Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich sterach zainstalowaliście Radki ? Ja wrzuciłem 8.612 i mam problem - odpale 7 wchodze na neta, instaluje nowe programy i zwiecha ... po ok 20 sekundach komunikat że zresetowano sterownik ekranu... tylko ja tak mam ?

 

Po drugie - nie doczytałem może - open office chodzi bez problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kożystam, działa normalnie. Zainstalował się jako część pakietu CCCP. Może jakiejś starej wersji używasz?

Litosci... "korzystam" ;)

 

A VSFilter z najnowszego CCCP u mnie rowniez chodzi bez bolu. W czym jest problem, ur8an?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VSFilter z najnowszego CCCP u mnie rowniez chodzi bez bolu. W czym jest problem, ur8an?

Najnowszego tj: "Combined-Community-Codec-Pack-2008-09-21" ? Czy jakaś inna?

Bo u mnie na tym CCCP sie wysypywał VS, doinstalowalem osobno Direct Vob Sub i nic, odinstalowalem cale CCCP, zainstalowalem K-Lite Codec Pack (o zgrozo) i działa, wiec juz nic nie kombinowałem..

Jednak jakos bardziej pasowało mi CCCP niz K-Lite ;)

 

 

EDIT

 

Również potwierdzam działanie COD4 i żadnych problemow z PB.

Ale jednak nie tak płynnie jak na XP, ale coś za coś :)

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

szybkie pytanko. WIn 7 64 jest w postaci obrazu płyty.

Niestety u mnie nie chce działać. (prolemy z Raidem)

Zassałem wersje 32 i okazuje się że ta jest w postaci luźnych plików. Nie ma obrazu.

Poprostu nagrac je wten sposób na płyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Na stronie Microsoftu czytałem że powinien to byc obraz. To dlaczego nie jest?

System zassany ze strony MS więc powinno byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy robię coś nie tak ale wydaje mi się że się na tym znam i nie powinno być żadnego z tym problemu.

 

Mam problemik podczas instalacji systemu Windows 7 RC 64 BIt Wersja

 

Odpaliłem w biosie boot owanie z płyty, na dysku który chce instalować system jest zainstalowany jeszcze Windows Vista, nie wiem czy to nie jest przyczyną całego zamieszania - chciałem porostu po partycjonować instalatorem 7 jeszcze raz dysk od nowa. Instalacja rozpoczyna się normalnie, ale potem wyskakuje mi okno żeby doapsować jakieś Drivery, nie wiem komletnie o co chodzi, domyślam się że o dysk twardy ale nie jestem pewny, bawiłem się w biosie ustawainim kompatybilności ale dalej jest to samo na każdym z trybów, mój dysk to WD WD2500AAKS, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkal sie z tym chyba kazdy instalujacy w7. w tym momencie podaje sie z regoly sterowniki do raidu itp. daj anuluj, chyba ze masz cos czemu trzeba teraz podrzucic drivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spolszczeniu w7 zawartość menu start się jakaś szeroka zrobiła, wtf ? :)

 

Tak podobno sie dzieje i koleś którego pokaz wideo oglądałem twierdził że sygnalizowali to już gdzie trzeba.

Zdarza się że w niektórych tłumaczeniach wyrazy wogóle się nie mieszczą na swoich miejscach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda to spolszczenie w W7, ale z Vistą jest podobnie. Po przełączeniu z angielskiego na polski, menu Start jest szersze.

Viste mam eng, w7 spolszczyłem z ciekawości jak to wygląda, widać, że to jakiś bug, albo "undocumented feature". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzialalby wolno. Na moim jest niezle. Odczuwam brak mocy procesora i na pewno ramu, ale do sluchania muzyki, przegladania netu jest w porzadku. Jednak przy odtwarzaniu filmow juz jest mniej ciekawie jak na xp, obraz jest mniej plynny.. ale ustawienie wyzszego priorytetu w menadzerze rozwiazuje problem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak ten systemik działałby na takim konfigu: AMD Athlon XP 1,2GHz, 512MB DDR, GeForce4 MX440 i seagate barracuda 40Gb? Tzn o ile gorzej od XP SP2?

Do netu,worda napewno starczy,ale lepiej zostać przy xp przy tej konfiguracji.Do 7 masz niestety za słaby procesor,bo 512mb ramu jeszcze ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, w viscie miałem 3 partycje, 15gb (fat32) i dwie po 30 gb (ntfs).

Po instalacji w7 partycja z fat32 nie była widoczna, gdzieś wyczytałem, że w7 nie wspiera już fat32 i to tego wina.

W viscie przekonwertowałem tą niewidoczna dla w7 partycje na ntfs i nadal w7 jej nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji w7 partycja z fat32 nie była widoczna, gdzieś wyczytałem, że w7 nie wspiera już fat32 i to tego wina.

Zdecydowanie ktoś wprowadził Ciebie w błąd, Windows7 jak najbardziej obsługuje FAT32. Mam kontener (w sensie pliku na dysku, montowany TrueCryptem jako kolejny HDD) sformatowany właśnie w FAT32 i zarówno WindowsXP, Vista jak i Windows7 widzą i obsługują dane na nim się znajdujące bez najmniejszych problemów.

 

W viscie przekonwertowałem tą niewidoczna dla w7 partycje na ntfs i nadal w7 jej nie widzi.

Nie widać jej w zarządzaniu dyskami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać w zarządzaniu dyskami, ale w moim komputerze nie i skróty nie działają.

No to kliknij na niej prawym przyciskiem myszki, wybierz "Add drive letter", dodaj pierwszą wolną literkę i automagicznie dysk pojawi Ci się w "My Computer"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem z komunikatorami. Zawsze miałem tlena zainstalowanego i skonfigurowanego, po każdej instalce systemu odpalałem plik i smigał, tak też było w win7 do czasu, aż zaczą sie wieszać. Nowa instalka tlena nic nie pomaga, zainstalowałem nowe gg, ale to znów jeden cały rdzeń zajmowało na procku. Możecie mi polecic jakiś sensowny komunikator, żaby nie miał reklam i działał w sieci gg i najlepiej też tlen??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konnekt, miranda(prawdopodobnie).

 

Wie ktos jak wlaczyc podglad zdjec (miniatur) w folderach? Nie wiem jak...ale najwidoczniej niechcacy to wylaczyłem :/

 

EDIT: U mnie konnekt z poczatku stwarzał problemy, pozniej nic, pozniej znowu.. Bywało roznie..a przejawiało sie to głownie koniecznoscia klikniecia na komunikat przed uruchomieniem programu, zas po jego właczeniu bylo juz w sumie dobrze. Teraz mam tył uac i jest tak samo stabilny jak na xp ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...