Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy bylo:)

zainstalowalem w7 dzisiaj

bez problemu moge zmienic nazwe dysku na ktorym jest winda

pozostale partycje są bez nazw - mimo ze wczesniej na viscie byly nazwy

zmiana nazwy nic nie daje

nic sie nie dzieje po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z HD Tach, wersja 3. Wisi proces, ale okno programu sie nie uruchamia. Probowalem trybow zgodnosci z WXPSP2 i SP3 oraz "jako administrator", bez powodzenia. Mial ktos z Was podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak manualnie zainstalowac sterowniki do hd 4570 bo wyskakuje mi taki błąd i strasznie zamula juz vista lepiej chodzi

instaluje mi te stare stery automatycznie a jak chce zainstalowac nowe no pisze ze te są najnowsze a nie są

 

Dołączona grafika

Edytowane przez silverato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Posiadam laptop emachines od 03.01.2009 roku i od jakiegos czasu zauważyłem ze bateria sie rozładowuje w 10 minut. i wyłacza sie bez ostrzezenia laptop. Laptop cały czas pracuje na zasilaczu z wpięta baterią. Czy jest możliwość że dzieki win7 beta 7100 sie to moze dziać? Nie chce mi sie wieżyć że za 6 miechów baterie szlag trafił, albo zasilator. Sory za offtop ale zdaje mi się że powinienem tu to umieścić. Czy to system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybka odp. ale z tego co widzę to sobie nie poradzę z tym ubuntu. może coś innego dla bardziej tępych :wacko: Ten ubuntu ominał by win7, inne pewnie działają z poziomu systemu... Dałem natomiast tryb oszczędności w win7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało sie zainstalować tyle ze ATI PowerXpress nie diała :( poprawnie wogule nie przełącza miedzy grafikami

Użyj Catalystów 9.6 lub 9.7 - w tych wersjach rozwiązano problem PowerXpress :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam 9.7 i dalej nie działa tak jak na vista pobierałem z mobile radeon moze zwykły pobrac ?

znalazłem na googlu ze nie tylko ja mam taki problem niestety nie znalazłem rozwiązania :sad:

Edytowane przez silverato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spostrzeżenia: RC nie potrafi poprawnie obsłużyć tapet w trybie dual screen (tzn. zajmujących dwa monitory). Nie żeby to było szczególnie istotne, ale jak tyle siedziałem i czytałem, to też sobie coś dopiszę, a co ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku w zupełności wystarczająca będzie wersja x86. System w wersji x86 (32bit) może zaadresować do 3,5 GB ramu. Wersja x64 (64bit) obsłuży dużo większe ilości pamięci. Jeśli system jest 64bitowy i aplikacje również, to teoretycznie taki zestaw powinien działać dwa razy szybciej niż ten sam zestaw w 32bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym wiedzieć czym różni sie Windows 7 x64 a x86?? i co lepiej zainstalowac jezeli mam taki sprzet: karta graficzna Ati Radeon HD 2600XT procek 2x2.2 2gb ram

Generalnie poza obsługą większej ilości pamięci w przypadku x64 do zalet trzeba dopisać:

 

- ochrona przed modyfikacją jądra (PatchGuard), dzięki temu jądro jest chronione przez rootkitami czy innym niechcianym, nieautoryzowanym softem

 

- obowiązkowe podpisywanie 64bitowych sterowników driverów, skuteczniejsza kontrola jakości driverów wpływa na zwiększenie stabilności systemu. Instalacja driverów nie dzieje się bez wiedzy użytkownika.

 

- z moich obserwacji wynika, że 64 bitowe domowo-biurowe OS'y Microsoftu jak Windows XP Pro x64, Vista x64 pracują żwawiej w porównaniu do swoich 32 bitowych odpowiedników. Idealnym przykładem jest Vista Ultimate x64 vs 32bit. W przypadku Sevena na różnica nie jest aż tak wyraźna ale jednak jest :)

 

Następca Siódemki będzie tylko w wersji 64bitowej - może to wreszcie zmusi developerów do pisania softu głównie pod 64 bity :)

 

W przypadku braku drivera w wersji 64bit i podpisanego cyfrowo można w wersjach Professional, Ultimate i Enterprise skorzystać z trybu XP Mode. Dzięki temu można udostępnić urządzenie jak skaner pracującemu wirtualnie WinXP, który jest 32bitowy i po instalacji drivera bezproblemów z takiego urządzenia korzystać.

 

Ja tak korzystam ze skanera HP ScanJet 2200C. Skanuję dokumenty w XP Mode, a potem przerzucam gotowe pliki na fizycznego OSa czyli Sevena x64.

 

http://img269.imageshack.us/img269/3740/xp...canjet2200c.png

 

Kropki widoczne są tylko na podglądzie - sam skan jest w porządku. Windows w XP Mode pracuje w 16bitowym kolorze, a podgląd korzysta z 24bitowej palety.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie kiedy chce zainstalować wersję beta przy włączeniu komputera nie wyskakuje mi żadne okienko instalatora tak jak mam np w Xp-ku.Nie chce instalowac windowsa przy wlaczonym systemie Windows Xp. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...