Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba sobie daruję Win7 na razie dopóki nie ukaże się RC1. Mam za duże przycinki w grach, ale to wina sterowników, które nadal są niedopracowane. Chyba, że znajdę cudowny środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozesz go sciagnac ze strony MS, nie widze problemu.

Osobiscie wolalbym, zeby zostalo tak jak teraz, czyli brak w domyslnej instalacji wszelkich Movie Makerow, Maili i innych glupot. Jak ktos z tego korzysta, to niech sobie dociagnie ze strony, ew. moze tez byc na plycie w oddzielnym katalogu, ale niech nie bedzie domyslnie instalowane.

Kwestia podejścia - ja jednak wolę jak wszystko jest wrzucone od razu zamiast potem siedzieć kilka godzin i dogrywać różne ciach!ły...

A optymalnie by chyba było, żeby w momencie instalowania systemu użytkownik mógł sobie wybrać co chce zainstalować, a czego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Szybkie pytanko.

Instalowałem 7000 na celku 430 jednordzeniowym. Zmieniłem na Core 2 Duo i system dalej widzi 1 rdzeń. Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Instalowałem 7000 na celku 430 jednordzeniowym. Zmieniłem na Core 2 Duo i system dalej widzi 1 rdzeń. Co jest?

Miałem tak po przesiadzce z C2D na C2Q , i bez ponownej instalacji windy nic nie dało sie zrobić , system widział tylko 2 rdzenie i nic nie dało sie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Instalowałem 7000 na celku 430 jednordzeniowym. Zmieniłem na Core 2 Duo i system dalej widzi 1 rdzeń. Co jest?

Zmiana proca bez ponownego stawiania systemu to swietny pomysl :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem na Viście, po przesiadce z c2d na quada, motałem (odinstalowywałem procesory) menedżerze urządzeń i ostatecznie pomogło to, co podał ath. Z tym, że u siebie odznaczyłem "number of processors" tak, że combo było nieaktywne.

 

Zmiana proca bez ponownego stawiania systemu to swietny pomysl :lol2:

Całkiem dobry ;]

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie.. tak samo jak z vistą... jezeli masz XP i zapodasz vistę/win7 nie bedzie problemów gorzej jezeli miałbys instalowac XP jako drugi system...(gorzej ale nie niemozliwe ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Zmiana proca bez ponownego stawiania systemu to swietny pomysl :lol2:

Bez paniki! Wymiana proca to najprostsza rzecz pod słońcem. Nie stwarzajmy sztucznych problemów!

Okazało się, że to po prostu przypadłość mojego lapka. Trzeba było przywrócić ustwienia fabryczne BIOSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo elo 620... mam problem.... a więc

 

Mam sieć bezprzewodową, dwa kompy, na obu windows 7, chce udostępnić pliki w sieci ale niestety to nie działa. W vista x64 działało.

Grupa robocza taka sama, np mam dwa kompy, 192.168.1.10 drugi 192.168.1.11 drugi pinguje do pierwszego ale pierwszy nie pinguje do drugiego. Drugi tak czy siak nie widzi plików udostępnionych przez 1 pomimo ze sie pinguja... juz mi rece odpadaja :P

 

Udostepnianie mam włączone, hasło wyłączyłem.... juz nie wiem co robie nie tak, bo napewno coś.. skoro nie działa :)

 

 

ps.

 

uzywam eset smart security

Edytowane przez Peczuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś z udostępnianiem nie tak, w sieci 4 kompy - mój z 7x64 i do tego Vx64,XP64 i XP32 i jedyny sposób, żeby skopiować coś ode mnie to wrzucanie plików do katalogu public, inne są widziane przez powyższe systemy, ale nie można nic skopiować..<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft najwyraźniej rozpoczął intensywne prace nad Windows 7 RC1. Informacje o ostatniej kompilacji zdają się to potwierdzać - 6.1.7048.winmain_win7rc1.090211-1625, data kompilacji 11.02.2009. Wydanie wersji Release Candidate spodziewane jest w przeciągu 1-2 miesięcy.

 

Źródło: WinFuture.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki WinFuture ujawnia, że według jego źródeł wersja Release Candidate systemu Windows 7 zostanie udostępniona beta-testerom w technicznym programie beta po 27 lutego.

Źródło: DobreProgramy

 

Więc możliwe że już za 2 tygodnie będzie RC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi powiedzieć dlaczego wydajność mojego dysku jest pokazywana jako wynik 3,0 w My Computer?

 

Dołączona grafika

 

Sprzęt jak w podpisie, dysk w trybie AHCI. Średni transfer (jak ostatnio sprawdzałem) to około 60-70MB na sekunde podczas kopiowania z partycji na partycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, hehe. Robiłem testy HD Tune no i minimalny transfer miałem 78MB/s a maksymalny 91MB/s. Także chyba ok.

 

Ogólnie ciesze się, że niedługo wyjdzie RC 1 :D, a stabilną pewnie zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka. Jak przestawie na AHCI to mi rozwali dysk i dane na nim? Czy trzeba to robić po formacie?

Jaki polecacie programik np. do IE8 aby pozbyć się reklam z www?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol802

 

lol, czyli cały ten rating system to jakaś kpina..

 

LCC

 

Nic ci nie rozwali, ale system może nie wstać bez sterownika AHCI, ja tak miałem, musiałem ustawić w BIOSie na AHCI, a przed tem skopiowałem sterowniki AHCI do C:\Windows\System32\Drivers (na Win7). I dodałem wpis do rejestru znaleziony na Google (do mojej płyty głównej/kontrolera AHCI).

 

Generalnie bez tego zabiegu będziesz mieć reset przy ładowaniu systemu ;)

 

Danych nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jaki polecacie programik np. do IE8 aby pozbyć się reklam z www?

Przylaczam sie, jest w ogole do IE cos jak Adblock do FF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...