Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem tylko powiedziec ze bety visty byly o wiele szybsze od finala w 7 jest tak samo z czasem dodawania nowych uslug i ciach!lek 7 bedzie rosla, jak juz ktos wspomnial z 600 przytyla na 900 a w finalu bedzie 1100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem tylko powiedziec ze bety visty byly o wiele szybsze od finala w 7 jest tak samo z czasem dodawania nowych uslug i [ciach!]lek 7 bedzie rosla, jak juz ktos wspomnial z 600 przytyla na 900 a w finalu bedzie 1100.

1. Jak już sideband napisał nie porównuj wersji 64bit i 32bit. Pamiętaj też że jeśli uruchamiasz wyłącznie 64bitowe programy na Win x64 to zużycie RAMu jest mniejsze niż gdy uruchamiasz 64bit i 32bit na x64. Tak więc czekamy na portowanie aplikacji do 64bit.

2. Osobiście mam wrażenie że Windows 7 x64 7048 zużywa nieco mniej pamięci niż build x64 7000

3. Rzeczywiście w przypadku Visty coś się stało pomiędzy beta2 a RC i zużycie RAMu podskoczyło ale na razie nic nie wskazuje na to aby z Windows 7 było podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie i panie szybkie pytanie. DX9 mogę ściągnąć instalkę i wrzucić w Win 7 a czy mogę tak zrobić z DX10? Bo niby jest już DX11 w Win 7 ale jak chciałbym pograć w DX10 to czy jest taka możliwość żeby go wrzucić? I skąd go pobierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle, a zdaje misie, ze wyzsze DX automatycznie zawieraja nizsze wersje...

A ja z autopsji wiem że w przypadku Win 7 i DX 11 tak nie jest bo po instalacji dx 9 i próbie odpalenia gry wyskoczył mi błąd o braku pliku d3d10.dll. Z tego co wiem to jest plik który odpowiada za DX 10. A żeby uruchomić grę musiałem dodać atrybut -dx9 do skrótu na pulpicie. Więc moje pytanie jest takie. Czy można gdzieś pobrać instalkę dx 10??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie i panie szybkie pytanie. DX9 mogę ściągnąć instalkę i wrzucić w Win 7 a czy mogę tak zrobić z DX10? Bo niby jest już DX11 w Win 7 ale jak chciałbym pograć w DX10 to czy jest taka możliwość żeby go wrzucić? I skąd go pobierać?

Nie ma jeszcze dx11(nie ma nawet pełnej specyfikacji) , ma się pojawić wraz z premierą win7 lub nieco po premierze. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo moge pokazać ci na xpeku , zmienie wpis w rejestrze i będe miał nawet dx12. Po prostu tak sobie wpisali , dx11 póki co nie ma i nie znajdziesz go w obecnych betach win7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wgralem dzisaj windows 7 7057 i wywala mi cos takiego DESKTOP-NOTEPAD [.ShellClassInfo]

LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21787

Nie mam pojecia co to jest prosze o pomoc .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wgralem dzisaj windows 7 7057 i wywala mi cos takiego DESKTOP-NOTEPAD [.ShellClassInfo]

LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21787

Nie mam pojecia co to jest prosze o pomoc .Pozdrawiam

rozwiązanie :

 

Startup Bug, Desktop.ini Opens in Notepad on Every Boot – FIX

 

This is an odd bug, mostly due to the fact that some instances of desktop.ini are visible and not set to system and hidden.

Fortunately the fix for this is quite easy:

 

1. Navigate to C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

2. Delete desktop.ini

3. Navigate to C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

4.Delete desktop.ini if present.

Edytowane przez VIBOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos powie czy jest mozliwosc skonfigurowania Firewalla tak zeby

zglaszal kazda aplikacje ubiegajaca sie o dostep do internetu ??

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko ktory z systemow windows 7 jest lepszy do uzytkowania x32 czy x64 .UZYWAM KOMPA DO NORMALNEJ PRACY INTERNET MULTYMADIA GRY PODSTAWOWE ZECZY;Sprzet ktory posiadam pq3 deluxe wi fi, procek e 8400 karta graficzna 9800 gtx ko; 4gb pamici ocz platinium 1600, dysk twardy samsung 500 gb f1 dvd samsung 223f.K tory z nich jest wydajniejszy i sprawia mniej klopotow. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim x64 wykorzysta Ci lepiej ram i cały jeśli będzie potrzeba, a na x86 pewnie z 768MB pójdzie w ***.

BTW czy na x64 ktoś uruchamiał C&C Tiberium Wars ? U mnie przy uruchamianiu gra wywala errorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie Twój styl. Jak znam życie, to zamkniesz temat i mnóstwo postów pójdzie się ...

Banuj ile chcesz, tylko jakies uprawnienia by ci sie przydaly do tego. Teraz juz sie nie dziwie ze ten temat cieszy sie tak malym zainteresowaniem. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Banuj ile chcesz, tylko jakies uprawnienia by ci sie przydaly do tego. Teraz juz sie nie dziwie ze ten temat cieszy sie tak malym zainteresowaniem. :mur:

SGJ jest adminem , czytaj dokladnie to co jest napisane , to raz.

 

Dwa - panowie , czego jak czego ale obludy to ja nie trawie , nie mowicie mi , ze kazdy jest tutaj betatesterem MSa. To samo w grach , filmach , muzyce , anime itd... Jakos , nie pisze tutaj o SGJ , nie wierze ze nikt z moderacji nie zassal sobie by obadac RC1 , tylko ze pisanie o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napster666

 

Wszystko cacy dla przecietnego zjadacza chleba :)

Ale jak sie posiada filmy HD AVCHD z kamery , HD VC1 , HD MPEG2

to sie zaczynaja schody , divixy i ich pochodne chodza pieknie na wbudowanych w windows 7 codeckach

ale te HD szarpie az w oczy kluje .

 

Dodam ze w poprzedniej Becie 7000 zestaw : klcodec470f z MplayerClassic + CoreAVC Pro

odtwarzaly wszelki material HD bez jakniecia ,widac spece z MS cos usprawnili ;) ze teraz juz nie pyka

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...