Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne zainstalowałeś sterowniki pod W7, zapodaj jakieś pod Vistę i będzie ok.

Do mnie to bylo ?....

Sterowniki do karty graficznej mam od visty 64 bit.

Teraz sciagam ze stronki nvidi sterowniki do W7 64 bit.

 

EDIT:

Na sterownikach od W7 64 bit, rowniez karta dziala caly czas w 3d :(.

Czy wszyscy tak maja ?.

Edytowane przez Misquamaqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

nV ma problem z zarzadzaniem 2d w kartach - u mnie na Viscie to samo jest na jej sterach przy np. ogladaniu filmow - full 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie bardzo Was prosze.pomozcie mi co mam zrobic z ta karta winfast 2000 xp expert aby dzwiek na windows 7 w radiu i tv byl choc w miare glosny. w xp jest wszystko ok.jak dam na full to az uszy bola a ustawienia mam takie Dołączona grafika

macie jakies pomysly? jeszcze raz bardzo prosze o pomoc gdyz to juz mnie denerwuje ze nic nie slychac i musze co jakis czas przelaczac sie na xp a tak to siedze caly czas na siodemce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz jeszcze gdzies obraz iso do legalnego pobrania z win7 32 bit ? Z ta wersja co byla wydana dla wszystkich.

Było, szukaj.

 

W skrócie:

Legalnego pobrania obrazu (ze strony MS) już nie ma. Najpierw sprawdź, czy MS rozdaje jeszcze klucz - jeśli rozdaje, to uzyskaj od nich ten klucz. Wtedy będzie sens szukania obrazu - bez klucza nic Ci z obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja, o której mówisz była tylko do pobrania dla beta-testerów a nie dla wszystkich. Normalnie musisz mieć status beta-testera by mieć aktualizację i móc używać tego systemu legalnie.

 

Co do Aero i grafiki działające cały czas w 3D. Musicie zainstalować najnowsze sterowniki udostępnione przez producentów kart graficznych. Przy zastosowaniu komputera testowego gdzie jest karta 4850, pomogła tylko instalacja nowych sterowników po czym karta automatycznie przeszła do trybu pracy cichej lub jak to woli do niższych zegarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje zmiana sterownikow na viste 64 bit. Nie ma 2d.

W xp karta dziala w 3 trybach ,ale to nie tragedia. Poczekam na inne wersje sterownikow a nawet, gdyby nie bylo 2d dla nvidi, to nic sie nie stanie.

 

A moze w win7 karta poprostu nie moze wejsc w tryb 2d bo aero wymusza 3d ?.

Jak to jest u innych uzytkownikow z nvidia gtx 285 ?.

 

EDIT: Jak sie wylancza aero w win 7 ?. Jak sie da, to wylacze i zobacze czy 2d dziala.

Edytowane przez Misquamaqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Programiści z Redmond, postarali się o to, żeby najnowszy system operacyjny był jak najbardziej kompatybilny z dotychczas używanymi programami. Dlatego też powstał XPM (XP Mode), który nie działa na podstawie: „Uruchom ten program w trybie zgodności z:”, lecz jest zintegrowanym środowiskiem z Windows 7. XPM jest zbudowany na podstawie Virtual PC 7, który pozwala na tworzenie wielu wirtualnych komputerów z różnymi systemami operacyjnymi. Zintegrowany Windows będzie wspierany przez Microsoft, tym samym nowy Windows 7 będzie stabilny, szybki i bezpieczny. Do każdej wersji Win 7 otrzymamy pełną licencję na XP SP3. Release Candidate będzie dostępny 5 maja."

 

MS co raz bardziej pozytywnie zaskakuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Było, szukaj.

 

W skrócie:

Legalnego pobrania obrazu (ze strony MS) już nie ma. Najpierw sprawdź, czy MS rozdaje jeszcze klucz - jeśli rozdaje, to uzyskaj od nich ten klucz. Wtedy będzie sens szukania obrazu - bez klucza nic Ci z obrazu.

Klucze mozna dostac jeszcze , chyba na PCL (widzialem to w kazdym razie) , albo tutaj wczesniej , podawano linka do ich jakiegos partnera - wypelniales to i owo i jazda.

 

DAEMON Tools Lite 4.30.4

 

W changelogu kilka punktów, ale najważniejszy to:

What's new:

- Windows 7 beta supporting (SPTD 1.58)

Z tego co mi wiadomo to mogles miec starego deamona + zassac osobno nowego SPDT i tez dzialalby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bylem na tej stronce i mozna pobrac klucz do systemu, tylko trzeba sie zarejestrowac.

 

EDIT:

 

Panowie, gdzie jest w win 7 poczta ?.

W xp to sie nazywa outlok expres a w win 7 jak ?.

Chce odebrac poczte....

Edytowane przez Misquamaqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, szukaj.

 

W skrócie:

Legalnego pobrania obrazu (ze strony MS) już nie ma. Najpierw sprawdź, czy MS rozdaje jeszcze klucz - jeśli rozdaje, to uzyskaj od nich ten klucz. Wtedy będzie sens szukania obrazu - bez klucza nic Ci z obrazu.

A w sumie olalem sprawe i wrzucilem wersje x64 ktora mam z pierwszego rozdawania kluczy :)

 

 

Za to odkrylem , ze od ostatniego sterowania owszem sterowniki od Xonara poprawily sie bo teraz juz wyswietlaja dolny kawalek menu z ustawieniami glosnikow i equalizera , za to zakladka recording dalej jest pusta i to tyle w temacie tunera z dzwiekiem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co ten watek o Windows 7 skoro mozna tylko dyskutowac o starym buildzie beta 7000, a jak ktos jest beta testerem i ma legalny dostep do najnowszych kompilacji :) to juz sobie tutaj nie pogada bo dostanie BAN'a :blink:

 

Pozatym system jest darmowy jak narazie i mozna sobie go używac dowoli legalnie do marca 2010 do czasu wygasniencia okresu wersji beta/rc.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...