Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest następująca: mam windows7 professional po angielsku i polski pakiet LIP do niego. Nie moge go zainstalować, ponieważ sekcja Display language w okienku Region and Language nie pojawia się. W pomocy jest napisane, iż sekcja ta jest widoczna, dopiero gdy zainstalowany jest pakiet LIP. Pytanie więc brzmi: jak zainstalować pierwszy pakiet LIP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Windows 7 RC przy karcie graficznej Radeon x1950PRO? Mam jakieś przeczucia, że nagłe restarty są spowodowane sterami do tej karty.

Zarówno RC jak i RTM x64 zero problemów na standardowych sterownikach z systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę zrobić Aero Basic bardziej ciemne? Ten błękitny jest ohydny, Aero Glass mi nie działa, a Classik na tym Windowsie wygląda tragicznie.

 

edit.

Znalazłem:

http://windows7center.com/forums/useful-gu...ws-7-basic.html

Z tej stronki ten deep blue mi odpowiada, jakby ktoś chciał to tu więcej:

http://untitledgame.deviantart.com/art/Win...olors-132613573

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często Win 7 wieszał się u mnie z byle powodu. Próbowałem zainstalować XP i wyskoczył Bsod. Później wypiąłem nagrywarkę z kabla Sata i podpiąłem pod niego dysk - działało bez zarzutów, następnie podpiąłem wszystko tak jak było wcześniej i... działa o dziwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam XP z SP3, robiłem nlite i dokładałem wszystkie sterowniki ;)

 

Co to cfoss? Nie instalowałem takiej aplikacji w Win 7.

 

EDIT

 

Dziś rano znowu miałem jazdy, znowu co chwilę zwiecha Win 7 (RC 7100). Dysk wydaje się być wporządku, cep przechodzi Orthossa bezboleśnie, memki również bez zarzutu.

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

W Bios włączone AHCI.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niedawno zaopatrzylem sie w nowy dysk(patrz sygnatura) i wraz ze zmiana twardziela przesiadlem sie na Windows 7 x64. System swietny, jednak praca dysku pozostawia wiele do zyczenia... Raz na jakis czas (10 min, 30 min) dioda sygnalizujaca prace dysku zaczyna sie swiecic ciaglym swiatlem i przez ten czas komputer jest w stanie "zawieszenia", trwa to kilka sekund(2-3) po czym nastepuje charakterystyczne pukniecie w dysku i wszystko wraca do normy... O ile w trakcie pracy w Windows nie dzieje sie jakas wielka krzywda o tyle podczas gry w CS jest to troche irytujace gdy po takim "zwisie" jestem juz sfragowany ;) Ktos spotkal sie z takim zachowaniem dysku na tym systemie? Z odczytu S.M.A.R.T. mozna wnioskowac ze z dyskiem jest wszystko w porzadku...

Edytowane przez krawetko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, działa Wam GIMP pod Windows 7? Za nic nie mogę do odpalić, wiesza się już na starcie. Próbowałem ustawiać tryby zgodności, ale nie pomaga...

 

edit.

Zainstalowałem wcześniejszą wersję (2.6.6) i działa bez problemu, widocznie coś z 2.6.7 jest nie tak.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakis czas (10 min, 30 min) dioda sygnalizujaca prace dysku zaczyna sie swiecic ciaglym swiatlem i przez ten czas komputer jest w stanie "zawieszenia", trwa to kilka sekund(2-3) po czym nastepuje charakterystyczne pukniecie w dysku i wszystko wraca do normy... O ile w trakcie pracy w Windows nie dzieje sie jakas wielka krzywda o tyle podczas gry w CS jest to troche irytujace gdy po takim "zwisie" jestem juz sfragowany ;) Ktos spotkal sie z takim zachowaniem dysku na tym systemie? Z odczytu S.M.A.R.T. mozna wnioskowac ze z dyskiem jest wszystko w porzadku...

Miałem coś podobnego, sprawdź dysk Hd Tune, spróbuj odłączyć i podłączyć go jeszcze raz, jak będzie to samo, zmień kabel Sata. U mnie zadziałało, choć wczoraj jak grałem w Fife 09 zniknął obraz i zwiecha - miałem to samo na Win XP, podniosłem napięcie na CPU (już prawie 1.48V!) i na razie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niedawno zaopatrzylem sie w nowy dysk(patrz sygnatura) i wraz ze zmiana twardziela przesiadlem sie na Windows 7 x64. System swietny, jednak praca dysku pozostawia wiele do zyczenia... Raz na jakis czas (10 min, 30 min) dioda sygnalizujaca prace dysku zaczyna sie swiecic ciaglym swiatlem i przez ten czas komputer jest w stanie "zawieszenia", trwa to kilka sekund(2-3) po czym nastepuje charakterystyczne pukniecie w dysku i wszystko wraca do normy... O ile w trakcie pracy w Windows nie dzieje sie jakas wielka krzywda o tyle podczas gry w CS jest to troche irytujace gdy po takim "zwisie" jestem juz sfragowany ;) Ktos spotkal sie z takim zachowaniem dysku na tym systemie? Z odczytu S.M.A.R.T. mozna wnioskowac ze z dyskiem jest wszystko w porzadku...

Ja miałem takie coś na XP, na dysku IBM. To jest problem dysku, nie systemu, na 99%.

 

Mam pytanko:

Programuje ktoś AVRy i używa Windows'a 7? Wcześniej miałem wszystko obcykane na XP ( programy - AVR Studio, ponyprog oraz odpowiednie sterowniki emulujace na USB RS). Pytanie - co chodzi a co nie chodzi na 7?

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego, sprawdź dysk Hd Tune, spróbuj odłączyć i podłączyć go jeszcze raz, jak będzie to samo, zmień kabel Sata. U mnie zadziałało, choć wczoraj jak grałem w Fife 09 zniknął obraz i zwiecha - miałem to samo na Win XP, podniosłem napięcie na CPU (już prawie 1.48V!) i na razie działa.

 

 

kolega ma laptopa a w laptopie nie kabla SATA do dysku, tylko od razu złącze :wink:

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie - mam dziwny problem. Windows 7 RC7100. Z niego chcialem wejsc na C XPka na innym dysku. Wejscie w katalog z nickiem nie jest w ogole mozliwe. Wchodze na C/documents and settings/firekage i mam napis "nie masz uprawnien do blablabla". Wie ktos o co chodzi? Nie moge wejsc na swoj wlasny dysk?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foobar 2000 v0.9.5.6 aktualnie śmiga u mnie aż miło. Tak BTW zna ktoś dobry program do katalogowania muzyki, żeby posortował mi sam muzykę czyli utworzył mi folder dla danego wykonawcy i w tym folderze posortował albumy. Mam wielki bałagan w muzyce, dlatego chcę dla każdego artysty osobny folder. Folderem nadrzędnym chce oznaczyć gatunek muzyki a w podrzędnych będą ci wykonawcy. Istnieje coś takiego, czy takie rzeczy tylko w Erze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foobar 2000 v0.9.5.6 aktualnie śmiga u mnie aż miło. Tak BTW zna ktoś dobry program do katalogowania muzyki, żeby posortował mi sam muzykę czyli utworzył mi folder dla danego wykonawcy i w tym folderze posortował albumy. Mam wielki bałagan w muzyce, dlatego chcę dla każdego artysty osobny folder. Folderem nadrzędnym chce oznaczyć gatunek muzyki a w podrzędnych będą ci wykonawcy. Istnieje coś takiego, czy takie rzeczy tylko w Erze?

Jak masz albumy skatalogowane na dysku i bajzel w tagach to wtyczka albumlist jest zbawieniem. Wyświetla Ci całe drzewko katalogów np. folderu muzyka. Ja sobie zrobiłem, że jak klikam środkowym na folder w tym drzewie to mi tworzy nową listę z plikami z wybranego katalogu, a jak klikam dwa razy lewym to dodaje do istniejącej listy i jest mega wygodnie:). Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kilku miesiacach pierwsze problemy z 7100 Rc x64 <_< A mianowicie logowanie do siec,lacze sie przez PPPoE, dysk przy tej czynnosci mieli jak glupi i wyskakuje blad 651,czyli cos z karta sieciowa.Po tej zawieszce trzeba odczekac z 4min i dopiero wtedy normalnie sie zaloguje.Nic nie instalowalem,jedynie pobieram aktualizacje,defender wylaczylem, nie wiem skad ten problem.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...