*WMP = Windows Media Player

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy PB najpierw mówili że nie wspierają systemów beta ale nagle bez słowa wiele gier zaczęło działać :D Nie ma jak presja.

Ale windows 7 to juz nie beta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Problem taki,że w Viście każda uruchomiona aplikacja lądowała albo w trayu albo na pasku zadań.Tutaj tak nie ma do końca bo niektóre aplikacje nie lądują w trayu ( np bitcomet albo Stefan (komunikator))

Czy jest to wina braku kompatybilności tychże aplikacji,czy może kwestia jakichś ustawień siódemki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna prosbe do posiadaczy win7 RC 7100

Otoz podczas operacji dodawania fotek na naszym nowym serwisie ktory tworzymy, komp mi sie przywiesza :) Na viscie dziala all bez problemu, a na win7 niezaleznie jakiego browsera uzywam (probowalem chrome i ff 3.5 / 3.0.0.12 ) to podczas dodawania fotek do tematow mam zawsze zwis (sprawdzalem nawet na stockowych ustawieniach proca - wiec to raczej nie on)

 

http://wyrazsie.coloco.pl/temat/nowy

 

Wystarczy kliknac dodaj fotke, i wstawic jakies, czy podczas wyswietlania "dodaje fote" sie komp Wam przywiesi czy nie?

 

Kontentem sie nie przejmowac bo to serwer testowy serwisu. Z gory dzieki za sprawdzenie, nie daje mi to spokoju, czy to wina win7 czy kodu, czy mojego kompa :)

 

edit:

sprobujcie jak cos 2..3 razy dodac, czasami mi przechodzi a czasmai co chwile zwis...nieczaje

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna prosbe do posiadaczy win7 RC 7100

Otoz podczas operacji dodawania fotek na naszym nowym serwisie ktory tworzymy, komp mi sie przywiesza :) Na viscie dziala all bez problemu, a na win7 niezaleznie jakiego browsera uzywam (probowalem chrome i ff 3.5 / 3.0.0.12 ) to podczas dodawania fotek do tematow mam zawsze zwis (sprawdzalem nawet na stockowych ustawieniach proca - wiec to raczej nie on)

 

http://wyrazsie.coloco.pl/temat/nowy

 

Wystarczy kliknac dodaj fotke, i wstawic jakies, czy podczas wyswietlania "dodaje fote" sie komp Wam przywiesi czy nie?

 

Kontentem sie nie przejmowac bo to serwer testowy serwisu. Z gory dzieki za sprawdzenie, nie daje mi to spokoju, czy to wina win7 czy kodu, czy mojego kompa :)

 

edit:

sprobujcie jak cos 2..3 razy dodac, czasami mi przechodzi a czasmai co chwile zwis...nieczaje

FF 3.5.1 + W7 x64 + i7 = działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie lada problema - zainstalowałem drukarkę podając jej niewłaściwe sterowniki, teraz nie mogę się dostać w ogóle do sekcji urządzenia i drukarki. Drukary nie ma na liście menadżera urządzeń, ja ją w inny sposób wywalić, bo pewnie to powoduje brak dostępu do opcji w panelu sterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...